PPiR PROINTECH

Katowice

Opinie o PPiR PROINTECH

vghjm

hej! ucichło tu bardzo. Kto coś mi powie o firmie PPiR PROINTECH? Szukam pracy i myślałam właśnie o nich

Rzetelny

Banda [usunięte przez moderatora] jak komuś na pieniądzach nie zależy i ma dużo czasu i lubi hałas zadymienie,zimą zimno(ok 0 stopni) BHP to tylko kask do jazdy nienadającą się suwnicą, to polecam pracę w tym zakładzie.

Pacownik

Dokładnie , na kase można czekać i czekać , termin wypłaty kasy to zmieniają kilka razy. Zlewają człowieka totalnie . Jak was sytuacja finansowa nie ciście mocno to odradzam .

fugo

[usunięte przez moderatora] No i kasy nie płacą

Na kase to czeka i czeka a oni to w [usunięte przez moderatora] mają

Zostaw opinię o PPiR PROINTECH - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPiR PROINTECH