Michał Nowy wpis

Czy podczas rozmowy o prace pytają o poprzedniego pracodawcę ?

a a Nowy wpis

takie zdanie znalazłem na ich stronie: "Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie." Śmiem twierdzić, że atmosfera jest b. pozytywna :)

anonim Nowy wpis

Atmosfera w pracy zła, brak szkoleń i systemu motywacyjnego, lekceważący stosunek szefa do pracowników, bardzo niskie zarobki.

anonim Nowy wpis

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, niesolidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są: w związku z ostatnimi zmianami atmosfera jest bardzo zła Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł Najbardziej w tej firmie podobało mi się: miła atmosfera przed zmianą w kadrze zarządzającej Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: złe zarządzanie oraz brak szacunku dla parocwników

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Słowa kojarzące się z Great Open House solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wporządku. Najbardziej podobało mi się w Great Open House: praca i ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Great Open House Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Great Open House Sp. z o.o.