Chorzów

Opinie o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St

eminem

przypuszczam że oczywiście wszystko zalezy od stanowiska na jakie zostaniesz zatrudniony we firmie.jak zostaniesz na posadzie typowo fizycznej przy konstrukcjach stalowych to wiadomo że zarobisz mniej, staraj się celować bardziej u nich z pracę za biurkiem

Robek

Płacą składki od faktycznych zarobków czy od najniższej krajowej?

ja

o dietach to zapomni

Pracuś

Panowie jakie zarobki.Jakie diety na montażu.Jakie warunki hotelowe.Jak często zjazd do domu??????????????????

maciek t

bardzo dobra organizacja pracy kierownik ostry ale wyrozumialy jak chce sie zarobic to morzna pracowac wyplaty wterminie

fizyczny

no fakt jestli chodzi o pieniazki to podstawa na czas premia kolo 20, nie ma zle ale moglo b byc wszystko w calosci placone, ogolnie atmosfera fajna, kierownictwo tez calkiem spoko, pieniadze nie najgorsze jesli sie pracuje uczciwie

Znajomy

szczególnie przy rozmowach z dyrekcją o wypłatach ????????

Zostaw opinię o Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prointech Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Wytwórnia Urządzeń i Konstrukcji St