F11 Pracownia Projektowa

Kraków

Opinie o F11 Pracownia Projektowa

Daria

Czy F11 Pracownia Projektowa ma aktualnie jakieś oferty pracy? Słyszałam sporo dobrego i chętnie bym spróbowała pracy, może ktoś coś wie?

Iwona

Pracujesz w F11 Pracownia Projektowa? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy?

laux

ewa, a powiedz mi ile doświadczenia wymagali ? Z tego co mi sięwydaje praca u nich może być całkiem pouczająca.

ewa

Wzięłam udział w rekrutacji, szukają kogoś z doświadczeniem, moje warunki były ok,, ale doświadczenie za małe niestety...

panorama

3 etapowa rekrutacja prowadzi finalnie do... nisko płatnej oferty - może dla studenta 5 roku, pozdrawiam ;-D

magda

Mają tam rekrutację 3-etapową, nie jest łatwo się dostać, już aplikowałam, ale chyba mam jeszcze za małe doświadczenie...

architekt 83

Miła atmosfera, czasem napięta, ale to chyba normalne w pracy. Ciekawe tematy. Jak na zgnuśniały architektoniczny światek jest ok!

zuzia

hahaha...widzę że w byłej pracy bez zmian. nie polecam tam pracować.

Zostaw opinię o F11 Pracownia Projektowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F11 Pracownia Projektowa