Herbud Sp.z o.o.

Siemianowice Śląskie

Herbud Sp.z o.o.

Opinie o Herbud Sp.z o.o.

Jasiek

Czy wiecie cos o ofercie pracy? Warto kręcić się koło firmy?

@Jasiek 18.07.2018 11:40

warto

Joanna

@duduś A czy mógłbyś powiedzieć, jakie warunki zatrudnienia proponowane są pracownikom? Ponadto, czy pracownik w firmie Herbud może liczyć na jakieś dodatki czy benefity? @Dariusz Według informacji na stronie internetowej firmy, to tak. Jakbyś chciał zapoznać się z ofertami pracy, to zostawię Ci bezpośredni link tutaj - https://www.herbud.pl/career Jeśli zdecydujesz się aplikować, to napisz o tym, proszę.

xfaraonx

Witam. Jakie są zarobki na stanowisku kierowca-magazynier. Proszę o szczerą odpowiedź a nie jakieś brednie wyssane z palca

SPAJDER
@xfaraonx 20.06.2016 21:52

ZAROBKI TO 2000 NA KONTO +200DO RĘKI A NADGODZINY PŁATNE TAK JAK ZWYKŁE GODZINY

@SPAJDER 26.06.2018 15:45

Coś się nie zgadza

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

duduś

Nie wiem o co ci chodzi, pracuje już ładnych kilka lat i nie narzekam. Kasa jak piszesz ok, i bez spóźnień, robota spoko, bez przeciążania, nadgodziny płatne a ja robię swoje i nikt się mnie nie czepia.

Joanna

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Herbud mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie. Czekamy na nie.

Joanna

Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Herbud Jak na razie Wasze opinie są podzielone.

Ula

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

Marek

Masakra a prezes to mega frustrat typ dorobkiewicza w walonkach. Nie polecam

Joanna

Na stronie internetowej Herbud Sp.z o.o. w zakładce praca znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem? Czy oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, o którym zapewnia pracodawca, oferowany jest również jakiś system premiowy lub pakiet benefitów? Może osoby pracujące na takim stanowisku w tej firmie mogłyby napisać kilka słów na ten temat?

Nowy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jak wyglada rekrutacja?

No name

Dobra atmosfera, samochody nowe, umowa o prace, większośc pozytywnie :) zarobki - nie jest źle ale mogłyby byc trochę większe.

Anonim

Jak wygląda praca?

Joanna

@Były pracownik jak długo pracowałeś w firmie? Chętnie usłyszmy coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Herbud.

Miron

Herbud Sp.z o.o. ma, wszystko pozytywne i bez zastrzeżeń i mam nadzieję, że w jakiś sposób ludzie się przekonają do tej firmy, więc postanawiam ją wesprzeć tutaj na goworku, bardzo dobra sprawa, polecam. Zwłaszcza umowy są zachęcające i to nawet bardzo

xfaraonx

Heresio
@xfaraonx 20.06.2016 21:52

Zarobki jak na Polskie warunki gdzie wiekszosc pracodawcow daje najniższa krajawa wypadaja calkiem niezle, polecam te firme.

MEG

Jak wygląda praca na magazynie? jakie zarobki, godziny pracy?? będę wdzięczna za info

@MEG 12.03.2015 12:50

Podaj, który magazyn cię interesuje, ale generalnie dziewczyn na magazynie nie ma.

MEG
@duduś 12.03.2015 13:37

Tarnów :) mąż mój szuka pracy ;)

bobo

ODRADZAM, ODRADZAM,ODRADZAM !!!!!!!!!

@bobo 12.01.2015 14:23

Bobo alboś tu nie pracował, alboś z tych leniów którzy wylecieli z hukiem. Jak pilnujesz swojej roboty to krzywda ci się nie stanie, kasa nie najgorsza i zawsze na czas, atmosfera ok, dyrektorzy też w porzo, nadgodziny płatne

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie ,fajna atmosfera ,dobre zarobki,jak najbardziej polecam tą firmę ;-) wystarczy tylko robić to co trzeba i jest oki ....auta też są niczego sobie ...;-)

Zostaw opinię o Herbud Sp.z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbud Sp.z o.o.