Gpdt Sp. z o.o.
3 8 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Gpdt Sp. z o.o.?

Konrad Nowy wpis

@xkysu Możesz rozwinąć swoją opinię? Dla mnie to dobra firma i dziwi mnie ten wpis.

opiniotwórca Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez dwa lata a zostałem zatrudniony będąc jeszcze na studiach. O firmie mam bardzo dobre zdanie. Jako osoba nie mająca zbyt dużego doświadczenia w branży mogłem wiele się nauczyć biorąc czynny udział w wielu projektach. Za moich czasów atmosfera w pracy była super. Inni pracownicy bardzo pomocni. Jedyny minus to zatrudnienie na umowę zlecenie oraz bezpłatna praktyka na początek. Niemniej jednak polecam firmę jako dobry start w branży i możliwość zdobycia umiejętności, które na pewno przydadzą się na kolejnych etapach kariery.

Tak1Nie

xkysu Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie...

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak wyglądają zarobki w GPDT sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Tak49Nie

Kacper0328

Mam pytanie czy dużo trzeba umieć jeśli się tam pracuje (czy są duże wymagania co do kandydatów) jak i również na jakim poziomie są tam zarobki. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Tak8Nie1

Zostaw opinię o Gpdt Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie