Opinie o Dynamite Studio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dynamite Studio Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dynamite Studio Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynamite Studio Sp. z o.o. w Łódź

Aprill Nowy wpis

Współpracę z Dynamite Studio rozpocząłem 4 lata temu i nie uważam żeby ten czas jakkolwiek był zmarnowanym czasem w moim życiu. Podniosłem na bardzo wysoki poziom swoje kwalifikacje, miałem przyjemność współtworzyć wiele ambitnych projektów w świetnym zespole. Firma daje wiele miejsca na samodzielne wdrażanie własnych wizji i prowadzi dialog z pracownikami. Uważam że Dynamite Studio jest idealnym miejscem dla ludzi którzy chcą się rozwijać oraz dzielić się swoją wiedzą!

Aleksandra Nowy wpis

Dynamite Studio to miejsce pracy, do którego codziennie przychodzi się z uśmiechem. Ogromne wsparcie merytoryczne, dostęp do szkoleń, pomoc w zdobywaniu wiedzy - to rzeczy, które zdecydowanie pomagają w rozwoju i warto je docenić. Po roku spędzonym w Dynamicie jestem pewna, że nie mogłam trafić lepiej i cieszę się, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do sukcesów firmy oraz być częścią tego fantastycznego zespołu. To agencja dla osób, które chcą się uczyć i zamiast odbębnić pracę od 8 do 16, wolą się rozwijać i stawiać czoła wyzwaniom. Atmosfera pozytywnie zaskoczy każdego, kto ceni sobie przyjazne i partnerskie traktowanie oraz ma poczucie humoru. Rozliczenia są jak w zegarku, komunikacja z przełożonymi jest na najwyższym poziomie. Duża samodzielność w działaniu stwarza możliwości do poszerzania kompetencji i znalezienia kierunku, w którym chcemy się specjalizować. Krótko mówiąc: bycie częścią Dynamitowej ekipy, to nie tylko praca, ale i seria wartościowych doświadczeń! :)

ania Nowy wpis

Firma profesjonalna, ze wspaniałym, wspierającym się zespołem. Zlecane zadania są opisywane w sposób konkretny, z dokładnie określonym zakresem prac. Wszystkie ustalane rozliczenia zawsze na czas. Dream job ;)

Adrianna

Swoją przygodę z marketingiem internetowym rozpoczęłam w Dynamicie świeżo po studiach... architektonicznych. Zmiana branży okazała się w tym przypadku wyjątkowo trafnym wyborem! Pierwsza praca na pełen etat – wyjściowo w roli copywritera – ewoluowała stopniowo w kierunku mediów społecznościowych, którymi zajmuję się do dziś. Jak oceniam swoje pierwsze kroki w świecie Internetu? Myślę, że miałam sporo szczęścia, trafiając właśnie tutaj :) Atmosfera sprzyjająca zdobywaniu nowych umiejętności, wsparcie doświadczonych kolegów oraz możliwość pokierowania swoim rozwojem sprawiły, że w krótkim czasie zdobyłam wiedzę i opanowałam narzędzia, do których nie miałabym dostępu jako osoba spoza branży. Oczywiście często szły za tym dodatkowe godziny spędzone na kursach online czy ponadprogramowe wyzwania – na pewno nie jest to odpowiednie miejsce dla osób, które nie oczekują od pracy czegoś więcej niż 8 godzin dziennie spędzanych na klepaniu powtarzalnych zadań (o nie!). Nie jest to też agencja dla osób pozbawionych poczucia humoru ;) Gwarantuję, że po 2 latach przepracowanych w Dynamicie można z czystym sumieniem nazwać się specjalistą w swojej dziedzinie, a przy okazji docenić znaczenie współpracy z ludźmi na poziomie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamite Studio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dynamite Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamite Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamite Studio Sp. z o.o.?

Dynamite Studio Sp. z o.o.
  • Gliniana 29/33 lok. 7
    91-336 Łódź
  • NIP: 9471984584 KRS: 0000531111

Dynamite Studio Sp. z o.o.