Internet Plus

Opinie o Internet Plus

Techmet

Również mogę polecić. Wiadomo, że branża reklamy internetowej jest wymagajaca i konkurencyjna, więc jeśli ktoś ma nierealne oczekiwania, że będzie na pierwszych pozycjach w google po kilku dniach, a ma zapuszczoną i kiepską stronę to nigdy nie będzie zadowolony z żadnej firmy. Natomiast tutaj zespół podchodzi metodycznie do sprawy - gdy trzeba przebudują strone, napiszą teksty, poprowadzą fanpage i systematycznie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli więc oceniamy wykonaną pracę a nie liczymy na magię to są ok.

zadowolona klientka

Firma godna polecenia. Obsługa profesjonalna i kompleksowa. szybkie i dopasowane działania. Pozdrawiam

plusProcreate
@zadowolona klientka

Gdzie adres strony którą pozycjonowali? Jakoś to mało wiarygodne. Taką opinie może zamieścić pracownik firmy. Czy Internet-Plus to dawne Procreate?

@plusProcreate

Szanowny Panie/Pani, czy takie same wątpliwości posiada Pan/Pani w sytuacji, gdy opinia jest krzywdząca i umieszczana anonimowo? Pana/Pani wpis także jest anonimowy. Co ma na celu? Zachęcamy do uczciwej, otwartej komunikacji i podpisywania się imieniem oraz nazwiskiem pod wypowiedziami.

Młodszy specjalista SEO

+ Często wesoła atmosfera + Dogodna lokalizacja. - Niski poziom etyczny zarządzającego działem technicznym. (usunięte przez administratora) - Brak jakichkolwiek szkoleń. Więcej o SEO doczytasz na grupach na fb. (szkolenie sprzedażowe w formie webinarów semstorma, albo z instalacji wtyczek na wordpress pomijam) - Zarobki nie odpowiadają wykonywanej pracy. - Ucinanie oddolnych inicjatyw. - Brak dodatków socjalnych. (usunięte przez administratora) Sytuacja może się zmienić na plus. Zapytaj na rekrutacji ile jest zatrudnionych osób w SEO i ile pracuje dłużej niż dwa lata. Da to aktualny obraz kondycji firmy i podejścia do pracowników. (usunięte przez administratora)

klientka

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Pozdrawiam

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Często spotyka się rekruterów, którzy starają się udowodnić kandydatom swoją wyższość - tutaj absolutnie nie miało to miejsca - bardzo partnerskie podejście, dużo rzeczowych informacji o firmie i systemie wynagradzania, który jest zbudowany bardzo dobrze (przynajmniej w porównaniu do innych firm, w których byłam na rozmowie).

Pytania o radzenie sobie ze stresem, o doświadczenie i cele, dużo pytań o konkretne sytuacje w odniesieniu do doświadczenia. Oprócz tego krótka scenka sprzedażowa.

klientka

Bardzo Bobra firma jestem jako klientka zachwycona z rezultatów tej firmy

Klient

Proponuję unikać tej firmy. Szkodzą poprzez brak wiedzy i unikalne odpowiedzialności. Współpraca seo z nimi może narazić firmę na duże straty

Joanna

Uczestniczyłam w rekrutacji z p. Karoliną Giesko ( stanowisko Junior Account Manager), bardzo merytoryczna rozmowa. Spotkanie trwało ok. 1 godz. dodatkowo zadanie ok. 30 min. Jasno przekazane oczekiwania pracodawcy wraz z omówieniem strony finansowej oraz możliwosći uzyskania premii. Niestety nie otrzymałam informacji zwrotnej z rekrutacji :(

@Joanna

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za wybór naszej Firmy i czas poświęcony na udział w rekrutacji, ponieważ na to stanowisko potrzeba go znacznie więcej :) Zgodnie z przekazanymi informacjami w trakcie rozmowy, poszukujemy 3 osób. 2 zostały już zatrudnione. Najwyraźniej jest Paniew grupie Kandydatów, których odpowiedzi nie zostały jeszcze przeanalizowane i nadal ma Pani szansę na zaproszenie do współpracy :) Prosimy o o cierpliwość. Niestety nie zawsze uda się idealnie, w krótkim czasie udzielić informacji zwrotnych za co przepraszamy. Jeżeli zależy Pani na przyspieszeniu odpowiedzi, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z p. Karoliną. Wówczas na pewno Pani dokumenty zostaną potraktowane priorytetowo. Pozdrawiamy serdecznie

Janusz

Może trzeba bardziej naciskać na podwyżki?

