Schibsted Tech Polska

Gdańsk

Schibsted Tech Polska

Opinie o Schibsted Tech Polska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Schibsted Tech Polska? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Toga

Klaustrofobiczna lokalizacja i możliwie najgorszy open space jaki można sobie wyobrazić w Gdańsku. Sama robota w miarę OK, z wyjątkiem lekkiej tresury (jeden z szefów przyszedł z Comarch - wiadomo o co chodzi). Grzebanie w różnych starych wypocinach Skandynawów i próba z robienia z tego czegoś jednorodnego, trochę bez wizji i pomysłu (Admin/Architekt trochę z kosmosu). Kasa była by OK, gdyby nie Polacy, bardziej skąpi niż Żydzi. Ale postawili na studentów i chwała im za to.

Ktoś
@Ktoś inny 18.01.2018 09:53

W dzisiejszych czasach w dwa lata można naprawdę wiele ogarnąć i przy okazji zaśpiewać sensowną kwotę na rozmowie :).

Zostaw opinię o Schibsted Tech Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schibsted Tech Polska