1 Dodaj opinię
1 205 82 5 1

Opinie o NOWEL Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

newimage

Bardzo proszę o informacje na temat pracy w dziale jakości. Zamierzam rekrutować na stanowisko kontrolera jakości. Proszę powiedzcie ilu jest pracowników na tym stanowisku , jak warunki pracy w tym atmosfera.?I tak ogólnie jaka jest wasza opinia. Bo przecież wszystko zalezy od ludzi .Dzięki

Asia
@newimage

Srednia wytrzymalosci dziewczyn w DK to 2 miesiace :D zapraszamy do piekła :D

@newimage

czy wiesz już coś może na temat pracy w dziale jakości? pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę, warto rekrutować?

@Asia

jest tam aż tak źle? na czym polega praca?

TakNie1
Pracownik NOWEL
@ciekawy

Stanowczo odradzam. Najnizsza krajowa, a pracowac musisz za 2osoby i jeszcze ci dokladaja obowiazkow. Atmosfera w pracy fatalna. Ludzie uciekaja nawet po 1 dniu.

Tak4Nie
Dkj
@Pracownik NOWEL

Z tego co mi wiadomo to DKJ ma dobre zarobki, obowiązki pff nie nazwałbym tak tego. Chyba nie wiesz jeszcze co to obowiązki!!!

Zmiana pracy

Szukaja kogos do administrowania budynkami Wie ktos jakie wynagrodzenie?duzo budynkow?stan techniczny ok?jaka atm.pracy w administracji firmy?

TakNie1
Wembley27

Witam Szukam kontaktu z osobami co pracuja lub pracowaly w okresie okolo 10 lat Pozdrawia. K.Nowakowska

Prawda
@Wembley27

Co Pani chce uzyskać kontaktując się z ww osobami? Prawdę?

@Prawda

Tak Chciałam uzyskać kontakt z osobami pracującymi tam 10 -11 lat temu Moze tam jeszcze pracuja?

@Prawda

Cześć Po prostu chciałabym mieć kontakt

@Prawda

Droga prawdo Dawno dawno temu pracowałam w piekarni i poznałam fajnych ludzi Później wyjechałem z Polski i kontakt się urwał I teraz może ktoś się odezwie kto pracował w tamtych latach Pozdrawiam serdecznie

@Wembley27

Ja pracuje od ponad 8 lat..

Nazwa działu: Produkcja

Nie jest idealnie ale tez nie ma tragedii. Kiedys bylo gorzej teraz poprawia sie. Duzo brakuje zeby bylo dobrze ale pracowac sie da. Zarobki sie poprawiaja. Zalezy na jakim stanowisku jestes. Ale jak jestes kumaty to mozesz miec lepsze stanowisko no i bardziej odpowiedzialne.

Malwina

Odradzam jeszcze raz odradzam. Za stawkę poniżej rynkowej szeroki wachlarz obowiązków. Stanowisko biurowe administracyjne. Lokalizacja tj. Dojazd fatalny, satelity Legionowa tam już nie ma nic tam zawracaa ptactwo. Liczcie się z kosztem utrzymania własnego środka lokomocji. Praca dla osób bez wyjścia na nawet pokuszę się...na moment. Strata energii. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Tak3Nie3
Kandydat

Jak wyglądają zarobki w kontroli jakosci?

Tak17Nie

fred
@Kandydat

Odradzam pracę w kontroli jakości. Ciągła rotacja - zarobki na poziomie około (usunięte przez administratora)netto. Ciągle nowe twarze w tym dziale. Presja na pracownika duża.

Ciepła bułka

Słabo

Xyz
@Kandydat

Zarobki są na strasznym poziomie. Nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż próbne 3msc. Widać, że ogłoszenia wiszą cały czas. Praca na 3zm, ciężka, ciągnie kartonów, przyjmowanie dostaw na mroźni. Dla kierownika nie ma problemu ułożyć grafik ostatniego dnia miesiąca i żeby pracownik po nocy z 6 rano przyszedł na 14 do pracy. Praca dobra dla osób mieszkających w Legionowie najlepiej studentów, na garnuszku rodziców. Tylko i wyłącznie do zdobycia pierwszego doświadczenia, zobaczenia jak wygląda i pracuje duża produkcja.

