Noma Medica Volla

Kraków

Noma Medica Volla
3 17

Opinie o Noma Medica Volla

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W jaki sposób Noma Medica Volla dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Aniaaa

Dzień dobry. Jakiś czas temu pracowałam u Pana Rybaka. Oszust i tyle. Nie opłaca pracownikom składek, wysyła na urlopy bezpłatne bez ich wiedzy. Otwiera firmę za firmą, a poprzednich nie zamyka, bo same długi na nich są. Wszystko jest na żonę, bo jest ona z pochodzenia Ukrainką ( więc tu nic nie ma) i guzik im zrobić nie można. Potrafi ładnie gadać, a drzwi od domu cały czas zamknięte i zakratowane. Żaden urząd nie może się do nich dostać. Komornik za komornikiem. Dodatkowo sprzedaję rzeczy bez atestów z podrabianymi hologramami. Może ktoś w końcu zrobi z nim porządek? Jeśli jest więcej osób do kontaktu proszę pisać. Należy coś w końcu zrobić z tym oszustem. Jeszcze dobrze byłoby jakby zarabiał na zwykłych ludziach, ale on żeruje jak sęp na chorych szukających jakiejkolwiek pomocy, bo medycyna nie może im pomóc!!!

Wsciekla
@Stefan 06.11.2017 21:50

Jakie? Tezy niego pracowałam i mnie oszukał.

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Noma Medica Volla?

Bożena

Ja pracowałam kiedyś w tej firmie, składki zapłacone w ZUS ,wypłata była na czas,koszty poniesione przez pracownika zwracane. Wyposażenie gabinety super ,kontakt z firmą zawsze.Nie jestem już pracownikiem ,ale mnie nikt w tej firmie nie oszukał ,nawet po zwolnieniu pieniądze zaległe w płacone były na konto.

Julita

@mamapracownika każdy użytkownik forum może się tutaj wypowiedzieć i wyrazić swoją opinię zarówno pozytywną jak i negatywną. Ważne żeby była ona uzasadniona i merytoryczna.

Jacek Olez

Pracowałem z ( usunięte przez administratora )ostatnie 6 miesięcy. Nie rozliczył ze mną rachunków. Nie dajcie się nabrać. Jego najnowsza firma: facebook.com/kancelarialexa/ kancelarialexa.pl

gnls

ma ktoś do nich jakiś kontakt?

mama pracownika

Niestety pozytywne komentarze pochodzą bezpośrednio od pracowników, bo jest to elementem ich pracy kiedy mają wolne chwile, muszą też się z tych opinii "rozliczać". Moja córka tam pracowała. To po prostu NACIĄGACZE.

er

Świetnie, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

martass

Fajna, przyjemna praca w miłej atmosferze. Jestem zatrudniona w Katowicach akurat. Nikt tutaj nie stoi za pracownikiem z batem i nie pogania. Nie ma też podkładania świń jak to w innych firmach często bywa, że się robi wyścig szczurów, donoszenie na kolegów itp.

nerss

To co trzeba przyznać jeśli chodzi o Noma Medica to fakt, że oferują naprawdę porządne pieniądze. Jak człowiek ma wykształcenie i doświadczenie to może tutaj ładnie zarabiać. Mi już na starcie zaoferowali dobrą stawkę, choć dopiero zaczynam.

xsss

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i muszę przyznać, że wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie. Mają kilku kandydatów i wkrótce mam dostać odpowiedź. Bardzo mili ludzie w oddziale w Krakowie, czuć było dobrą atmosferę.

tygass

Świetne miejsce żeby się rozwijać. Inwestują w pracowników, są szkolenia, konferencje i też w pracy ma się kontakt z ludźmi z tytułami profesorskimi co akurat dla mnie jest super istotne. Jestem po akademii medycznej i jak na pierwsze miejsce pracy to mi się bardzo podoba w Noma Medica w Katowicach.

Zibi

Nie dziwię się. Mając tylu naiwnych ludzi, biznes kwitnie, ale do czasu. Ludzie pójdą po rozumu do głowy i koniec biznesu. Informacje zawarte na stronach internetowych Pana Rybaka są tak sformuowane, aby przekonać ewentualnych współpracowników, a oni z kolei ewentualnych chorych, jakoby byłyby to rewolucyjne motody i urzadzenia do wyleczenia wszelkich chorób. Gdyby tak było, to Pan Rybak byłby znany nie tylko w Polsce. Naiwność Polaków bije na głowę inne narody. Dla przykładu: rewelacyjny odkurzacz za 6000 zł, produkcji włoskiej w Belgii można kupić za 220 euro. Inny przykład: urządzenie do detoksykacji organizmu, poprzez moczenie nóg w wodzie z podłączonymi elektrodami jest totalnym oszustwem, i wiele wiele innych... Mieszkam w Belgiii i od 12 lat i zajmuję się medycyną alternatywną, wiem co mówię.

