pmc poland

Wejherowo

Opinie o pmc poland

elektryk

Pracowałem w PMC i na ogół jestem zadowolony. Umowa, warunki pracy, płaca była ok. Ale muszę wrzucić mały kamyczek do tego ogródka. W momencie kiedy pracodawca nie wywiązywał się wpełni z warunków, poprosiłem o rozwiazanie umowy i tu spotkało mnie rozczarowanie bo musiałem pokryć koszty powrotu do polski i tu mam żal. Bo jeżeli nie dotrzymuję któregoś z punktów umowy to zachowuję twarz i nie odgrywam się na pracowniku. Ale ogólnie było ok.

Zostaw opinię o pmc poland - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pmc poland