Kolorowanka
@Xyz

Ojapiernicze.... Ciesze sie juz nawet ze mi nie oddzwonili po rozmowie rekrutacyjnej.

Nick
@fred

Dlaczego wykasowano zarobki ?

@fred

witam, jesli chodzi o zarobki w dziale kontroli jakosci, to o jakiej kwocie @fred piszesz?

Zdziwiony
Nazwa działu: Produkcja

To co dzieje się w tym zakładzie woła o pomstę do nieba. Firmy zewnętrzne stawiają sobie kolejną nową linię nie licząc się z tym że akurat na wszystkich pozostałych liniach idzie produkcja. Manewrują wielkimi wózkami tam gdzie nie ma miejsca, uniemożliwiają osobom które odbierają palety normalną pracę. Nie da się pracować. Palety które powstają muszą być szybko schowane na mroźnię. Inaczej bardzo szybko się rozmrażają. Dzisiaj dosłownie zastawili jeden jedyny możliwy przejazd, dodatkowo blokując wózkiem bramkę wjazdową do mroźni. Kierownik produkcji wielce zdziwiony że palety stoją. Tak stoją bo nie ma możliwości żeby to wszystko ogarnąć. Tych palet jest naprawdę ogromna ilość. To są setki, tysiące dziennie.(usunięte przez administratora) Produkcja idzie jak szalona, na zabój a oni nie zważając na to stawiają w tym tyglu kolejne maszyny. Gdzie jest Bhp? Jak dalece niekompetentni są ludzie którzy tym zarządzają? W tym zakładzie był już wypadek śmiertelny na początku 2016 roku, były inne wypadki i niebezpieczne sytuacje. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? To ciągle mało? Co jeszcze musi się stać? Jak dalece złymi i chciwymi ludźmi muszą być właściciele tego zakładu. Czy poza pieniędzmi są jeszcze na tym świecie jakiekolwiek inne wartości? Tam traktuje się pracownika jak powietrze. (usunięte przez administratora)Wtedy jesteś widoczny...

Tak14Nie1
Marta

@Qazwsx czyli w Nowel Piekarni Nowakowski brakuje miejsca? Czy jeżeli pracodawca przeniósłby zakład pracy do większego miejsca lub powiększył salę to lepiej by się pracowało? Plus jeszcze szkolenia pracowników powinny się odbywać częściej tak? Jak kierownicy reagują na te wypadki w pracy? Czy ten Ukrainiec był ubezpieczony? Jak się takie sprawy w firmie załatwia?

Żegnam Ozięble

Tak właściwie to nie pozdrawiam lecz żegnam ozięble (tak jak napisałem w Nicku ;) )

Andrzej
@Marta

Byl baranie

Bmwxxx3

To już jest ukraiński kołchoz. Na hali wiele napisów i tabliczek jest już tylko po rosyjsku. Ni słowa po polsku. Czyżby dyskryminacja? Co to w ogóle są za czasy?

Bmwxxx3

Tak2Nie

m

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Tak2Nie2

@m

Witam Szukam kontaktu z osobami co pracowały lub pracuja w piekarni (Okolo 10 lat)

Mechanik-były na szczęście

Powiem Tak- myślałem że takich miejsc nie ma. A jednak....Kierownictwo na produkcji poza dwoma wyjątkami to banda niewychowanych i chamskich delikwentow. W dziale technicznym chłopaki i kierownik spoko. Warunki ciężkie i od h... roboty. Za mało mechaników. Kasa w technicznym średnia. Pozdrawiam dział techniczny. Ale pracy nie polecam.

Usunięcie opinii

Pensje słabe. Jest odgórne polecenie że pracownicy mają zarabiać mniej. Parking i chodnik przed firmą nie odśnieżony. Przed firmą stoją już nowe samochody dla prezesów: BMW x3, vw passaty, skody itp.

Usunięcie opinii

Pensje słabe. Jest odgórne polecenie że pracownicy mają zarabiać mniej. A przed firmą? Preżą się bezwstydnie nowe BMW x3, vw passaty, nowe skody itd. Odechciewa się robić jak się na to patrzy. (usunięte przez administratora)

Kolorowanka

Witam, czemu moja opinia zostala usunieta? Nie lamalam regulaminu, jedynie napisalam, ze pani z HRu do mnie nie oddzwonila mimo iz obiecala. Co w tym obrazliwego czy niezgodnego?

