Internet Plus

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Internet Plus

5 PORAD PRZYDATNYCH W CZASIE PRACY NAD TEKSTEM SEO

Cześć!

Nowy artykuł na blogu, a w nim 5 porad, które okażą się przydatne w trakcie prac nad tekstami pozycjonującymi (SEO). Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej lektury!

Zapraszam

Agencja godna polecenia. Każda działalność, branża jest rozpatrywana indywidualnie. Możesz liczyć na rozsądne warunki współpracy, które będą dopasowane właśnie dla ciebie. Zespół wykazuje się bardzo kreatywnym podejście i współpracą z pozostałymi działami. Pozdrawiam

Klient

Witam, na początek dodam, że czytając te "komentarze" można się lekko zaskoczyć. Żaden z nich nie ma konkretów (nazwy strony, działań, wybranych słów do pozycjonowania). Stałem przed dylematem wybrania firmy długi czas. Każdą firmę weryfikowałem na Goworku i wszędzie identycznie tylko hejt i negatywy. Firmę Internet-Plus otrzymałem jako polecenie od znajomego, który działa w fotowoltaice. Również tutaj czytałem te Wasze wypociny i opinie ale do sedna. Z firmą współpracuję prawie od roku i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście były zgrzyty, czasami nawet rzucałem epitetami ale trzeba było przejść ten trudny okres. Dzisiaj mój ROAST jest stabilny i jako firma dobrze prosperuje. W razie pytań bądź konkretów zapraszam może nie wszystko pokaże ale myślę, że niedowiarkom da to do myślenia. P.S działam jak sklep na całą Polskę. Frazy ogólnopolskie z mniejszą ilością wyników ale dobrym współczynnikiem wyszukiwalności. (Branża trudna) Umiemy tylko hejtować a czy w tej współpracy byłeś aktywny? Czy spoglądałeś raz na kwartał do wyników. Każde forum to samo znalezienie dobrych opinii nie ma chyba, że ktoś te negatywne usuwa. Tutaj chociaż widzimy naturalny stan rzeczy. Miłego dnia i jeszcze raz zapraszam do kontaku.

Techmet

Również mogę polecić. Wiadomo, że branża reklamy internetowej jest wymagajaca i konkurencyjna, więc jeśli ktoś ma nierealne oczekiwania, że będzie na pierwszych pozycjach w google po kilku dniach, a ma zapuszczoną i kiepską stronę to nigdy nie będzie zadowolony z żadnej firmy. Natomiast tutaj zespół podchodzi metodycznie do sprawy - gdy trzeba przebudują strone, napiszą teksty, poprowadzą fanpage i systematycznie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli więc oceniamy wykonaną pracę a nie liczymy na magię to są ok.

klientka

Bardzo Bobra firma jestem jako klientka zachwycona z rezultatów tej firmy

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Internet Plus?

Mati Nowy wpis
Klient

Propozycja współpracy ze strony sprzedawcy wygląda obiecująco , jak i również opiekun klienta bardzo sympatyczny lecz sama wspoprac w skali na 10 oceniam na 4 , przestarzałe metody pracy oraz słabe wyniki. Firma potrafi głównie wystawiać faktury . Odradzam i nie polecam wsporacy z tą firmą .

Nowy wpis

5 PORAD PRZYDATNYCH W CZASIE PRACY NAD TEKSTEM SEO

Wiktor Nowy wpis
Klient

Polecam, solidna agencja, która bardzo dobrze zaopiekowała się moją stroną. Współpracujemy od 1,5 roku, wszystko ok. Nie mam zastrzeżeń.

Zapraszam

@Zapraszam

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy.

E-MAIL MARKETING – ZBUDUJ WYJĄTKOWĄ WIĘŹ ZE SWOIM ODBIORCĄ

Hej!

W nowym artykule na naszym blogu podpowiadamy jak zabrać się za DOBRY e-mail marketing. To forma promocji i sprzedaży, o której warto pamiętać. Przyjemnej lektury!

Artykuł znajdziecie TUTAJ.

Czy w Internet Plus możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Hej! Wynagrodzenie jest wypłacane raz w miesiącu. Pozdrawiamy!

CONTENT MARKETING A MARKA PERSONALNA

Hej!

Zapraszamy do sprawdzenia kolejnego artykułu na firmowym blogu. Dowiecie się z niego, jak wykorzystać content marketing w promocji marki personalnej. Udanej lektury!

Partyk
Klient

Dzień dobry, Współpracę z Internet Plus rozpocząłem od lutego tego roku. Na początku nie miałem za dużo powodów do zadowolenia bo klientów nie przybywało co zresztą było mi mówione podczas rozmowy, ale wiadomo jak to jest jak się płaci a nie ma wyników. Na plus na pewno kontakt z osobami, które zajmują się SEO jak i copywritingiem, dużo pytań, trafnie dopasowali frazy i tematy tekstów. Natomiast co najważniejsze, to że od maja na niektóre frazy jestem już dość wysoko i sprzedaż zaczyna rosnąc na tyle, że tym tempem za miesiąc/dwa nie tylko wyjdę na "zero" ale też zacznę zarabiać.

