Schibsted Tech Polska

Kraków

Opinie o Schibsted Tech Polska

użytkownik zarejestrowany

@Nickdziękuję za odpowiedź. @Młodypracownikdaj znać jeśli uda Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy. Dodatkowe informacje na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny również będą cenne.

Młodypracownik
użytkownik zarejestrowany

Aplikowałem do firmy ponieważ już wcześniej słyszałem od znajomych że to dobra firma. Po lekturze opinii widzę, że dobrze zrobiłem. Generalnie ludzie są zadowoleni z atmosfery i z zarobków. Cóż można więcej oczekiwać, chyba to co najważniejsze jest ok

Nick

@Agnieszka Możliwość pracy zdalnej zależy od ustaleń z partnerem/od zespołu. Wiele osób bierze regularnie WFH, ale generalnie nie ma jakiegoś ciągłego brania zdalnej. Jest budżet szkoleniowy 2400 zł na rok i możesz jechać albo z teamem, albo samemu, byle było jakieś tam powiązanie z twoją robotą.

użytkownik zarejestrowany

@Radi to ważna informacja, że jest również możliwość pracy zdalnej. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Czy jest to możliwe co jakiś czas, czy też np. można pracować z domu jeden dzień w tygodniu? Twój komentarz na pewno pomoże wielu osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Nie wspominasz jednak nic o możliwości rozwoju. Rozumiem, że trudno o awans. A czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Laura
użytkownik zarejestrowany

Fajnie pracuje mi się w firmie. Z całą pewnością praca wymaga dużych umiejętności od pracowników ale też można tu nieźle zarobić. Zapraszam jak ktoś ma predysppozycje.

Radi

Generalnie fajna firma z fajnymi ludźmi. Niestety po reorganizacji mocno się to pozmieniało i obecnie firma troche kuleje. Do rzeczy: - pensje średnie na warunki krakowskie - atmosfera luźna, ludzie sympatyczni, fajne i nowoczesne biuro - benefity bardzo dobre, multisport, luxmed, ubezpieczenie, bonusy, jedzenie, telefon, etc. - w wiekszości nowoczesny sprzęt i możliwość wyboru softu - mozna pracowac z domu od czasu do czasu - częste i ciekawe imprezy integracyjne z pokaźnym budżetem - w wiekszości słabe projekty / utrzymanie instenijących produktów / nuda... - bardzo rozbudowana hierarchia i korpo-struktury, straty czasu na decyzje - praktyczny brak szans na awans czy większą podwyżkę, z tych powodów ludzie też odchodzą

Marian
użytkownik zarejestrowany

Schibsted Tech ma aktualnie nową listę ofert pracy i może nie jest tak źle? Czasami bywa różnie, lepiej lub gorzej ale cóż, tak już jest i trzeba to przetrwać.

użytkownik zarejestrowany

Dla zainteresowanych firma zamieściła nowe oferty pracy! Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych :)

użytkownik zarejestrowany

Kto z Was miał już doświadczenie z firmą Schibsted Tech Polska? Jak oceniacie ją jako pracodawce?

Młody
użytkownik zarejestrowany

Mam zbyt małe umiejętności(doswiadczenie) ale z przyjemnością bym podjął prace w firmie!!

Jacek

Bardzo fajna atmosfera, dobry sprzęt do pracy, komfortowe biuro. Zarobki średnie. Jeżeli chodzi o projekty nad którymi przyjdzie pracować, to w mojej opinii jest to chłam, który jest zrzucany z innych biur (Oslo, Londyn, etc), głównie utrzymanie istniejących rzeczy. Chociaż wiem też że jest jeden/dwa projekty fajnie - ale to wszystko na całą firmę.

anka
użytkownik zarejestrowany

Hej czy ktoś aplikował może na ta nową ofertę jaką dodali

nie polecam

Tragedia, na rozmowę kwalifikacyjną chyba wysyłają ludzi za karę. Od początku bardzo nieprzyjemna rozmowa (.NET) aż się nie chce rozmawiać.

piotr

Pracowałem tam i polecam. Bardzo fajna atmosfera, bardzo luźna ale też profesjonalna. Lekcje angielskiego, norweskiego i szwedzkiego faktycznie są - potwierdzam. Do tego piłkarzyki, PS4 w biurze. Dobre standardy kodu, pracy, wysoki poziom ludzi. Jest się od kogo uczyć. Jeżeli chodzi o rekrutację, to pracuje tam wiele osób, które nie skończyły jeszcze studiów, także możecie śmiało próbować. Zarobki dobre. Angielski wymagany - przynajmniej tak, żebyście mogli się dogadać.

Adam

Hej! Na ich stronie jest napisane 'in-house language classes of English, Swedish or Norwegian' co oznacza lekcje w biurze - nie w domu. Takie jest znaczenie angielskiego słowa. Lekcje odbywają się na terenie biura Schibsted.

trol
@Adam 30.06.2015, 13:27

ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)

trol
@Adam 30.06.2015, 13:27

ktoś by się przydały lekcjeę ang widać :)

mj

Slaka wolan, a jakbał na czujce

Zostaw opinię o Schibsted Tech Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schibsted Tech Polska