Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

@Marek

Szczerze mówiąc To odrazu straszą że trzeba się wyprowadzać jak zachorujesz jeden dzień musisz być zdrowy bo ich klijęt tak każe giną rzeczy jak już zakończysz współpracę to nie odpowiadają na wiadomości nie odbierają telefonu robią łaskę że coś Tobie odpowiedzą a Panie są bardzo miłe ale tylko wtedy gdy

BU Nowy wpis
@@Marek

Dobrze rozumiem, że giną rzeczy zostawione w pokojach? I można to zgłosić do agencji licząc na jakieś odszkodowania? To gdzie ma się podziać pracownik jak go złapie choroba, musi chorować na własny koszt w hotelu?

Gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy ktoś może pomóc jak tam jest z zakwaterowaniem?I jak tam komuś z was jest pracy i czy warto?W jakich rejonach Holandii?

Renata

Gdy przyszłam szukać pracy,panie w agencji zajęły się wszystkim,są bardzo miłe i pomocne, jest naprawdę ok

Basia Nowy wpis
@Renata

Przy czym panie z agencji ci pomogły? Chodzi mi jakich formalności dopełniły? Też się zastanawiam nad pracą w Holandii ale boje się trochę tej papierologi. Umowa podpisywana jest przed wyjazdem czy już tam na miejscu? Na jaki okres takie umowy?

Płock Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Witam . Ktoś się może podzielić szczerymi opiniami na temat tej agencji ? Widziałam ogloszenie do kwiatow. Tak na marginesie planuje wyjechać ,jednakże wolałabym z kimś. Jest tu jakaś kolezanka,która też planuje wyjechać ? We dwie zawsze raźniej. Ja już byłam dwa lata temu ale sama , i generalnej samej to lipa jechać. Niestety nie mam prawka , fajnie by było jakby druga osoba miała. Ja z Płocka ,33lata. Jak ktoś szuka pracy z moich okolic do Holandii i nie chce jechać sama , to proszę napisać maila celia.dybiec@interia.pl Pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii?
Pracownik produkcji

Zadowolony z obsługi i pracy

QN
@Pracownik produkcji

Możesz się podzielić, jakie masz powody do zadowolenia? Ponoć szczęście ma to do siebie, że lubi się z innymi dzielić. Ciekawe więc, jakimi informacjami możesz się podzielić na temat pracy tutaj?

@ pracodawca

Jestem bardzo zadowolona z Agencji pracy i polecam bardzo

Zzzz

Pracuje ktoś na sortowaniu jajek ? Opowie ktoś co i jak ??

Xgxx

Witam jakie zakwaterowania są w Ede ?

G

Wyjeżdżał ktoś ostatnio z nimi do pracy? Zauważyłam na stronie, że mają ofertę w Holandii, praca przy sadzonkach kwiatowych. Zależy mi na dobrym kontakcie z koordynatorami, w ofercie wpisali, że nie trzeba znać języka. Więc w razie co liczyłabym na pomoc. Wyczytałam też w ofercie, że zapewniają płatne zakwaterowanie. Powiecie coś więcej jakie to warunki, czy pokoje są pojedyncze?

UB

Początkowo myślałem, że agencja zleca pracę tylko za granicą, natomiast widzę, że są też oferty pracy w Polsce. Dodatkowo opinie na temat koordynatorów są dość pochlebne. Znalazłem ofertę pracy na produkcji, po okresie próbnym oferowana jest umowa o pracę. Stawki na okresie próbnym a na normalnym zatrudnieniu różnią się od siebie? Okres próbny ile wynosi i na jaki czas jest kolejna umowa?

Grzegorz Stompor

Witam, Agencja Euro Personel - pełny profesjonalizm, w pełni polecam.

Eulalia

Pelen profesjonalizm. Wspaniale Panie coordynatorki. Jestem Poprostu zachwycona. Polecam kazdemu.

Ola
@Eulalia

Witaj mam pytanko .Czy jesteś zatrudniona przez tą firmę Europrofessionals?

Wiecie, czy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kasia21

Hej Euro Personnel nie ma pracy zdalnej. Praca na miejscu w Holandii w zakładzie pracy, magazyny, szklarnia, pole. dzwoń do biura to się dowiesz.

CE
@Kasia21

Hej a czy wiesz czy za takie rzeczy jak np tlumaczenie cv i ogółem pomoc na miejscu jakoś potrącaja z pierwszej pensji czy coś ? Zastanawiam sie czy jak sie jest wprawionym bo już sie pracowało za granicą to czy można coś więcej ugrać czy każdy stawka taka sama .

AS

Solidna firma, pomocna i interesująca się pracownikiem.

Łukasz

Jestem zadowolony z współpracy z tą agencją. Wszystko miałem dobrze wytłumaczone, toteż od razu wiedziałem do jakiej pracy i za jaką stawkę trafię. Pomogli mi zorganizować transport do biura w Holandii i udzielili wszelkich informacji.

GD
@Łukasz

A jaką stawkę Ci zaoferowali? Jakaś premia dodatkowo?

Niki
@Łukasz

A dobre mają warunki zamieszkania i w jakich miejscowościach np praca na serach

Martysia

Przez ile godzin trzeba dziennie zrywać te owoce przy zbiorach? Mam na myśli tą najnowszą ofertę z ich strony. Nie napisali dokładnie, tylko że stałe godziny. Szczerze to ja się trochę obawiam, czy wytrzymam po prostu fizycznie na pierwszy raz. Z drugiej strony widzę, że ludzie sobie chwalą tutaj.

Dominik

Jestem zadowolony z tej agencji pracy. Pełen profesjonalizm.Polecam

Andzelina

Profesjonalna i miła obsługa. Polecam

Grzegorz
@Andzelina

Brzmi interesująco. Możesz napisać w jakich zawodach najszybciej tu się prace dostanie, i ile czasu zajmuje cały proces rekrutacji, od wysyłki CV po telefon z wiadomością o przyjęciu?

Irka K

Bardzo profesjonalna obsługa .Panie bardzo uprzejme Polecam

Helena

Myślałam czy nie poszukać pracy za granicą, ale ostatecznie stwierdziłam, że jeszcze nie jestem gotowa i że wolę coś na miejscu w kraju. Widziałam, że mają też oferty właśnie w Polsce. Np. magazyniera szukają do pakowania towaru. Jedna osoba robi to pakowanie i przygotowywanie do wysyłki czy to robota różnych działów?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - Ropczyce

• Jak się pracuje w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 60 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Personnel Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego