Internet Plus

Opinie o Internet Plus

Aktualność
AUDYT SEO – DLACZEGO WARTO GO PRZEPROWADZIĆ?

Dowiedz się więcej na temat audytu SEO, dzięki naszemu artkułowi. Sprawdź, co możesz zrobić, by jeszcze lepiej zadbać o witrynę, którą się opiekujesz.

Sandra

Współpracuję z firmą od około półtora roku. Jestem bardzo zadowolona. W porównaniu do widoczności naszego hotelu zanim zaczęliśmy współpracę mamy obrót zwiększony o jakieś 180 % . Jest to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć !!! Róbcie tak dalej ! Polecam @pracodawca

Sklep ekologiczny

Witam, na początek dodam, że czytając te "komentarze" można się lekko zaskoczyć. Żaden z nich nie ma konkretów (nazwy strony, działań, wybranych słów do pozycjonowania). Stałem przed dylematem wybrania firmy długi czas. Każdą firmę weryfikowałem na Goworku i wszędzie identycznie tylko hejt i negatywy. Firmę Internet-Plus otrzymałem jako polecenie od znajomego, który działa w fotowoltaice. Również tutaj czytałem te Wasze wypociny i opinie ale do sedna. Z firmą współpracuję prawie od roku i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście były zgrzyty, czasami nawet rzucałem epitetami ale trzeba było przejść ten trudny okres. Dzisiaj mój ROAST jest stabilny i jako firma dobrze prosperuje. W razie pytań bądź konkretów zapraszam może nie wszystko pokaże ale myślę, że niedowiarkom da to do myślenia. P.S działam jak sklep na całą Polskę. Frazy ogólnopolskie z mniejszą ilością wyników ale dobrym współczynnikiem wyszukiwalności. (Branża trudna) Umiemy tylko hejtować a czy w tej współpracy byłeś aktywny? Czy spoglądałeś raz na kwartał do wyników. Każde forum to samo znalezienie dobrych opinii nie ma chyba, że ktoś te negatywne usuwa. Tutaj chociaż widzimy naturalny stan rzeczy. Miłego dnia i jeszcze raz zapraszam do kontaku.

ulwar
@Sklep ekologiczny

Po ponad roku działań Firmy Internet Plus, strona ma bardzo niską widoczność - zaledwie 38 fraz w pierwszej 50tce wyników. Generalnie przez ostatni rok niewiele się zmieniło…strategia polegająca na samym linkowaniu ( linki niskiej jakości ) nie przyniosła zamierzonych efektów. handlowiec super "GADANE" masz wrażenie ze końcu znalazłeś firmę godna zaufania. BŁĄD czytajcie dokładnie , każdą stronę umowy oraz wszystkie wspomniane w niej regulaminy !!!!! nie dajcie się naciągnąć.

Zapraszam

Agencja godna polecenia. Każda działalność, branża jest rozpatrywana indywidualnie. Możesz liczyć na rozsądne warunki współpracy, które będą dopasowane właśnie dla ciebie. Zespół wykazuje się bardzo kreatywnym podejście i współpracą z pozostałymi działami. Pozdrawiam

@Zapraszam

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy.

Techmet

Również mogę polecić. Wiadomo, że branża reklamy internetowej jest wymagajaca i konkurencyjna, więc jeśli ktoś ma nierealne oczekiwania, że będzie na pierwszych pozycjach w google po kilku dniach, a ma zapuszczoną i kiepską stronę to nigdy nie będzie zadowolony z żadnej firmy. Natomiast tutaj zespół podchodzi metodycznie do sprawy - gdy trzeba przebudują strone, napiszą teksty, poprowadzą fanpage i systematycznie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli więc oceniamy wykonaną pracę a nie liczymy na magię to są ok.

Szukając ofert pracy zdalnej w Poznaniu lub okolicach natknąłem się na ofertę dla młodszego copywritera. Podobno tutaj praca zdalna obowiązuje od samego początku współpracy. Czy w takim razie jest jakiś okres wdrozeniowy, jakieś szkolenia czy coś podobnego? Czy może wszystkiego uczyć się trzeba w trakcie pracy?

Nowy wpis

@ANONIM Dziękujemy za pytanie. Szkolenia, które są bardzo ważnym i nieodłącznym w naszej firmie elementem onboardingu, trwają od około dwóch do trzech tygodni. Pierwszy tydzień to poznanie pracowników innych działów naszej firmy, struktury i procesów w organizacji. W kolejnym etapie zaplanowaliśmy szkolenia już w działach docelowych - tam okres szkolenia trwa od dwóch do trzech tygodni. W razie pojawienia się pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Zainteresowana Nowy wpis

Czy w firmie @Pracodawca są elastyczne godziny pracy?

