Opinie o Internet Plus

Dzień dobry. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00) w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Karol M.

Czytam opinie na temat Internet Plus i trochę nie chce mi się wierzyć w to, co widzę, ponieważ współpracuje już z tą agencją od blisko 2 lat i na pewno przedłużę współpracę. Widocznie konkurencja nie ma za dużo pracy i klientów, że znalazła czas na pisanie niepochlebnych opinii na tym forum. Jasne, że na wyniki musiałem poczekać - nawet pół roku, ale trochę pojęcia miałem na temat seo przed podjęciem współpracy, także fakt ten mnie nie dziwił. Od początku współpracy kontakt z pracownikami i opiekunem klienta był na dobrym poziomie, nigdy nie musiałem prosić się o wykonanie czynności, które obejmowała umowa, dlatego dziwią mnie niektóre komentarze. Co najważniejsze - sprzedaż na sklepie wzrosła, a to chyba najlepiej świadczy o dobrze wykonanej pracy. Na ten moment mogę z czystym sumieniem polecić usługi Internet Plus i życzę sobie kolejnych lat dobrej współpracy z tą agencją.

@Karol M.

Ja również już od dłuższego czasu korzystam z usług tej firmy. Z ich pomocą stworzyłem nowoczesną stronę, zawsze jestem obsłużony na czas, pozycjonowanie jest cyklicznie monitorowane i co najbardziej mnie cieszy - widzę realne efekty działań seo. Mój biznes ma się dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy.

@Karol M.

Miło nam, że jest Pan zadowolony z prowadzonych działań. Serdecznie pozdrawiamy!

@Marcin

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy. Pozdrawiamy!

Dominik

Polecam współpracę z firmą Internet Plus. Po kilku firmach z którymi nie zawsze było różowo w końcu znalazłem kogoś godnego polecenia. Wiadomo jak to jest w tej branży, nie oczekiwałem że po miesiącu moja strona będzie pierwszą w Google, natomiast widzę że idzie to w dobrym kierunku i to cieszy. Na stronę dociera więcej klientów a to było dla mnie najważniejsze.

@Dominik

Bardzo nam miło, że jest Pan zadowolony z naszych działań. Mamy nadzieję, że Pana Klientów będzie wciąż przybywać. Pozdrawiamy.

Aga
@Dominik

W moim przypadku było zupełnie odwrotnie. Sklep już wypozycjonowany a Google nagle spadł, do tego zainfekowana skrzynka wirusem , musieliśmy płacić firmie, u której mieliśmy wykupiony serwer za „naprawę” problemu, 10 tys mejli w ciągu 5 godz. Masakra

@Aga

Pani Ago, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (61 666 11 00) w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Agata

Z agencją Internet Plus współpracuję już od kilku miesięcy. Póki co jestem zadowolona z efektów, strona jest coraz wyżej w wynikach, co przełożyło się na większą sprzedaż. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Polecam.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa zrobiła na mnie dobre wrażenie, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Często spotyka się rekruterów, którzy starają się udowodnić kandydatom swoją wyższość - tutaj absolutnie nie miało to miejsca - bardzo partnerskie podejście, dużo rzeczowych informacji o firmie i systemie wynagradzania, który jest zbudowany bardzo dobrze (przynajmniej w porównaniu do innych firm, w których byłam na rozmowie).

Pytania o radzenie sobie ze stresem, o doświadczenie i cele, dużo pytań o konkretne sytuacje w odniesieniu do doświadczenia. Oprócz tego krótka scenka sprzedażowa.

Nie polecam tej agencji, nie korzystne zapisy w umowie, ciągła walka o rzetelne wykonanie tego co było w umowie, jednym słowem (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o obsługę. Również ciężko znaleźć opinie o tej agencji, brak możliwości oceny na FB, brak wizytówki w google w której można pisać opinie, przypuszczam że ze względu na to że negatywnych ocen było najwięcej. Ciekawe jestem czy moja ocena również zostanie usunięta, ale pewnie tak.

Wala

Miałam okazję pracować w firmie i szczerze mówiąc - nie polecam. O ile ludzie są w porządku i atmosfera jest naprawdę dobra, o tyle zarobki są mierne i zdecydowanie nie odpowiadają zarobkom rynkowym. Również firma nie przykłada tak dużej wagi do rozwijania pracowników za pomocą szkoleń. To, że udało mi się rozwinąć pewne umiejętności wynikało tylko i wyłącznie z własnej determinacji. (usunięte przez administratora).

