Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Bydgoszcz

Opinie o Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

igor

oni raczej rzadko kogokolwiek szukają, są instytucją non-profit. Skupiają podmioty gospodarcze związane z rynkiem kolejowym. Podstawowym celem Izby jest reprezentowanie, ochrona interesów naszych członków, a także inspirowanie i wspomaganie rozwoju transportu szynowego w Polsce.

Zostaw opinię o Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei