Opinie o Smile Sp. z o.o. w Szczytno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smile Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smile Sp. z o.o. w Szczytno

Lusi205i Nowy wpis

W jaki sposób można dostać się do pracy? Wystawiają ogłoszenia? Bo na ich stronie nie ma zakładki " KARIERA"

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w Smile ponad 10 lat. I gdyby było tu tak źle pewnie nikt by nie wytrzymał. Takich jak ja (z takim czasem zatrudnienia) jest połowa firmy. Twardziele z nich że męczą się tyle lat. Kierownik, jak kierownik. Musi ktoś zarządzać. Kamery??? Nawet w łazienkach na CPN są. Czytam te opinie i odrazu wiadomo kto je napisał. Niestety jedni z największych leserów, którzy grzali krzesła i wiecznie na wszystko narzekali. Sytuacja w firmie jest spoko. Nawet można powiedzieć że rodzinna. Aha wigilia - skoro taka drwina to po co braliście w niej udział?? Trzeba było brać urlop. Ale nie braliście bo żal wam było pieniędzy od szefa. Ech. Ja polecam tą firmę a najlepiej samemu uczciwie ocenić.

Ttt Nowy wpis

Czytając tą opinię można łatwo wywnioskować że pisała to osoba z biura, tak niski poziom reprezentuje. Dzieci w podstawówce piszą bardziej zrozumiałe wypracowania. Jest tak zacofana że używa nazwy firmy która istniała ponad dwadzieścia lat temu. Ps. Dziś używa się nazwy: stacja paliw Pozdrawiam

Witold Nowy wpis

Podpowiedzcie jak z pracą w firmie? Warto składać dokumenty, jak zarobki?

KWS

Bardzo nieprzyjemna firma, jako nowy pracownik jest się spychanym na margines przez rodziny które tam pracują. Nic się nie można dowiedzieć od pracujących tam pracowników w szczególności Pań które są tak zajęta adorowaniem panów, śmieszkami, sms-kami że nie mają czasu odpowiedzieć.... Dobrze ze już tam nie pracuję.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Smile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczytno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Szczytno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Obecny pracownik

Witam Jak ktoś lubi czytać bzdury, to opinia powyżej jest wyśmienitym przykładem bzdur. W Smile pracuje 10 lat. Praca stabilna, przyzwoicie płatna. I jak wspomniałem - praca, a nie leżenie na styropianach, jak to zwykł robić "były niewolnik". Premie dostają wszyscy!!! Oczywiście nie za leżenie i palenie papierochów przy każdej nadarzającej się okazji. Kurcze, ludzie to jednak są bezczelni. Największy leń w firmie i jeszcze oczernia ją na forach. Wstydziłby się Piotrze.

były niewolnik

Moja opinia będzie krótka. Jeśli ktoś lubi być gnębiony, poniżany i uważany za niewolnika co "kierownik" tamtejszego zakładu pracy (chciałoby się powiedzieć) a raczej obozu podkreśla i bezpośrednio tak się zwraca do swoich pracowników (niewolników) i jeśli ktoś chce stracić lata na pracę w takich warunkach i w takich relacjach za głodową pensyjkę przy okazji będąc rypanym na każdym kroku to z nadgodzinami, to z innymi rzeczami a mając jeszcze grupę inwalidzką będąc tylko przedmiotem by kierowniczek dostał premię to wtedy tak, polecę tą firmę krzak. W innym przypadku jeśli ktoś się szanuję to polecę ale omijać to coś szerokim łukiem. Przepracowałem tam ładnych parę latek i dziś jak już tam nie pracuję uciekając wręcz z tego czegoś co się zwie "firmą" i "pracodawcą" to jestem zadowolony bo podjąłem najlepszą decyzję w swoim życiu. Wyszedłem szczęśliwszy porzucając te koszary niż wtedy gdy zostałem tam przyjęty myśląc że znalazłem pracę. Ogólnie praca nie byłaby zła gdyby nie jeden osobnik pełniący tam funkcję kierownika. Aaaaa nie przepraszam nie kierownika bo do tego osobnika jak ktoś się zwrócił to op... dostał. Pana dyrektora. Chyba pana dyktatora. Przy okazji chciałbym go pozdrowić i życzę sobie by ktoś na samej górze tej firmy wreszcie przejrzał na oczy i zrobił z tym kimś porządek. Gdyby można było wystawić opinię poniżej niedostatecznej oceny tak też bym zrobił, więc wybieram najniższą z dostępnych

Zostaw merytoryczną opinię o Smile Sp. z o.o. - Szczytno

• Jak się pracuje w Smile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smile Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 71
    12-100 Szczytno