counter
3 20 22 5 1
Agata Nowy wpis

Szukam pracy w restauracji i pomyślałam o Na Widelcu. Szukają kelnerów, może wiecie coś na ten temat? Dajcie znać, dzięki.

Marta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 504 dni.

Jaki jest nr tel żeby zamowic na dowóz?

Karol Nowy wpis

Potwierdzam -Tragedia Stoliki brudne,trzeba prosić kilka razy o sprzatniecie,kelnerka w za krotkiej bluzce,brzuch na wierzchu,jedzenie właściwie rzuca,a nie podaje na stol,uprzejmą,o sztućce prosilismy 3 razy.Od naszego wejścia na podłodze leżały rozrzucone frytki,po dwóch godzinach nadal leżały w wejściu,a kelnerka je po prostu omijala. ..

Administrator Nowy wpis

Jak dziś przedstawia się sytuacja RESTAURACJA NA WIDELCU na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Żywiec i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NIE POLECAM! kręcenia na każdym kroku wykorzystywanie i nic więcej a pensja to śmiech na sali. Odradzam omijać restauracje i ta cała pożal się Boże szefowa. Karma wraca a na czyjejs krzywdzie niczego się nie dorobi. Knajpe zaraz zamkną i tyle będzie okradania pracowników i kręcenia

Agata

@Były pracownik, rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem RESTAURACJA NA WIDELCU i nie podobała Ci się atmosfera w miejscu pracy. Mógłbyś jednak napisać w kilku słowach w jakim charakterze współpracowałeś z tą firmą i na jakich warunkach?

BOGI

TO NIE RESTAURACJA TO KOSZMAR TAM SIE PRACOWAC NIE DA PANI BUBULOWA TO TAJFUN CATRINA ZMIATA CALA GODNOSC PRACOWNIKOW ZMIECIE PRZY OKAZJI RESTAURACJE

@BOGI

Trzymajcie się z daleka jeśli chcecie żyć w spokoju. Dorobić się nie dorobicie ale za to nerwy będą w strzępkach. Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

Agata

@Gunek, każdy ma prawo się pomylić, takie sytuacje się zdarzają, jednak swoje niezadowolenie można wyrazić na miejscu w RESTAURACJA NA WIDELCU. Forum głownie przeznaczone jest dla pracowników i kandydatów na pracowników Restauracji, gdzie powinna następować wymiana informacji o warunkach pracy i zatrudnieniu.

Gunek

Nie polecam , zamawiałem naleśniki z nutella i pizzę. Spojrzałem po 5 min na paragon a tam co pisze? " naleśniki ze szpinakiem " poszlem powiedzieć ze tego nie zamawiałem a oni ze już nabite i trudno. Pieniędzy nie dostałem. byłem z osobami którzy nie lubią szpinaku. I co? Musiało leżeć a zapłaciłem 20 zł. Pizza zamówiłem z sosem czosnkowym. Myślałem ze doniosą , nie donieśli musiałem iść przypomnieć im o tym. Donieśli jak pizza już prawie cała zjedzona. Tragedia

poxk

my, a czy myślałaś o tym aby u nich pracę podjąć ?Zastanawiam się właśnie jakie są na to teraz szanse. Niedługo sezon się zaczyna, matura zrobiona, fajnie byłoby mieć jakąś szanse na odłożenie nieco kasy. Podobno zarobki przeciętne ale niezłe napiwki są

Kuba

Te opinie to jakiś kosmos jadam tam codziennie. Nie ma lepszego jedzonka w Żywcu. Zupa krem pomidorowa - bajka, jarzynowo-chrzanowa jeszcze lepsza, ryba na warzywach duszona niebo w gębie, kartacze - super, . PIZZA idealne ciasto, po prostu pyszna. czasem trzeba czekać to prawda bo mnóstwo ludzi kupuje obiady. A i jeszcze ciasto rewelacja. Konkurencja hejtuje a NA WIDELCU GOTUJĄ!