@Janusz

Podwyżki same przychodzą w miarę doświadczenia, zaangażowania i wiedzy :) firma politykę stawek regularnie zestawia z aktualnymi raportami płacowymi z rynku, m. in. z serwisu Pracuj.pl i GUS. Natomiast oczekiwania Kandydatów są bardzo różne i jak każda firma mimo chęci nie wszystkie możemy spełnić. W niektórych sytuacjach wynagrodzenie jest domawiane indywidualnie. Także warto zgłaszać swoje propozycje. Raczej nie poprzez nacisk ale merytoryczne argumenty :)

WD40

Pracowałem tam półtora roku (do 2017). Firma dobra dla początkujących - nie doceniają specjalistów (stawka dużo mniejsza od rynkowej)

Hanna

@Mateusz K. jasne, to zrozumiałe, że można chcieć zobaczyć siebie w innej roli. Dzięki za rady, a wiesz jakie może być interesujące CV dla firmy Internet Plus? @anonymous a co jest według Ciebie trudnego w umowie? Rozmawiałeś na ten temat z konsultantem firmy?

Hanna

@Mateusz K. faktycznie zachęcająco brzmi Twój opis firmy Internet Plus. A możesz powiedzieć, dlaczego w takim razie nie pracujesz nadal w tej firmie? Może słyszałeś coś o rekrutacji? Masz jakieś rady dla aplikujących?

Mateusz K.
@Hanna

Nie pracuję w Internet Plus ponieważ zdecydowałem się na poznanie innych branż, wyższe stanowisko. Każdy czasem potrzebuje zmiany :) Wystaczy wysłac swoje CV, jeśli jest interesując na 100% odezwie się rekruter . Powodzenia !

Mateusz K.

Pracowałem w firmie Internet Plus dwa i pół roku. Moja opinia po tym czasie może być tylko jedna: idealne miejsce pracy , zarówno dla managera,handlowca jak i pracowników IT. Dobra komunikacja, uczciwe wynagrodzenie, a przede wszystkim podejście przełożonych do pracownika jak do człowieka, z dużym szacunkiem oraz wyrozumiałością. Można sie wiele nauczyć, poznać świetnych ludzi. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Internet Plus zarówno pracownikom jak i potencjalnym klientom.

Hanna

@Kandydat dzięki. To przydatny link. Fajnie, że firma udostępnia takie rzeczy. Ale jednak wrażenia osoby, które są po takiej rozmowie więcej dają. Więc może ktoś chce powiedzieć o swojej rekrutacji w Internet Plus?

@Hanna Zacznij pewnie od: https://www.internet-plus.pl/kariera/etapy-rekrutacji/ :-)

Hanna

@Kandydat a możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy Internet Plus? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna, ponieważ wiadomo, że rozmowa rekrutacyjna to dość stresująca sytuacja.

Potwierdzam fajna i rzeczowa rozmowa rekrutacyjna z p. Karoliną

Hanna

Czy ktoś kontaktował się ze swoimi zapytaniami do @Karolina Giesko? Czy dobrze przepływa komunikacja? Dowiedzieliście się wszystkiego czego potrzebowaliście o firmie Internet Plus?

Karolina Giesko
@Hanna

Szanowna Pani Hanno, mogę sama odpowiedzieć, że Kandydaci praktycznie nigdy nie pytają o nic, tylko wysyłają aplikacje :) Zachęcam stale do kontaktu. Zadawania pytań. Powtórzę adres: karolina.giesko@internet-plus.pl Pozdrawiam

NickCave

Czy Internet Plus to przypadkiem nie procreate ?

Hanna

@Nick, jakie stanowisko rozważałeś?

widziałam ofertę pracy i chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, ale po wnikliwym przestudiowaniu opinii widzę, że złe zostały usunięte, a te superlatywy wyglądają jak pisane na zlecenie - z jednej strony super pracodawca, z drugiej super firma, która rewelacyjnie pozycjonuje. szkoda, że nie usunęliście super opinii, które negują te złe. fuszerka.

Karolina Giesko

Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu karolina.giesko@internet-plus.pl chętnie opowiem Pani o procesie rekrutacji w naszej firmie. Inne osoby, które wątpią w jakąkolwiek opinię tutaj umieszczoną również :) także potencjalnych Klientów. Pracuję w firmie od stycznia 2016 i czasem trudno mi uwierzyć, że jestem w miejscu, gdzie Human Resources, to bardziej nastawienie na Human niż Resources, ponieważ dotąd nie spotkałam się z tak dużym szacunkiem do Pracownika. Poza rekrutacjami inicjuję także m. in. zmiany w obsłudze Klientów, zakresie usług i w tym roku wprowadziliśmy ich bardzo dużo czego efekty już widzimy chociażby w ilości przedłużanych umów. Słuchamy zarówno Pracowników, którzy regularnie wypowiadają się na audytach oraz Klientów, których opinie z ankiet od razu poddajemy pod dyskusję i w miarę możliwości wprowadzamy kolejne usprawnienia. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na pytania. Każda opinia czy pytanie jest dla mnie źródłem cennych informacji, które na pewno w Dziale Jakości weźmiemy pod uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Plus?

Kandydaci do pracy w Internet Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internet Plus