Nowy wpis

@Zainteresowana

@ZAINTERESOWANA Dziękujemy za pytanie. Mamy stałe godziny pracy - między 8:00 a 16:00, od poniedziałku do piątku. W razie pojawienia się pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Aktualność
AUDYT SEO – DLACZEGO WARTO GO PRZEPROWADZIĆ?

Artykuł na ten temat znajdziesz: TUTAJ

Czy ogłoszenia umieszczone na stronie firmy są aktualne, czy po prostu wiszą sobie, bo wiszą?

@Kandydat

Dziękujemy za pytanie. Na stronie internetowej umieszczamy ogłoszenia na stanowiska, na które mamy zapotrzebowanie. Oczywiście rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje. W przypadku zainteresowania naszą oferta pracy - zachęcamy do aplikowania. W razie pojawienia się pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Patryk
@Internet Plus

A czy rekrutacja na Junior Web Publisher jeszcze trwa? I czy ewentualnie kandydaci zostaną powiadomieni i o jej zakończeniu/przebiegu?

@Patryk

@PATRYK Dziękujemy za pytanie. Rekrutacja na wspomniane stanowisko trwa. Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje. Każdy z kandydatów, który bierze czynny udział w procesie, zostanie poinformowany o statusie swojej kandydatury. W razie pojawienia się pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

@Internet Plus

A do kiedy trwa rekrutacja? Czy gdybym się załapał, to kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi zwrotnej? Informujecie ludzi mailowo czy zawsze do nich dzwonicie?

Rekrutacja trwa do momentu, aż nie zatrudnimy nowego pracownika. Kandydaci, którzy biorą czynny udział w procesie (zakwalifikowali się do kolejnego etapu rekrutacji) otrzymują informację, iż o wyniku zadań/testów/rozmowy dowiedzą się w ciągu kolejnych 7 dni. Informacja ta przekazywana jest kandydatowi w trakcie kontaktu telefonicznego lub na spotkaniu. Informację zwrotną przekazujemy mailowo lub telefonicznie.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Często spotyka się rekruterów, którzy starają się udowodnić kandydatom swoją wyższość - tutaj absolutnie nie miało to miejsca - bardzo partnerskie podejście, dużo rzeczowych informacji o firmie i systemie wynagradzania, który jest zbudowany bardzo dobrze (przynajmniej w porównaniu do innych firm, w których byłam na rozmowie).

Pytania o radzenie sobie ze stresem, o doświadczenie i cele, dużo pytań o konkretne sytuacje w odniesieniu do doświadczenia. Oprócz tego krótka scenka sprzedażowa.

POZYCJONOWANIE: PODSUMOWANIE ROKU 2023

SEO to jeden z najbardziej dynamicznych obszarów marketingucyfrowego - mijający rok 2023 przyniósł w nim wiele zmian. Przeczytaj nasze podsumowanie roku 2023 w branży SEO i sprawdź, czy stosowałeś 10 kluczowych trendów pozycjonowania!

Miłej lektury!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Internet Plus?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko SEO. Jak długo czeka się na odpowiedź, ze strony rekrutacji?

@Michał

@MICHAŁ Dziękujemy za pytanie. Dział Rekrutacji kontaktuje się z wybranymi Kandydatami.

@Internet Plus

Cześć wam, no ok, super, ale ile czeka się na odpowiedź po wysłaniu cv, jak już ktoś zostanie wybrany? To idzie w dni, czy raczej tygodnie? I jak ktoś zostanie odrzucony na poziomie selekcji cv, to i tak dostanie info, że został wybrany ktoś inny, czy tylko cisza mu odpowiada?

Dział Rekrutacji kontaktuje się z wybranymi Kandydatami - na etapie selekcji otrzymanych aplikacji. Informację zwrotną otrzymują Kandydaci, którzy brali udział w procesie (w rozmowach oraz zadaniach rekrutacyjnych).

@Internet Plus

Hmm. Zadania rekrutacyjne są przez Was opłacane? Jak klient życzył sobie próbkę tekstu na zadany przez siebie temat, to otrzymałem wynagrodzenie za poświęcony czas, mimo, iż wybrano kogoś innego?

@YB Dziękujemy za pytanie. Zadania rekrutacyjne stanowią drogę do oceny kompetencji oraz umiejętności kandydata i nigdy nie stanowią zleceń od naszych Klientów. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Aktualność
WIESZ JAK STWORZYĆ ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ NA PROFILACH W SOCIAL MEDIA?