Ala

Większość tych komenatrzy to chyba konkurencja, którą aż zżera od środka to, że naprawde fajnie się rozwijają! Sprostujmy to. Nie ukrywam jestem stałą klientką i nigdy nie mogłam narzekać, uwielbiam do nich przychodzić i tam jeść! Jeżeli ktoś narzeka na czas, że długo, że coś tam - powinien zadać sobie pytanie czy chce zjeść SZYBKO czy SMACZNIE, bo wielokrotnie jest to MYLONE! Ja osobiście wolę poczekać to 10 min dłużej, a mieć pewność, że coś jest świeże, specjalnie przygotowane dla mnie, a nie tylko odgrzane w mikrofali! Przykre jest to, jak konkurencja próbuje ich zniszczyć, chociażby to, że cokolwiek nowego dodadzą do swojego menu (a pomysły mają świetne) za jakiś czas pojawia się w pobliskich restauracjach, straszne! POLECAM, POLECAM!

pracuś

opinie są wielce niesprawiedliwe ,restauracja bardzo dobrze się ma jest sporo pochwał od klientów codziennie korzystających z naszych usług .Jest w czym wybierać ,a na Niedzielne obiadki tworzą się kolejki,tak smacznie niema w Żywcu sprawdziłam osobiście restauracje świecące pustkami ........

dominika

bylismy tam ze znajomymi i potwierdzam opinie ze na jedzenie czeka sie dlugo sa porcje male a zachwalac te porcje nie bede,ja raczej nie polecam szkoda peniedzy wiecej nie skorzystam i nie polecam

barbara

Bylam razem z rodziną ,niestety na jedzenie czekaliśmy ponad godzinę po wielu upomnieniach dostalismy swoje zamówienie i to co zobaczyliśmy powaliło nas na kolana.....Porcje maleńkie jak dla dzieci a przecież zapłaciliśmy za normalny obiad .Po zwróceniu uwagi w kuchni nikt nie zareagował ,potraktowano nas jak intruzów...Niestety nie polecam ...NIE NIE NIE....

Iza :)

Byłam tam dzisiaj z grupką znajomych. Naprawdę... zakochałam się. Najlepszy lokal w jakim byłam na terenie żywca. Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, wnętrze świetnie urządzone. Naprawdę byliśmy wszyscy zachwyceni. Polecam ;)

usmiechnienta

Ale dowcip ktos napisal ha ha usmialam sie do lez

Andrzej

Widzę, że komentarze są ustawiane lub pisane przez kogoś z internetowym adhd, więc pora na coś obiektywnego: jest to lokal, w którym podają idealną pizzę (ciasto cieniutkie, bez przypaleń, równo zawinięta), a nie jak to ma miejsce w La Sorpressie placki drożdżowe bez smaku dla bydła. Osoba, która dowozi zachowuje się kulturalnie i szanuje dowożone jedzenie. Uważam, że lokalizacja jest tylko nieodpowiednia, bo wpływa to na mniejsze obroty, a przecież utrzymując jakość na tym poziomie, to bez problemu stałaby się najlepszą pizzerią w Żywcu.

saba

Praca w tej restauracji to jakis koszmar wlasciciele to nie ludzie to kosmici z czarnej dziury kosmosu,nie da sie z tymi ludzmi dogadac zadne racjonalne argumenty nie docieraja klienci wychodza bo to jakies nie porozumienie a nie restauracja.

zosia

Na jedzenie trzeba czekac 50-70min.jedzenie zostalo podane prawie zimne po zwroceniu uwagi obsluga z obrazona mina zanosi z powrotem na kuchnie.Jesc sie odniechcialo,podziekowalismy,nawet slowa przepraszam nie bylo.GARNKOTLUKI jak ktos nie umie prowadzic restauracji to niech tego nie robi albo niech zadzwoni po Geslerke to moze uda sie jej cos ich nauczyc!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RESTAURACJA NA WIDELCU - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

RESTAURACJA NA WIDELCU
3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ŻEROMSKIEGO 4