Opinie o Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 w Kraków

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

ferry
@Karol232

Niestety nam tez robili projekt domu... chyba wszysctko bylo celowo robione, aby wcisnac kase w lapy stolarzy, bo nieustawna byla kuchnia lazienki, brak miejsca na szafy w 150m2 domu dla 2 osob... zenada. To byl blizniak i my mielismy te lepsza czesc. Ta za sciana to w ogole dramat. Ten czlowiek chyba sam w namiocie mieszka bo wyobrazni nie ma wcale. Zrezygnowalismy bo nie bylo z kim rozmawiac. W koncu nie realizuje sie zyczen klienta tylko wlasnie widzimisie.

Kto wspomniał wcześniej że jako podwykonawca nie dostał kasy. A jak z bezpośrednimi pracownikami jeśli chodzi o wypłaty? Byli tacy czy do wykonywania projektów firma zatrudnia zewnętrzne pracownie? Zaktualizujcie informacje jak teraz wygląda sytuacja finansowa.

Karol232

ferry Nowy wpis
@Karol232

p.s. Nowy wpis

szef próbuje sobie zrobić dobrą promocję osoby dzięki telewizji, a tak naprawdę to niezły manipulant. Nie polecam.

@p.s.

Kilka osób pisze tu o szefie, a podasz jakieś konkretne sytuacje? Czy wspomniane zachowanie ma jakoś wpływ na pracowników? Ogólnie jak się zwalniają to z powodu szefostwa?

Beata

Uwaga, jak ktoś toleruje (usunięte przez administratora) i naciągaczy, polecam kontakt z Panem Mariuszem. Są winni mi pieniądze za wykonaną pracę. Pracownie architektoniczne czasem opóźniają wypłaty a tutaj widzę że zwyczajnie kradną.

@Beata

Cześć, długo już to trwa, kiedy mieli ci zapłacić? Ciekawe, czy to jakaś chwilowa sytuacja, czy tak jest już od dłuższego czasu tam. Co oni Ci powiedzieli?

Firma Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Beata

Bardzo narzekacie na szefa, a przynajmniej kiedyś tak było. A ciekawa jestem, czemu tam niektórzy mimo to pracują, może chodzi o warunki, dobrze płaci? Chciałabym wiedzieć, żeby rozważyć wszystkie za i przeciw.

Te biuro to porażka. Na czele z Szefem. Jeżeli ktoś pracował w jakimkolwiek systemie pracy, napotka się tu na dezorganizację na każdym etapie procesu. Być może harmonogram coś daje, ale nikt nie sprawuje pieczy nad tym, jak wygląda dokumentacja od środka…

Duck

Że te biuro jeszcze działa... Szok. Nie polecam. Brak szacunku szefa nie tylko do projektanta, ale także do klienta, to chyba główny 'atut' firmy. Notorycznie spóźnione spotkania, na których człowiek czuje się jak intruz. Wchodząc widziałem same smutne twarze projektantów, nawet tych młodych. Tam musi być źle.

Wiktoria
@Duck

Sugerujesz, że jak młody to powinien być wesoły? :/ Weź już ludzi nie dyskryminuj ze względu na wiek. ;p Co do reszty nie wiem czy mogę wierzyć na słowo, nie masz jakiś dowodów, albo sposobu jak je zdobyć, żeby opinia byłą w 100 % wiarygodna? ;)

Hehe
@Wiktoria

Jeżeli szukasz pracy, to idź i sama się przekonaj :) powodzenia

Katarzyna
@Duck

A czym ten brak szacunku i do klienta i do projektantów się przejawiał, czego się po tej firmie spodziewać?

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Marzena
@RRSap

A ile się zarabia na recepcji dokładnie?

ms

pracowania ustawicznie od paru lat wrzuca ogłoszenia o pracę - co oznacza, że albo szybko i prężnie się rozwija i zatrudniania już setki osób albo ma ogromną rotację pracowników związana ze słabymi warunkami pracy. Moja przygodę z firmą zakończyłam na rozmowie kwalifikacyjnej, bezczelność i brak szacunku gdzieś pomiędzy Suskim a Anosiem.

Jaka jest kultura pracy w Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11?

Cleo

Pracownia dobrze zorganizowana, obowiązują przejrzyste zasady, harmonogram tygodniowy, wiadomo co jest do zrobienia i na kiedy. Ceniłam sobie, że mają to pokładane, teraz mam w biurze taki chaos, że szkoda gadać.

Wojtek

Jak oceniacie tam zaangażowanie do pracy innych pracowników ?

Czy Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jest umowa o pracę. Szef jest uczciwy. Biuro głównie opiera projektowanie w programach 2D. Pracujący tam ARCHITEKCI są mili, kulturalni i pomocni.

Norbert

Normalnie działacie? Szukam pracy i liczyłem na to forum a tu nic nie ma, dlaczego?

Robert

Myślę, że dobrze się pracuje i stąd taki spokój na forum? Warto aplikować?

Kuba

Może jest inny system wynagrodzenia, czyli za projekt i w tym momencie nie liczą się nadgodziny?

bordo

Szefostwo F11 zarzekało sie na rozmowie kwalifikacyjnej, że w tym biurze architektonicznym nie robi sie nadgodzin. Juz po tygodniu pracy realia okazały sie inne. Nie dość, że trzeba pracować po godzinach bo taki jest rozkaz (usunięte przez administratora) To co powiedzieli było kłamstwem.

Daria

Czy F11 Pracownia Projektowa ma aktualnie jakieś oferty pracy? Słyszałam sporo dobrego i chętnie bym spróbowała pracy, może ktoś coś wie?

Iwona

Pracujesz w F11 Pracownia Projektowa? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy?

laux

ewa, a powiedz mi ile doświadczenia wymagali ? Z tego co mi sięwydaje praca u nich może być całkiem pouczająca.

ewa

Wzięłam udział w rekrutacji, szukają kogoś z doświadczeniem, moje warunki były ok,, ale doświadczenie za małe niestety...

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 - Kraków

• Jak się pracuje w Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11?

Marcin Furtak Pracownia Projektowa F-11
2.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Grochowska 6B
    31-521 Kraków