Opinie o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Magneti Marelli Mikołajczyka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magneti Marelli Mikołajczyka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

T1000

Zawsze na zakładzie znajdą się konie do (usunięte przez administratora) na najniższej stawce, typowe gamonie jak na zmianie Adama U,jak ta blądyna co stomatolog za aparat ją (usunięte przez administratora)

@T1000

Czyżby Pani B ? Nadal tam pracuje?

Witam

Zapraszam wszystkich kto szuka pracy do firmy SAPA na terenie byłej kopalni sosnowiec firma przyjmuje ludzi do praca.

@Witam

SAP przyjmuje każdego bo zarobki tragiczne ,tyle że robota lekka .Kasa tragedia.

Hej

I kiedy strajkujecie bo inaczej nigdy podwyżki nie wywalczycie jeszcze trochę to bitron wasz wyprzedzi zarobkami

konsul
@Hej

Żadnego strajku nie będzie bo związki się boją strajkować. Temat strajku i sporu zbiorowego był już nie raz poruszany i nic z tego nie wyszło

Alfa

Jak sam nic nie zrobicie to żadnej podwyżki nie dostaniecie.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Sosnowiec
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Były

I co już stojcie tak długo to nie przetrwaćie ha ha

Akuku

Podwyżek nie ma i nie będzie szukajcie sobie lepiej nowej pracy bo kwestia czasu i zamykam ten bałagan .

naLeśnik

Pracuję tam już jakiś czas i dla chętnych pracy, lub już przyjętych mam dobrą radę. Pracujcie rzetelnie, nie plotkujcie, nie zajmujcie się bzdurami, a będziecie mieli fajną pracę! Nie ma na co narzekać, bo jak wiadomo nie może być wszystko idealnie bo by było do niczego. Praca nie przypomina (usunięte przez administratora), jak to się niektórym wydaje. Może zarobki nie są najwyższe, ale można co nie co wyciągnąć nadgodzinami w weekendy. Jak ktoś preferuje pracę do piątku, też się tam odnajdzie.

patrz,zwróc te puste oczeta na dalszą polską ortografię..proponuję się położyc,może ktoś wydoi...

Guzik

To prawda ten zakład to (usunięte przez administratora) Brak podwyżek . ludzie PRACUJOM za marne grosze.kto mondry to samemu się zwalnia a idioci dalej tam. PRACUJOM.

Jonh brawo

PAŃ dyrektorze proszę zrobić żebranie i powiedzieć jak wygląda sytuacja? bo ludzie z pracy sami się zwalnajom .

zenek
@Jonh brawo

I będą się zwalniać po żadnych perspektyw nie ma, a o podwyżkach to można zapomnieć

Młody
@zenek

Ludzie się zwalniają bo przejrzeli na oczy widzą że ta buda to padlina kumoterstwo kolesiostwo i (usunięte przez administratora) zakład bez przyszłości!!!!!!!!!!!!!!

Przody
@Jonh brawo

Ten dyrektorek to cwaniaczek kozaczek mocny w ryju a na niczym się nie zna ładują go wszyscy w bambuko także raczej nam nic nie powie bo to łajza jest ino patrzy się nachapać mamony ogólnie to totalne dno+×÷=/_€£¥₩)(*&^%$#@!

Mike
@Jonh brawo

Powiem tak karma wraca zakład bez perspektyw

Jon brawo
@Mike

Zakład nie ma planów na przyszłość .i brak zamòwien ludzie sami się zwalnajom i będom uciekać z tej budy.

Były z biur
@Jon brawo

Moninia jeszcze jest czy też już uciekła!?!?!?!?!?!?!?!?!

Jon brawo
@Były z biur

JEST

grzybek
@Były z biur

Pani Monia jest i oby była cały czas bo to super menager jest

Śmieszek
@Przody

Masz rację koleś ten dyrektor to totalna (usunięte przez administratora) robią go wszyscy(usunięte przez administratora)a najbardziej ta(usunięte przez administratora)kierowniczka (usunięte przez administratora) jak materiału nie ma to se bierze przepustkę i idzie do domu ,a jak materiał jest to goni ludzi do roboty albo ma pretensje że ludzie mało robią totalna (usunięte przez administratora) ogólnie cała ta logistyka jest do skasowania.......

Dobra rada
@Jonh brawo

Chyba nie rozumiesz ? Mam być bardziej dokładną i wpaść pod zaklad ? !!!!!!!