mark.l

Załapałem się do oddziału w Krk na staż i tak już zostałem w Noma Medica na stałe, od dwóch miesięcy jestem już zatrudniony. Praca dla ludzi z branży medycznej moim zdaniem ciekawa i na pewno perspektywiczna, bo takie nowe metody terapii będą teraz w Polsce mocniej popularne moim zdaniem.

natalia.l

Trochę się pojawia negatywów na temat pracy w Medica Volla, ale wygląda mi to na jakiś czarny PR. Wystarczy poczytać te wpisy i na odległość zalatują pisaniem na zlecenie konkurencji. Nie wiem jak to jest w innych oddziałach, ale u nas we Wro, gdzie pracuję warunki są w porządku. Pieniądze na czas, normalna umowa bez jakiś szemranych zapisów.

ingee

Pozytywne mam doświadczenia z szefostwem Noma Medica jak na razie. Rozmawiałem nawet z panem Rybakiem i wrażenie zrobił bardzo sympatyczne. Jestem zatrudniony na czas określony, ale w perspektywie jest możliwość pracy na nieokreślony. Widać, że marka się rozwija, samych placówek w Polsce jest już chyba z kilkanaście, a są plany na kolejne.

marek33

Moja siostra pracuje w placówce Noma Medica w Katowicach już jakoś od roku i nie słyszałam, żeby narzekała. Ona akurat jest zatrudniona w sekretariacie, zajmuje się całą obsługą stricte biurową i jak mi ostatnio trochę więcej opowiadała o firmie to raczej ciepło się wypowiadała, zwłaszcza w kontekście atmosfery, ludzi itp.

lucas

Od niedawna pracuję dla Noma Medica jako handlowiec i nie narzekam. Warunki mam znacząco lepsze niż w poprzedniej firmie dla której robiłem – też w sumie z branży medycznej. Tutaj przynajmniej oprócz tego, że jest system premiowy, to też mam stałą pensję i nie ma problemów, żeby ją na czas wypłacali.

wert
@lucas 25.04.2016 13:03

z całym szacunkiem to że Ty masz lepiej to nie znaczy, że to jakiś punkt odniesienia. Podstawa u nich jest słaba a na prowizji to każdy pracodawca mówi że zarobisz... wg mnie wodolejcy...

Kolejny oszukany

moja sprawa została przekazana do windykacji a niebawem będzie proces sądowy. i z tego co wiem nie jeste jedyna osobą ktora zostala tak potraktowana ;) lecz inni boja sie :) mam nadzieje ze to bedzie koniec Pana Jacka - mimo iz firma w 98 % jest jego zony . i nikt wiecej nie bedzie oszykany ;) a bardzo chcialbym to w wiekszej mierze opublikowac oraz nawet do mediow z tym isc. przed takimi ludzmi trzeba ostrzegac.

fant

Też do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy i też Pan Rybak nie odbiera ode mnie telefonu.

Arkadiusz Sankiewicz

witam, pracowałem miesiąc czasu w tej firmie lecz na oddziale Wrocław. opinie jaka mam? początkowo było ok natomiast po wyrzuceniu Dyrektora oraz zatrudnieniu nowego p. Beaty Gogulskiej ( pewnie o tej osobie nie raz czytaliscie a jak nie to wystarczy wpisac w google ) zrobilo sie szaro. z dnia na dzien dostałem wypowiedzenie bez uzasadnienia - do firmy przyszly osoby polecone przez p. Beate. sprzet ktory mialem na siebie zostal mi zabrany bez mojej wiedzy ;) a wynagrodzenia do teraz nie dostalem. wlasciciel Jacek Rybak do teraz nie odbiera telefonu ( wypowiedzenie dostalem 26/06) , totalnie ma gdzies pracownikow a co najgorsze nie placi. nie polecam nikomu pracy u boku Pana Jacka Rybaka oraz Pan (usunięte przez administratora) i to nie tylko moje zdanie . Pozdrawiam i nie dajcie sie naciagnac na dobre warunki ! tez takie dostalem wedlug umowy - ale kasy jak nie bylo tak nie ma.

Oszukani

Przestrzegam przed tą firmą, brak szacunku do człowieka, brak profesjonalizmu, niepoważna i niekompetentna firma.

Zostaw opinię o Noma Medica Volla - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noma Medica Volla