Herbud Sp.z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Herbud Sp.z o.o.

Anonim

Jak wygląda praca?

Joanna

@Były pracownik jak długo pracowałeś w firmie? Chętnie usłyszmy coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Herbud.

Miron

Herbud Sp.z o.o. ma, wszystko pozytywne i bez zastrzeżeń i mam nadzieję, że w jakiś sposób ludzie się przekonają do tej firmy, więc postanawiam ją wesprzeć tutaj na goworku, bardzo dobra sprawa, polecam. Zwłaszcza umowy są zachęcające i to nawet bardzo

xfaraonx

Heresio
@xfaraonx 20.06.2016 21:52
Witam. Jakie są zarobki na stanowisku kierowca-magazynier. Proszę o szczerą odpowiedź a nie jakieś brednie wyssane z palca...

Zarobki jak na Polskie warunki gdzie wiekszosc pracodawcow daje najniższa krajawa wypadaja calkiem niezle, polecam te firme.

xfaraonx

MEG

Jak wygląda praca na magazynie? jakie zarobki, godziny pracy?? będę wdzięczna za info

duduś
@MEG 12.03.2015 12:50

Podaj, który magazyn cię interesuje, ale generalnie dziewczyn na magazynie nie ma.

MEG
@duduś 12.03.2015 13:37

Tarnów :) mąż mój szuka pracy ;)

bobo

ODRADZAM, ODRADZAM,ODRADZAM !!!!!!!!!

duduś
@bobo 12.01.2015 14:23
ODRADZAM, ODRADZAM,ODRADZAM !!!!!!!!!

Bobo alboś tu nie pracował, alboś z tych leniów którzy wylecieli z hukiem. Jak pilnujesz swojej roboty to krzywda ci się nie stanie, kasa nie najgorsza i zawsze na czas, atmosfera ok, dyrektorzy też w porzo, nadgodziny płatne

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie ,fajna atmosfera ,dobre zarobki,jak najbardziej polecam tą firmę ;-) wystarczy tylko robić to co trzeba i jest oki ....auta też są niczego sobie ...;-)

Zostaw opinię o Herbud Sp.z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbud Sp.z o.o.