Opinie o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Magneti Marelli Mikołajczyka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magneti Marelli Mikołajczyka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magneti Marelli Mikołajczyka w Sosnowiec

Jakie są mocne strony pracodawcy Magneti Marelli Mikołajczyka?

Były

Witam wszystkich ten zakład to istnieje jeszcze?

@Były

Jeszcze istnieje i ma się bardzo dobrze produkcja idzie bardzo dobrze ekipa na hali daje rade po urlopie mają być nowe uruchomienia a więc będą nowe przyjęcia po kilkanaście osób na każdą zmianę do biura też mają przyjmować także mam nadzieję że się rozpędzimy pozdro.......

Freedom

A co ty jesteś jakiś właściciel skąd ty wiesz o tym skoro chcą sprzedać to sprzedadzą, przyjdzie nowy właściciel i będzie inwestował w nową produkcję (usunięte przez administratora) jeden i przestań gadać pierdoły jest na hali porządna ekipa dadzą sobie rade......pozdro

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Magneti Marelli Mikołajczyka?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Sosnowiec
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

To już koniec tego zakładu brak Zamówieni co raz górze a Pan dyrektor nic nie robi aby poprawić sytuację.

0 OO

Witam i co mieli ludzi z produkcj nie zwalniać a tu odwrotne a tu ludzie lecom a biuro nic.

sala

Więcej niż tych nierobów z biur!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale najważniejsze, że nie ma już tego co zawadzał w mistrzówce hahaha

ELF

Witam to już koniec zakładu .Unia nasz dobiła..ludzie szukacie sobie nowej pracy .tu już nic nie będzie.

To kiedy te zwolnienia?????

belzebub
@Nowy

Od dziś są zwolnienia. Już ludzi z produkcji zwalniają, a mieli zwalniać z biur

Lolo
@belzebub

Jak mają zwalniać z biur jak już wcześniej zwolnili pełno ludzi, teraz czas na produkcję czyli ogólnie jedna zmiana!!!!!

Antek

Swoje trzeba odchorować, żeby było już tylko lepiej.

Były

Już zaczynam zwalniać ludzi.

Ktoś

Już od 1 kwietnia wypowiedzenia .zwolnienia grupowe .

@Ktoś

Jakie zwolnienia grupowe?????powinni baby przenieść na zaruskiego a spawaczy zostawić i po problemie!!!!!!!

Akuku

Witam będom zwolnienia bo nie ma zamówień. 1 zmiana do zwolnienia.

Loni
@Akuku

Ciekawe czy będą wypłacać odprawę?????

Sąsiad
@Akuku

To jak to jest????jedna zmiana do zwolnienia a we wszystkie soboty robicie czyli że roboty jest!!!!!!

@Sąsiad

Nie ma żadnej roboty bo zakład nie ma zamówień. I koniec

ur
@Loni

majom wypłacać po 70 tysiency odprawy

Sąsiad
@ur

Tak ale w Bielsku!!!!!!

Były

Po rozmowach 1 zmiana do zwolnienia. grupowego.

GOŚĆ

Witam dziś było żebranie o zwolnieniach zobaczymy co uzgodnienia.

Koku
@GOŚĆ

A z kim to uzgadniali???bo jak z OPZZ to nic dobrego z tego nie będzie .... Pozdro....

Koko

Kochani ile teraz dla nowego pracownika na rękę ?

@Koko

2500zł

Były

ROBOTY BRAK PODWYŻEK BRAK ZAKŁAD JEST BANKRUTEM LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO ZAKŁADU SKODA WASZEGO ZDROWIA.

Były

Chyba ci się zakłady pomyliły .zagórze ma brut roboty .

kasjer
@Były

Zagórze ma tyle roboty a ciągle ma straty i nie przynosi zysków. Coś słabo na tym Zagórzu

Obcy
@kasjer

Jak tam u was szykują się zwolnienia grupowe bo na zaruskiego tym gigroupa powiedzieli żeby sobie szukali innej roboty a tych zakładowych też będą zwalniać najwięcej poleci z biur ale produkcją też będzie redukowana....... .

GOŚĆ

SIEDZY PAN W BIURZE I PIJĘ KAWĘ A NAWET PAN SIĘ NIE INTERESUJI PRODUKCJOM CO ZA DREKTOR JAKIŚ NIE POWAZNY NIE MA PAN COCONÓW ABY ZROBIĆ ZEBRANIE I POWIEDZIEĆ LUDZIOM O SYTUŁACI W ZAKŁADZIE.

direktor
@GOŚĆ

Sutułacja jezd tynamiczna, jezd dórzo zamuwień i nie ma siem co martfić

GOŚĆ

WITAM PROSZĘ ZROBIĆ ZEBRANIE NA KAŻDEJ ZMIANIE I POWIEDZIEĆ LUDZIOM NA CZYM STOJMY A NIE CHOWAC GŁOWĘ PIASEK ZWOLNIE MIAŁO NIE BYĆ A TU ZWALNIAJOM CO JEST GRANE KŁAMIE PAN NIKT NIE MA ODWAGI POWIEDZIEĆ JAK WYGŁONDA SYTUŁACJA W ZAKŁADZIE NOWY A JUŻ KŁAMIE

GOŚĆ

WITAM JUŻ NASTĘPNA TURA DO ZWOLNIENIA .DREKTOR JEST (usunięte przez administratora)A MIAŁO NIE BYĆ ZWOLNIEŃ

GOŚĆ

WITAM PANA NOWEGO DREKTORA PROSZĘ MI NAPISAC JAK TO JEST ?FIAT W TYCHAC MA PRODUKOWAC 2 NOWE MODELE DO KTÓREGO WYDECHY BĘDĄ SPAWANE W CZECHACH .NAPRAWDĘ U NAS JEST TAK DROGO ŻE JUŻ NIC SIĘ NIE OPŁACA? DOŚĆ ŻE NIE MA PRACY TO NAS WSZYSCY KOPIĄ W (usunięte przez administratora)

bolek
@GOŚĆ

Dla fiata będziemy coraz mniej robić. Teraz mamy produkować do ferrari, bmw, i nowego trabanta combi z silnikiem golfa

Lola
@GOŚĆ

Co wy tam jeszcze robicie w tym bałaganie?????do biedronki zatrudniają można zarobić 800 pln brutto na tydzień plus soboty także spoko za układanie towaru na półki a nie paplanie się w jakimś (usunięte przez administratora) i użeranie się z kretynami pozdro......

Noryś
@GOŚĆ

No to was japońce załatwiły a jednak dobrze mówią na zaruskiego produkcją do Czech a zakład do skasowania

@Noryś

I TU MASZ RACIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Magneti Marelli Mikołajczyka - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Zobacz opinie na temat firmy Magneti Marelli Mikołajczyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 166.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magneti Marelli Mikołajczyka?

Kandydaci do pracy w Magneti Marelli Mikołajczyka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magneti Marelli Mikołajczyka