Dagmara
Klient

Ponad rok temu wybrałam tę firmę do pozycjonowania seo i Google ads mojego sklepu. Dzięki kampanii reklamowej udało się zwiększyć rozpoznawalność marki i sprzedaz, a prowadzone działania w zakresie pozycjonowania umieściły stronę wyżej w wynikach wyszukiwania - dokładnie to, czego oczekiwałam. Duże wrażenie zrobiły też na mnie wartościowe konsultacje i propozycje konkretnych rozwiązań. Z niecierpliwością czekam na dalsze efekty współpracy :)

Aktualność
JAK UŻYWAĆ INSTAGRAMA W SWOIM BIZNESIE?

Hej!

Na firmowym blogu znajdziecie nowy artykuł, a w nim kilka porad od naszej koleżanki z działu Social Media Patrycji. Wytłumaczy Wam ona, jak możecie wykorzystać profil na Instagramie w biznesie. Polecamy!

INTERNET NEWS #21

Hej!

Zbliża się koniec maja, a więc czas na kolejne wydanie Internet News! W tym numerze znajdziecie informacje dotyczące Gwiezdnych Wojen, serialu Przyjaciele, a także aktualizacji systemu iOS. Wybuchowa mieszanka, serdecznie zapraszamy! :)

Internet News znajdziecie TUTAJ.
Jest dobrze
Klient

Wybór firmy SEO to nie jest taka prosta sprawa. Sam miałem w pewnym momencie ponad 10 ofert na stole i nie wiedziałem, która wybrać. Chyba żaden handlowiec nie dzwonił tyle co Pan Jacek z Internet Plus :) To bywa męczące ale brawo za upór. Zadałem pytanie na fejsbuku w grupie specjalistów od pozycjonowania ale po czasie dopiero się zorientowałem, ze wszedłem do jaskini lwa. Przecież tam jest konkurencja to nie będą chwalić tylko szukać dziury w całym. Tylko mnie "zjechali" za to, że rozważam z nimi współpracę. Ale to samo powiedzieli o każdej innej firmie jaką wymieniłem. Dałem sobie spokój i wybrałem intuicyjnie - najwięcej usług, najbardziej konkretnie za najlepsze pieniądze. Ja się na pozycjonowaniu nie znam ale według mnie jest okej. Ktoś napisał wcześniej, że nie ma kontaktu z firmą. Rzeczywiście bardzo trudno się do nich dodzwonić i to mogliby poprawić. Ale zawsze odpowiadali jak pisałem maila, że czekam na kontakt. Kolejna sprawa - umowa. Tam jest kilka zapisów które mnie martwiły, opłata aktywacyjna jakaś która jest de facto karą umowną za zerwanie umowy. Ode mnie nigdy nie chcieli nic poza tym co na fakturze było ustalone ale jeżeli kogoś ciągają po sądach to pewnie dlatego, że zerwał wcześniej umowę albo nie zapłacił. Sam bym ścigał gdyby mi ktoś nie zapłacił. Podsumowując - ja jestem zadowolony, efekty mam takie jak mówił Pan Jacek. A żeby nie było, że bez konkretów: branża edukacyjna, umowa na 2000 netto, współpraca od poczatku 2020 roku.

@Jest dobrze

Dzień dobry! Dziękujemy za pozostawioną opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu świadczonych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta - (61) 666 11 00.

O matko
@Jest dobrze

Go work to miejsce do oceniania firmy i pracy w niej. Jak już piszecie fakeowe opinie to róbcie to na temat :)

NARZĘDZIA NIEZBĘDNE W BIZNESIE ONLINE

Hej!

Tym razem mamy dla Was coś specjalnego! Planujecie lub już prowadzicie biznes online? Świetnie się składa, ponieważ na naszym blogu znajdziecie artykuł traktujący o narzędziach niezbędnych w takiej działalności. Zapraszamy do lektury.

INTERNET NEWS #19

Cześć!

Przed Wami dziewiętnaste wydanie Internet News – przeglądu najciekawszych wydarzeń z branży digital marketingu. Zapraszamy do lektury!

Butik
Klient

Witajcie, jak wiecie moja branża jest bardzo trudna, gdyż jest to odzieżówka. Co mogę powiedzieć o firmie? Współpracuję 4 miesiące, jedni powiedzą krótko. Może nie mam na obecną chwilę szerszego pola widzenia ale porównuję z inna firmą (nazwa Grupa....) i jest o niebo lepiej. Nie jest to jeszcze to czego oczekuję ale przynajmniej jest kontakt, merytoryczne rozmowy i video konferencje. Wiem wszystko gdzie i jak jest robione. Oczywiście oczekuje jak każdy klient więcej i więcej. Mam jednak świadomość że SEO to proces. Na chwilę obecna zostawiam 4/5 więc nie jest źle :). Pozdrawiam.

@Butik

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za powyższą opinię. Pozdrawiamy!