Niezależnie od tego, czy zarządzasz kontem firmowym, czy osobistym, w okresie świątecznym warto zadbać o odpowiedni content, który pokaże Twoją kreatywność, pomoże budować silną relację z obserwatorami i podkreśli osobowość marki.

Sprawdź, jakie sprawdzone metody Ci w tym pomogą! KLIK

Hej, widzę, że nadal szukają Copy, wiem już z komentarzy firmy, że możliwość pracy zdalnej zależy od stanowiska, natomiast interesuje mnie to konkretne stanowisko i opcja pracy zdalnej. Poza tym czy jest tu jakiś Copy co pracuje bądź pracował w Internet Plus i podzieli się wiedzą;)? Głównie chodzi mi o wymaganą ilość znaków na dzień, czy pracy jest faktycznie dużo, czy można poświęcić na tekst odpowiednio dużo czasu, by go dopieścić? Copywriterzy czekam na Wasze opinie;)

@KR Dziękujemy za pytanie! Na stronie internetowej umieszczamy ogłoszenia na stanowiska, na które mamy zapotrzebowanie. Oczywiście rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje. Pracę na stanowisku Copywritera proponujemy w formie zdalnej lub hybrydowej. Kluczem do sukcesu w copywritingu jest znalezienie równowagi między jakością a ilością pracy oraz dostosowanie się do konkretnych potrzeb projektu i wymagań Klienta - właśnie w taki sposób działa nasz zespół Copy. Pracujemy według wewnętrznych standardów - damy o to, aby treści były poprawne merytorycznie, atrakcyjne dla odbiorcy oraz spełniały cele Klienta. Sama ilość napisanych tekstów zależna jest od rodzaju realizowanych treści.

Zuzka
@Internet Plus

Jeśli chodzi o tryb hybrydowy to czy początkowo pracuje się w biurze, a po czasie w domu? Czy może są jakieś konkretne dni, w których trzeba pojawić się na miejscu? Pisanie tekstów może odbywać się w dowolnych godzinach, byle tylko dotrzymać terminu?

@Zuzka

@ZUZKA Dziękujemy za pytanie! Proponujemy zatrudnienie w formie zdalnej z możliwością pracy hybrydowej (dla chętnych). Nasi pracownicy mieszkają na terenie całego kraju i nie ma potrzeby, by pojawiali się w biurze choćby raz na jakiś czas. Nasi pracownicy, w tym Działu Copy, pracują miedzy 8:00 a 16:00 i w tych godzinach tworzą teksty dla naszych Klientów.

@Internet Plus

Jeżeli pracownik zdecyduje się na pracę zdalną, to czy może liczyć on od firmy niezbędne narzędzia pracy? Czyli rozumiem, że podasz pracy w trybie home office pracuje się również w tych wyznaczonych godzinach? Czy samodzielnie można wybrać godziny pracy?

Czy pracodawca udostępnia sprzęt do pracy zdalnej?

@PYTANIE Dziękujemy za pytanie! Pracownicy mają możliwość korzystać ze swojego sprzętu lub firmowego. Jest to ustalane indywidualnie z każdym z nich.

@Internet Plus

A jakie są wytyczne firmowe w tym zakresie, mam na myśli pracę zdalną? Można w pełnym zakresie pracować zdalnie, czy jednak trzeba pojawiać się w biurze?

@YV Dziękujemy za pytanie! Proponujemy zatrudnienie w formie zdalnej z możliwością pracy hybrydowej (dla chętnych). Nasi pracownicy mieszkają na terenie całego kraju i nie ma potrzeby, by pojawiali się w biurze choćby raz na jakiś czas.

Dawidol

@Pracodawca, mogę prosić o informację, na jakie zarobki w Waszej firmie może liczyć młodszy specjalista SEO, specjalista SEO oraz starszy specjalista SEO? :) Poproszę o podanie widełek, ponieważ nigdzie nie jest to podane.. Dziękuję!

@Dawidol

Ciekawe czy te widełki uda się faktycznie wydobyć. :D Mnie to przy tym interesuje ścieżka awansu, po jakim czasie ludzie przeskakują z juniora wyżej? są jakieś średnie? sporo nadrobisz premią czy stawki godzinowe raczej są wysokie?

@Dawidol

@DAWIDOL Dziękujemy za pytanie! Wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach są zależne od wiedzy, doświadczenia i przygotowania każdego kandydata. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

@RW Dziękujemy za pytanie! Ścieżka rozwoju jest ustalana z każdym kandydatem przy zatrudnieniu. Dostaje on informację po jakim czasie jest ewaluacja oraz możliwość awansu. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Trx

Ile trzeba mieć wykonanych projektów w portfolio, żeby móc aplikować na stanowisko frontenda/webdevelopera?