@Wala

Dziękujemy za Pani opinię. Zgadzamy się, że szkolenia, determinacja oraz wsparcie stanowi podstawę rozwoju pracownika. Życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Internet Plus

Hej. Wszystkie nasze oferty pracy wraz ze szczegółami dotyczącymi zatrudnienia znajdziesz tutaj: https://www.internet-plus.pl/kariera/oferty-pracy/ Natomiast informacje opisujące proces rekrutacji znajdziesz tutaj: https://www.internet-plus.pl/kariera/etapy-rekrutacji/ Serdecznie pozdrawiamy!

M

Bardzo dobra agencja od pozycjonowania. Widoczność mojej strony wzrosła i klienci piszą coraz częściej. Polecam każdemu kto za rozsądną cenę chce wypromować swój biznes w sieci.

@M

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza praca przyniosła efekty. Serdecznie pozdrawiamy.

Milena

Dziś miałam mieć drugi etap rozmowy rekrutacyjnej. Jako że rekrutacja przeprowadzana jest zdalnie, miałam mieć telefon o 12. Niestety ani telefonu, ani żadnej wiadomości wyjaśniającej niedotrzymania terminu nie dostałam. Niepoważne podejście do człowieka szukającego pracę. O tej samej godzinie mogłam mieć inną rozmowę rekrutacyjną. Bardzo brzydkie zachowanie w stosunku do kandydatów starających się o pracę w tej firmie.

Milena
@Milena

Dostałam telefon z przeprosinami. Wypadek losowy. Cóż, jesteśmy tylko ludźmi. Panu było bardzo głupio, że zapomniał o telefonie. Mnie jest teraz głupio, że napisałam powyższy komentarz.

@Milena

Pani Mileno, dziękujemy za zrozumienie i cieszymy się, że udało się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy.

Gabriela

Firmę Internet Plus wybrałam z polecenia i nie żałuję. Na efekty działań co prawda musiałam trochę czekać, ale wiem, że początki są trudne. Najważniejsze, że mój sklep nareszcie zaczął sprzedawać - firma sprostała moim oczekiwaniom w zakresie pozycjonowania.

@Gabriela

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą zamierzony efekt. Serdecznie pozdrawiamy!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Internet Plus?

Dzień dobry. W stu procentach zgadzamy się z tym, że dobra atmosfera w pracy to podstawa. Staramy się o nią dbać nie tylko poprzez organizację rozmaitych eventów okolicznościowych, ale przede wszystkim troszcząc się o małe, codzienne rzeczy – wspólne śniadanie, pogaduchy w trakcie przerwy, czy popołudniowy kubek kawy. Zależy nam na naszych pracownikach, zawsze tak było i nadal jest. Serdecznie pozdrawiamy!

Jerry

Jaka jest atmosfera i zarobki w dziale Social Media? Czy pracownicy mogą korzystać ze szkoleń?

Olga
@Jerry

To już niewątpliwie bardzo konkretne pytania. Oby ktoś dobrze poinformowany (najlepiej pracownik Internet Plus) na nie odpowiedział - i to w miarę szybko. W ogłoszeniu jest tylko napisane, że oferują: umowę o pracę na pełen etat, biuro w dobrej lokalizacji oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. A jestem jeszcze ciekawa, jak duże masz doświadczenie w tego typu pracy?

@Jerry

W dziale Social Media panuje przyjazna, partnerska atmosfera, która umożliwia sprawną realizację wszystkich obowiązków. W przypadku wątpliwości lub pytań zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc całego zespołu. Zadania, wewnętrzne standardy oraz ścieżka rozwoju są jasno sprecyzowane dla pracowników, a nasz kalendarz spotkań, szkoleń i konferencji, w których bierzemy udział, stale się powiększa. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Czym Internet Plus zachęcają? Jakie mają dodatki?

Dzień dobry! Na wstępie, dziękujemy za Pana/Pani komentarz. Czym zachęcamy? Przede wszystkim stabilnym zatrudnieniem – zależy nam na długofalowej współpracy. Cenimy pomysły naszych pracowników, często wdrażamy je w życie, umożliwiając szeroko rozumiany rozwój zawodowy. Jeśli chodzi o świadczenia dodatkowe, to możesz liczyć na: – dofinansowanie karty Multisport, – możliwość udziału w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, – eventy integracyjne, – wspólne (pyszne!) piątkowe śniadania. Zespół Internet Plus tworzą ambitni, pozytywnie nastawieni ludzie, którzy lubią to, co robią – zachęcamy do aplikowania do naszej agencji!

klientka

Super firma jest godna polecenia, obsługa na bardzo wysokim poziomie i szybkie rezultaty

Krzysztof S.
@klientka

Nie ma szybkich rezultatów w SEO. Jeśli są to znaczy, że robią to źle.

@Krzysztof S.

