Paweł Puto F.H.U. Kenbud
counter
5 4 13 5 1
Ruski103 Nowy wpis
Klient

Zanim wybrałem okna to najeździłem się po salonach, dostawałem wyceny, czasami kosmiczne. W Kenbudzie dostałem ofertę najlepszą na okna 3szybowe z ciepłymi ramkami, z ciepłym montażem, z bardzo dobrymi współczynnikami Uw. Okna były do całego domu tak więc otrzymałem spory rabat.

Józek Nowy wpis

Miło czyta się tak pozytywne opinie o firmie , szkoda tylko, że nie ma żadnych opinii o pracy, liczyłem na to,

Natan

Realizacja całości bez uwag. Punktualność, czystość podczas realizacji oraz pozostawienie porządku po wykonaniu. Cena atrakcyjna, okna i drzwi bardzo dobrej jakości.

Rusaił
@Natan

Potwierdzam. Kluczem do sukcesu jest poprawny montaż, a oni wykonują go bezbłędnie.

Iwona
@Rusaił

Ciekawe, jak tam w Kenbud pracuje się pracownikom. Może coś gadaliście z nimi? Coś podłapaliście i podpowiecie?

Thorr Nowy wpis
@Natan

Kupowaliśmy 14 okien i drzwi wejściowe. Zamówiony ciepły montaż, ciepłe parapety, montaz dodatkowo taśmami. Zebraliśmy wyceny od kilku firm, ale tutaj zaproponowali nam najlepsze warunki.

Roman Nowy wpis
@Thorr

100% true! Okna super, drzwi również, ale to właśnie montaż jest najważniejszy, a on był u nas wykonany wzorowo.

Marek

Macie informacje czy firma szuka nowych pracowników? Ciekawi mnie jak wygląda rekrutacja i wynagrodzenie na start w Kenbud.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Romek

Jakość stolarki bez zarzutu. Zarówno pomiar jak i montaż wykonany o czasie. Po zakończeniu ekipa wszystko ładnie posprzątała.

Tinka
@Romek

Zamawialiście okna z Drutexu w Kenbudzie czy tej drugiej firmy? Przeprowadzali u Was ciepły montaż? Bo u nas owszem i naprawdę czuć różnicę pomiędzy poprzednimi, a obecnymi oknami. Ciepło nie ucieka, szyby nie parują. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Romek
@Tinka

TAK, mieliśmy robiony ciepły montaż (ciepłe ramki, ciepłe parapety), a na końcu badanie termowizyjne. Nie mam zastrzeżeń do działania firmy, a pracownicy to dobrzy fachowcy.

Lolka
@Romek

Podobnie i my. Całą stolarkę do nowego domu zamówiliśmy w tej firmie i mieszkamy już 6 lat i wszystko jest ok. Drzwi wejściowe dobrze się zamykają, są szczelne - dobrze zamontowane.

TakNie

Obecnie coś dzieje się w firmie Paweł Puto F.H.U. Kenbud w mieście Kraków? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie Paweł Puto F.H.U. Kenbud, napiszcie co u nich słychać!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Puto F.H.U. Kenbud - Kraków

Paweł Puto F.H.U. Kenbud