@Trx

@TRX Dziękujemy za pytanie :) Nie wymagamy od Kandydatów przesyłania portfolio - jednakże większość z nich zamieszcza odnośniki do nich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Przesłanie nie jest wymagane, ale zawsze mile widziane. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Czy w biurze w Poznaniu pracuje się na open space? Czy może są oddzielne pokoje, jeśli komuś zależy na spokojnej pracy? Chodzi mi konkretnie o stanowisko junior account managera. W ogłoszeniu na stronie jest wspomniana duża samodzielność pracy, ale dobrze by było to uściślić.

Tonny

Czy pracodawca wymaga portfolio na stanowisko juniorskie ( copywriter frontend webdev ads)?

@Tonny

@TONNY Dziękujemy za pytanie! Nie wymagamy od Kandydatów przesyłania portfolio - jednakże większość z nich zamieszcza odnośniki do nich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Przesłanie nie jest wymagane, ale zawsze mile widziane. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Czy firma Internet Plus w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dziękujemy za pytanie! Szkolenie wdrożeniowe odbywa się oczywiście już po podpisaniu umowy o pracę, zatem jest w całości finansowane przez Internet Plus. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu już bezpośrednio z naszym Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Dziękujemy za to pytanie! W zależności od stanowiska, proponujemy pracę w całości zdalną (również od pierwszego dnia zatrudnienia) lub hybrydową. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Izabela

Przybliży ktoś obowiązki konsultanta ds. sprzedaży i powie, czy cele sprzedażowe są w miarę racjonalne? W przeszłości już była oferta na takie stanowisko, czekam czy się nie powtórzy. Pozdrawiam serdecznie.

@Izabela

Dziękujemy Twoje za pytanie. W zakresie obowiązków Specjalisty ds. Sprzedaży jest m.in. budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Spółki, prowadzenie procesu sprzedażowego, badanie potrzeb Klientów oraz dobieranie najlepszych dla nich rozwiązań. Osoby, które dołączają do Zespołu Działu Sprzedaży przechodzą rozbudowany system szkoleń technicznych i sprzedażowych, aby łatwiej im było pozyskiwać nowych Klientów oraz osiągać ustalone cele sprzedażowe (indywidualne i grupowe). W przypadku zainteresowania wymienioną ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z całą treścią ogłoszenia oraz aplikować :) Przesyłamy pozdrowienia!

Natka
@Internet Plus

Fajnie że są te szkolenia. A ile czasu zajmuje zrobienie tych szkoleń wszystkich? Dni, tygodnie? No i czy za czas na szkoleniach dostaje się pensję normalnie?

@Natka

Dziękujemy za pytanie. Szkolenia, które są bardzo ważnym i nieodłącznym w naszej firmie elementem onboardingu, trwają od około dwóch do trzech tygodni. Pierwszy tydzień to poznanie pracowników innych działów naszej firmy, struktury i procesów w organizacji. W kolejnym etapie zaplanowaliśmy szkolenia już w działach docelowych - tam okres szkolenia trwa od dwóch do trzech tygodni. Umowę o pracę podpisujemy oczywiście od pierwszego dnia szkolenia - za ten okres wypłacamy pełną stawkę wynagrodzenia. W trakcie trwania okresu próbnego, już po początkowych szkoleniach, w harmonogramie mamy także inne elementy wsparcia nowego pracownika - m.in. pracę z mentorem, spotkania i konsultacje z zespołem oraz przełożonym. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl

Sandra

Jaki jest wkład kierownictwa Internet Plus w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Marzena

Wiecie może jakie są widełki płacowe dla programistów front end na stopniu juniorskim? Bo w ofercie na stronie nie ma takich informacji. Poza tym widzę, że można pracować z biura bądź zdalnie. Jaką zazwyczaj formę ludzie wybierają?

@Marzena

Dziękujemy za Twoje pytania. Wynagrodzenie na każdym ze stanowisk jest zależne od doświadczenia kandydata - w naszych zespołach mamy zarówno Juniorów, jak i Specjalistów w swoich dziedzinach. Kwota jest ustalana z każdym kandydatem indywidualnie w trakcie procesu rekrutacji. Jak najbardziej można pracować zdalnie - taką formę wybrała większość naszego zespołu, dzięki czemu mamy Specjalistów z całego kraju. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@internet-plus.pl Przesyłamy pozdrowienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Plus?

Kandydaci do pracy w Internet Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internet Plus