Szukam pracy

(usunięte przez administratora) co jest z tym zakładem ludzi szukajom a opinie macie tak spiepszonom jak nie jeden zakład.napewno ich znajdziecie.Powodzenia

Roger
@Szukam pracy

Ten zakład to syf nad syfy obraz nędzy i rozpaczy kolesiostwo kumoterstwo patologia nie polecam tam pracy na hali same konfitury lizodupy i dupowłazy zarząd to dno same imbecyle oczywiście wszyscy pozatrudniani przez Moninie rudą idiotke to samo na hali majstry dno kierownik produkcji smiech na hali kretyn nad kretyny ogólnie lipa omijajcie ten syf szerokim łukiem!!!!!!!!!

Warsztat

Eeeee ludzie ze zmiany wróbelka zezoka ślepoty uważajcie na tego aktorzynę bo łaźi często do tego tyskiego kierownika śmiecia od produkcji i strzela z tyłka lizodup pierdzielony zakładowy głupek spawacz za trzy grosze totalna łajza!!!!!!!!!

@Warsztat

Prawda i fakt

luki

Już wiadomo czemu aktor ma przywileje chodzi w kratkę do pracy, ciągle się spóźnia ale jak się donosi do kierowniczka tyskiego to może wszystko

Jaruś
@luki

Jak tego kierownika z Tych kiedyś odwołają to dużo ludzi z tego przybytku będzie płakać bo tam więcej jest takich jak ten aktorzyna co lubią strzelać z tyłka przeważnie ci co kombinują co by tu robić żeby się nie narobić....

@Warsztat

Aktor ktòr nie zrobił kariery.

Były

I jak były już podwyżki tej stodole ludzie wiecie ile jest pracy za te same pieniądze

@Były

Czy z podwyżką czy bez podwyżki to nigdzie nie zarobisz tyle co w magneti i przestań (usunięte przez administratora)głupoty!!!!!!!!!!!!!

Fiat

Zakład który upada i brak nowych zamówień Pań drektor jest super.i ludzie sami się zwalnajom nikogo uciekajom.

Były Pracownik

Pracowałem w tym z zakładzie i wiem bałagan były jest będzie brak organizacj.stamtąd czeba uciekać ludzie sami się zwalnajom ani dobrej kasy tam nic już niema zakład (usunięte przez administratora) Nikomu go nie polecam

AKUKU

Ale macie problem rozwiązać zmiane WRÒBLA i po kłopocie.každy problem dasie rozwiązać tylko czeba do tego kierownika a nie tyskiego psa który nic na zakładzie robi nawet na produkcję nie wejdzie .

Plener

Hahaha na twoim miejscu bym się nie cieszył,bo to nie oznacza nic dobrego.

@Plener

No oczywiście że tak masz rację ale niestety na układy nie ma rady!!!!!

FRANK

Pracowałem tym zakładzie kilka lat bałagan był jest będzie.Mistrz wròbel niczym się nie interesował na nockach to nawet z biura nie wychodził niewie dlaczego Pan kierownik go jeszcze nie zdegradował

bronek

Jak tam po wypłacie zadowoleni? Bo mimo premii świątecznej to coś słabiutko w tym miesiącu

Biurowy przyjazny
@bronek

Ty się ciesz ze jest wypłata bo w automothivie jedni mają wypłatę źle policzoną, a inni w ogóle pasków nie dostali ....

Bronek
@Biurowy przyjazny

Odnoszę wrażenie ze też mam źle wypłatę policzoną. Jeśli chodzi o paski to na mikołajczyka też są problemy

Aramis
@Bronek

No to róbcie dalej za darmo przychodźcie do roboty w soboty w niedzielę im więcej będziecie robić to tym bardziej będziecie (usunięte przez administratora) na kase nawet te całe związki mają was gdzieś tępy narodek.... ........

Warsztat

Ci ze związków to chłopcy Monini pasują jej takie łajzy jak im zagra tak jej tańczą ,a ludziska to zwykła chołota z pośredniaka nie ci to inni pozdro.......

Własny biznes
@Bronek

Jakie wy tam macie zarobki po 3 tyśie no może trochę więcej to jak ci mogą źle wypłatę policzyć w sumie dziwię się że tam pracujecie w tym przybytku zakład dla straceńców nie udaczników życiowych dajecie się robić w (usunięte przez administratora)

Frank

Słyszałem że w Tychach już nie będzie produkcj fiata to już koniec.

on
@Frank

cala produkcja przechodzi do mirafjiori do włoch

Nikt
@on

To będziemy produkować podkowy dla koni

Były

ZAKŁAD ZAMKNĄĆ HALE WYNAJĄĆ I PO KŁOPOCIE DA SIĘ.A LUDZI ZWOLNIĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Magneti Marelli Mikołajczyka - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Zobacz opinie na temat firmy Magneti Marelli Mikołajczyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magneti Marelli Mikołajczyka?

Kandydaci do pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magneti Marelli Mikołajczyka