Alicja
@Sklep ekologiczny

Dzień dobry, właśnie stoję przed wyborem firmy ds. pozycjonowania mojego sklepu. Trafiłam na Pana komentarz i nie ukrywam, że podniósł mnie na duchu. Firma internet plus względem konkurencji ma najlepszą ofertę, ale niektóre opinię zniechęcały do podjęcia współpracy. Chyba spróbujemy tej współpracy :)

@Sklep ekologiczny

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Każdego dnia działamy z pełnym zaangażowaniem, aby wspierać naszych klientów w szeroko rozumianym marketingu internetowym. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna. Pozdrawiamy.

@Alicja

Dzień dobry. Pani Alicjo, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy Pani naszą pełną ofertę. Serdecznie zapraszamy. Biuro Obsługi Klienta (61 666 11 00)

@Alicja

Pani Alicjo, jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości poproszę o kontakt na adres mailowy wójcicki72@gmail.com Pozwolę podesłać sobie kilka screenów obecnej współpracy. Rozumiem, że nie działa Pani jako moja konkurencja :) Myślę, że Google Search Console i screen linkowania Pani wystarczy. W razie pytań jestem pod adresem mailowym.

KAMPANIA GOOGLE ADS - 5 (NIEOCZYWISTYCH) RAD NA START

Cześć!

Zapraszamy do lektury nowego artykułu na naszym blogu, z którego dowiecie się, jak rozpocząć przygodę z kampaniami Google Ads. Cenne rady, które przydadzą się każdemu, kto zamierza korzystać z tego rozwiązania reklamowego.

Artykuł znajdziecie TUTAJ.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Internet Plus?

@Pytanie

Hej! Rekrutacja w Internet Plus zazwyczaj składa się z dwóch lub trzech etapów. Ich charakter może się różnić w zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się, proszę z osobą odpowiedzialną za proces rekrutacyjny, Joanną Witkowską — joanna.witkowska@internet-plus.pl. Pozdrawiamy.

Dorian

Właśnie zakończyłem roczną współpracę z internet-plus i szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi. Może to nie jest najlepsze miejsce do pozostawienia opinii, ale nie znalazłem innego. - SŁABE POZYCJONOWANIE na zasadzie gaszenia pożarów. Gdy zaczynałem współpracę moja strona była na 1-2 stronie google (na wybrane hasła) po pierwszych kilku miesiącach współpracy pozycja strony się pogorszyła spadałem poniżej 30-40. Zgłosiłem to mojemu "opiekunowi" i dopiero wtedy zaczęło się coś dziać. Po roku czasu jestem znów na tej samej pozycji, co na początku współpracy z Internet-plus. (usunięte przez administratora) - FATALNA OPIEKA NAD STRONĄ. W drugim miesiącu zmieniłem dostawcę serwera i wysłałem do Internet-plus nowe dostępy do FTP. Po 6 miesiącach, gdy zgłosiłem pogorszenie pozycji w google otrzymałem maila, że FTP (stare dane dostępowe) nie działa. Czyli przez 6 miesięcy nikt nie zajął się stroną i na dodatek wysłane nowe dane dostępowe trafiły w próżnie. (usunięte przez administratora) - AROGANCKIE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Za każdym razem próbowałem wyjaśniać te wszystkie moje wątpliwości, składałem nawet kilka razy reklamację. Żadna moja reklamacja nie została rozpatrzona proaliancko podejście z pozycji siły(usunięte przez administratora) W mojej opinii INTERNET-PLUS to najgorsza agencja SEO z jaką miałem do czynienia. SZCZERZE ODRADZAM JAKIJKOLWIEK WSPÓŁPRACY. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawię moją opinie każdemu zainteresowanemu.

@Dorian

Panie Dorianie, dziękujemy za pozostawienie opinii. Martwi nas to, co Pan napisał, ponieważ każdego dnia dokładamy starań, aby nasi Klienci pozostali usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00).

zainteresowana
@Dorian

witam, proszę o podanie większej ilości szczegółów dotyczących współpracy z agencją. Czy słabe wyniki pozycjonowania wynikały z braku zaangażowania osób tam pracujących czy też z niewłaściwego doboru fraz? Czy zostały spełnione wszystkie założenia z umowy, tj. przebudowa strony, teksty pozycjonujące czy profile na portalach społecznościowych?Stoję właśnie przed wyborem agencji SEO i stąd moje zainteresowanie Pana opinią

@zainteresowana

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Każdy Klient ma inne oczekiwania, dlatego do współpracy zawsze podchodzimy indywidualnie. W celu omówienia rozwiązań najlepszych dla Pani prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00).

Michał
@Dorian

Podzielam opinię, nie polecam tej agencji, nie korzystne zapisy w umowie, ciągła walka o rzetelne wykonanie tego co było w umowie,(usunięte przez administratora)

@Michał

Panie Michale, nieustannie dążymy do tego, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego zmartwiła nas Pana opinia. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00).

Szymon
@Dorian

Potwierdzam. Usługi tej (usunięte przez administratora)Agencji SEO nie są wartą ani grosza. Nieskuteczni. Działanie nieprofesjonalne. Linki - śmiecie. Teksty pisane przez roboty. Szkoda pieniędzy. ODRADZAM!!

@Szymon

Dzień dobry, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00) w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

Internet Plus