Great Open House Sp. z o.o.

Opinie o Great Open House Sp. z o.o.

a a

takie zdanie znalazłem na ich stronie: "Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie." Śmiem twierdzić, że atmosfera jest b. pozytywna :)

Atmosfera w pracy zła, brak szkoleń i systemu motywacyjnego, lekceważący stosunek szefa do pracowników, bardzo niskie zarobki.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, niesolidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: brak szkoleń Atmosfera i ludzie tam pracujący są: w związku z ostatnimi zmianami atmosfera jest bardzo zła Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500zł Najbardziej w tej firmie podobało mi się: miła atmosfera przed zmianą w kadrze zarządzającej Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: złe zarządzanie oraz brak szacunku dla parocwników

Słowa kojarzące się z Great Open House solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wporządku. Najbardziej podobało mi się w Great Open House: praca i ludzie

Zostaw opinię o Great Open House Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Great Open House Sp. z o.o.