Anonim Nowy wpis
Pracownik

Serdecznie polecam firmę. Płaska struktura, profesjonalni, bystrzy współpracownicy, duże zaufanie przy tworzeniu produktów. Do tej pory nie ma na co narzekać!

Robert Nowy wpis
@Anonim

Super, że polecasz tę firmę. Skoro jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu to w tym właśnie momencie chciałbym ustalić może na dobry początek, abyś napisał, jak długo już tam pracujesz? Będzie mi lepiej porozumieć się z Tobą i zapytać jeszcze o inne kwestie związane z tym właśnie pracodawcą. Dziękuję.

Clw

Nieprofesjonalna firma.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Source Nowy wpis
 Rekomendacja
@Clw

Szanowni Państwo, Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby rekrutacja przebiegała bez zakłóceń. Staramy się także by każda z osób rekrutowanych otrzymała od nas informację niezależnie od podjętej decyzji. Zdarzyło się, że odpowiedzi od nas trafiały do folderu SPAM - niestety nie jest to zależne od nas. Być może dlatego niektórzy mogli odebrać to jako brak kontaktu. Zazwyczaj dajemy szansę każdej osobie która posiada kwalifikacje i zgłasza się do nas. Zależnie od aktywnych w danym czasie projektów przyjmujemy zarówno Seniorów jak i Juniorów.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Source S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Source S.A.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
Source S.A.