MPM PRODUCT

Milanówek

Opinie o MPM PRODUCT

anonymous

Potwierdzam opinie przedmówców, nie ma co się rozpisywać. Firma to jakaś pomyłka. Dużo obiecują a nic nie ma pokrycia z rzeczywistością. Szkoda Waszego czasu.

Karol

Narzekać to my lubimy bardzo. Szkoda, że od tylu miesięcy nikt nic nie pisał, Pewnie jest spoko!!

Alicja

@Jurij, jakie stanowisko Cię interesuje?

Szukasz pracy?

Praca to żart, obiecują rozwój i karierę co oznacza że będziesz mieć ciągle więcej i więcej obowiązków za to samo marne wynagrodzenie. Jeżeli chodzi o pieniądze to poza tym, że są na czas nie można nic dobrego powiedzieć. Ludzie którzy pracują tam po X lat zarabiają marne grosze, nie ma czegoś takiego jak podwyżka, masz się cieszyć jak wyszarpiesz 100 zł brutto do pensji. Atmosfera drętwa przez kilka osób które są pupilkami właściciela (tzw. donosiciele). Głównym obowiązkiem każdego pracownika jest podlizywanie się i usługiwanie właścicielowi który traktuje wszystkich przedmiotowo. Prezentem na wigilie jest możliwość złożenia się na prezent dla właściciela i uścisk jego dłoni. Polecam prace gorąco jeżeli macie bogatego męża/żonę i lubicie kabarety :)

Jurij

Czy firma przyjmuje Ukraińcy?

Anna

Wyższe stanowiska są poobsadzane i nic w tej kwestii nie ulegnie zmianie, naturalnie żadnych większych ruchów kadrowych tam nie będzie. Wyższe stanowiska to często samozatrudnienie. Osoby na niższych stanowiskach zatrudniane są przez agencję pracy tymczasowej istniejącą w strukturach firmy, wiec wiadomo na jakie zarobki można liczyć. Jedyny plus to terminowe wypłaty, minusy to wysokość zarobków, brak perspektyw rozwoju, wyzysk, beznadziejna atmosfera.

doli
@Anna 27.04.2016 10:20

O firmie czytałem sporo już jakiś czas temu. Widziałem , że prezentują się naprawdę fajnie i w dodatku była opcja , żeby się tutaj zahaczyć. Przynajmniej z tego co mówił znajomy. Co do wyższych stanowisk to nie liczyłbym na nie @anna

Pietrek

@Adam, zupełnie nic złego, poza tym że to niezła ściema. Jak wykażesz się na hipotetycznej rozmowie wystarczająco dużym debilizmem to Cię przyjmą do pracy, możesz być spokojny, oni bardzo potrzebują takich ludzi. Innych Pan "P" nie zatrudnia. Jeśli nie przeszkadza Ci że pracujesz w kurniku w którym panują zwyczaje pańszczyźniane, do tego za śmieszne pieniądze to polecam.

pwr

Na 100% wyłącznie dystrybucja (pod swoim logo) towarów z Chin, Białorusi, Turcji i Polski.

nero

Będąc zainteresowanym pracą w MPM, na jaki adres można składać aplikacje?

Franek

Witam. Chcę zapytać czy w Państwa zakładzie pracy w Milanówku jest też produkcja sprzętu AGD, czy tylko jego dystrybucja? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedż.

Dyrektor handlowy w końcu zrobił średnie wykształcenie?

całe szczęście były pracownik

Oooooo nawet są opinie na temat tego (usunięte przez administratora)

przynieś podaj pozamiataj

(usunięte przez administratora) Miałem i okazję mieć zatrudnienie w Waszej firmie przez chyba 9 lat ale miejscem wykonywania pracy oczywiście było Smile później zmieniono mi zatrudnienie i umowę otrzymałem ze Smile, oczywiście miejsce wykonywania pracy Smile. (usunięte przez administratora)

były grafik

MPM podobno znowu szuka grafika. To już chyba 7 grafik w ciągu ostatnich kilku lat. Niestety bałagan w tej firmie sprawia że na barki grafika spada cała odpowiedzialność za projekt a dział marketingu zawsze umywa ręce. Poza tym odpowiedzialność i ciśnienie nieadekwatne do wynagrodzenia. Przestrzegam, no chyba że jesteście masochistami.

abc

Nie dajcie się zwieść pozorom. Zapewne pierwsze co wam rzuci się w oczy po przyjściu do siedziby firmy to dość ładnie urządzony, zadbany teren oraz jakiś drogi samochód stojący pod baldachimem, wnętrza wykończone ze smakiem. Na tym koniec plusów. To tylko pozory. Pod przykrywką wyjątkowości i wykwintności mieści się zwykły(usunięte przez administratora) jakich tysiące w tym kraju. Co do współpracowników dzielą się oni na dwie grupy. Pierwsza to osoby od czarnej roboty, przynieś wynieś pozamiataj (dosłownie) pracujący za głodowe pensje, mające kilku kierowników, mający wykonywać polecenia każdego z nich z osobna. Z reguły to bardzo uczciwi normalni ludzie. Bardzo często mają oni za zadanie oprócz wykonywania swoich obowiązków, zajmować się myciem owego drogiego autka pod baldachimem, maja zajmować się załatwianiem sprawunków góry lub muszą porządkować prywatna posiadłość pryncypała. Zaznaczam słowo "MUSZĄ". Władza autorytarna nie zna słowa NIE. Władza autorytarna sama kiedyś musiała doznać przykrości od innych i na każdym kroku stara się wam udowodnić kto tu jest panem i władcą. Wybór jest prosty, albo robisz co do Ciebie nie należy albo wylatujesz. Druga grupa to tzw pupilki szefa, czyli grupa która robi wokół siebie wyłącznie dobry PR, słodzi i kadzi na każdym kroku właścicielowi samochodu pod baldachimem, siła tej grupy to wyłącznie spryt umiejętność gapienia się w monitor, znajomość zagadnień mody oraz manicure i pedicure, wszystko w ramach godzin pracy. Gdy pojawia się guru rozmowy milkną i wszyscy są strasznie zajęci. Jest wśród tych ludzi kilka rodzynków, dziw że się uchowali. Są tam również tzw osoby przekaźniki które donoszą o wszystkim co dzieje się w firmie guru. Wszystko ma swoją cenę. Osobną grupą jest dział IT czyli oczy i uszy prezesa na świat. Grupa "lepszych" również nie może mieć własnego zdania wiadomo pańskie oko konia tuczy, oczywiście za lepsze wynagrodzenie. Najgorszy w pracy w MPM jest chaos, bałagan informacyjny, brak umiejętności planowania,

zgadzam sie

Każdy, kto mądrzejszy - odchodzi. Plusem są godziny pracy ale atmosfera w firmie bardzo kiepska. Duże gro ludzi, które patrzy jak Ci nogę podstawić. Umowy to jakaś farsa. Z pensjami, to co napisała osoba wyżej to prawda. Generalnie nie polecam. Pracowałem tam 2 lata.

bb

niezły żarcik firma od dłuższego czasu jest na równi pochyłej a co do zarobków to w ciągu ostatnich 3 lat nie było żadnych podwyżek. Ponadto cały czas się kombinuje jak to ludziom kasę zabrać najpierw obniżka zarobków z uwagi na kryzys , później propozycje przejścia na własną działalność itd.

Zostaw opinię o MPM PRODUCT - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPM PRODUCT