Dzień dobry. Zgodzimy się, że SEO to długofalowy proces, dlatego działamy tak, aby zapewnić możliwie szybkie rezultaty, ale nigdy kosztem ich jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agata

Tragedia. Cwana umowa, oni wszystko mogą ale generalnie nic nie muszą. Dział sprzedaży a i owszem bardzo dobry. Świetnie potrafią wcisnąć kit a później pozostaje już tylko płacić i płakać. Niestety. Taka prawda. Nie polecam !! Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

@Agata

Dzień dobry. Dziękujemy za Pani komentarz. Wszystkie opinie są dla nas cenne, również te niepochlebne. Jeżeli jest Pani naszym Klientem – uprzejmie prosimy o kontakt z dedykowanym Opiekunem BOK. Pozdrawiamy!

Paweł K.

Czy ktoś może napisać coś odnośnie sytuacji wewnątrz firmy? Słyszałem od byłych pracowników, że kadra zarządzająca delikatnie mówiąc nie radzi sobie z prostmi, banalnymi sprawami? Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?

Krzysztof S.
@Paweł K.

Jedny dobry dział w tej firmie to dział prawniczy. Pozostałe działy po prostu są. Dział obsługi, polega na uspokajaniu i przeciągniu w czasie (usunięte przez administratora)klientów, a dział techniczny... Nie znają podstawowych zagadnień, stosują przestarzałe metody, wszystko leci z automatu... Wpisy katalogowe, teksty pozycjonujące z generatora słów, nie mające żadnego sensu oprócz tego, że jest tam wepchnięta fraza z linkiem. Czyli to bardzo niechlujne SEO z 2008-2010 roku. Więcej można zdziałać samemu pozycjonując bazując na poradnikach, a po trzech takich można spokojnie pokonać na argumenty i wiedzę techniczną Team Leadera SEO. Firma wybiera frazy które nie generują żadnego ruchu i na to zajmują wysokie pozycje. Tym mydlą oczy w swoich raportach. BO AŻ 50 FRAZ Z 60 JEST W TOP10! Tylko te 50 (usunięte przez administratora) warte, a dziesięć pozostałych też proste ale i tak ich przerosły. (usunięte przez administratora) Polecam omijać szerokim łukiem, albo lepiej... Na wszelki wypadek zawrócić.

Zbyszek

Jak widzę opinie negatywne. reszta opinii to pisana przez pracowników tejże firmy Znam kilka osób, które nawiązały współpracę z tą firmą i też są niezadowolone. Oni tylko łapią klientów a później nie starają się działać efektywnie. Nie interesuje ich skuteczne pozycjonowanie. (usunięte przez administratora)

dionis

Jak dla mnie brzmi to sensownie, ponad roku współpracują z firmą, a dajmy na to po kilku miesiącach stwierdzili, że wszystko przebiega pomyślnie i że są skuteczni.

Męcik
@dionis

@dionis, masz rację można to i tak zrozumieć ale nadal żadna z osób zachwalających tę firmę nie podała odnośnika do swojej strony. Niema możliwości zatem zweryfikować czy te wpisy są prawdziwe.

@Męcik

ja mam ich usługę i jestem niezadowolony. Umowa prosta tylko na pozór, w rzeczywistości trudno ją rozwiązać.

internetowy
@Męcik

Raczej są negatywne. Znam kilka osób, które nawiązały współpracę z tą firmą. Więcej efektów da samodzielne działanie jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie. Oni tylko łapią klientów a później nie starają się działać efektywnie. Nie interesuje ich skuteczne pozycjonowanie. (usunięte przez administratora)Nie mają inwencji, optymlizacja strony to porażka, pic na wodę.

Bolo
@internetowy

Dokladnie tak totalnie nie polecam jak ktoś się nie zna to płaci A efektów brak.(usunięte przez administratora)

$$$$$$$$

Super firma Polecam Moje sugestie dla Internet Plus: Super firma i profesjonalna obsługa wyniki systematyczne i skuteczne Polecam Lubię atmosferę w Internet Plus za: wszystko

michal

Właśnie znalazłem ich ofertę i myślę nad złożeniem CV jako asystent działu pozycjonowania w Poznaniu. Ktoś może ma ogólne pojęcie jak tam się pracuje i ewentualnie jak ciężka jest rekrutacja? W dzisiejszych czasach na rozmowach zadają czasami tak kretyńskie pytania, że aż się odechciewa na wstępie :)

Gosc363737
@michal

Powodzenia :)

@Gosc363737

Dzień dobry, zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: rekrutacja@internet-plus Jeżeli spotka się z zainteresowaniem z chęcią zaprosimy na spotkanie w siedzibie firmy, w trakcie którego będzie okazja szerzej przedstawić swoje umiejętności. Do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Plus?

Kandydaci do pracy w Internet Plus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.