Ryszard

Terroryzują mieszkańców hałasem . Nagrań mnóstwo na policji . Spotkania z dyrekcją i prezydentem nic nie dały .

PLN

Bardzo fajnie że strona się zmienia. Widzimy w nagłówku: "Super, że znasz firmę NOWEL Sp. z o.o. - podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami!" Ok tylko co z tego że podzielę się opiniami skoro ta opinia zostaje usunięta? Była tutaj od dobrych kilku dni bardzo trafna i prawdziwa opinia dotycząca min braku benefitów poza płacowych itp. Komuś to się nie spodobało i została usunięta. Ok reklamujecie się nawet w radiu i innych mediach że można wyrazić swoją opinię. Tylko niestety kasujecie prawdziwe bo pewnie wszystko załatwiają układy i pieniądze... Moje sugestie dla NOWEL Sp. z o.o.: Sugestie mam takie że nie wolno usuwać opinii które nikogo nie obrażają. Opisują jedynie prawdę która najwidoczniej kogoś boli. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować pracownika z szacunkiem i podmiotowo a nie przedmiotowo jak przykładowo część zamienną.

Tak19Nie

Usunięcie opinii

Praca na produkcji to właściwie sama Ukraina. Najlepiej jest o godz 18 gdy się zmieniają. Przychodzi ich cała armia i potem już pracują do 6 rano. Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył.

Andzia

Od czerwca portal opľacony nic nie można pisać :D PRL opłacony przez GS spółka z zoo :D

Plejadianin

Źródła Pentagonu mówią: “Trump stworzył siły kosmiczne, aby uwolnić tajny program kosmiczny i jego stłumioną technologię, aby przynieść korzyści ludzkości z takimi rzeczami jak antygrawitacja, darmowa energia, holograficzne łóżka medyczne, przedłużanie życia, teleportacja, maskowanie, replikatory itp. “

Akceptuję regulamin
@Plejadianin

Jedna gwiazdka na sześć możliwych i brak możliwości swobodnego wypowiadania się. No no są powody do dumy ;) Gdyby były replikatory to takie fabryki nie będą już nikomu do niczego potrzebne heheh ;)

Tak4Nie
Buła

Dbacie o opinie ??? A kasijecie prawdziwe :( PRL.

Bolo

Parówka za 1 tyś podwyżki za mianowanie obiecał kłamać nawet w sadzie :D :D

Wuju

Po pół roku ogłoszeň poszukiwania nowego kierownika wuju się poddał I ściąga Rafałka bo dobrze raportował na innych kierowników :D :D :D PGR reaktywacja :D :D

Pl

No właśnie nie daj Boże napisać prawdę to już usuwają opinię. Wczoraj było zebranie. Przecież im chodzi tylko o to żeby zwiększać ciągle produkcje i o mniejsze przerwy między produkcją. Usuwają opinie ale nie tylko tutaj. Tak jest też w innych firmach. Wolność słowa to tylko teoria.

Tak14Nie
Piecowy

Jak podziel sie opopinia jak admin w porozimieniu z prezesowa kasuje opinie pracownikow ciagle :D

Tak2Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w NOWEL Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Pracownicy

Skąd admin wie że opinie pracownikow mijają sie z prawdą ??? Dzwoni do pani prezes z zapytaniem co można opublikować ?

Monika

Drodzy Użytkownicy, wchodząc na forum Gowork.pl i publikując komentarz, zgadzacie się na przestrzeganie regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Portal szanuje wolność wypowiedzi, jednak niedopuszczalne są treści wulgarne, obraźliwe, niezgodne z tematem bądź mijające się z prawdą. Narusza to zarówno podstawowe zasady etykiety i dobrych obyczajów, jak i regulaminu forum, utrudniając znalezienie przydatnych informacji o pracy w firmie. Dlatego wszystkie wpisy naruszające wymienione wcześniej zasady administrator forum ma prawo usunąć. I tak zapewne @Jaki było w tym przypadku. Wpisy nienaruszające tych zasad zostają na forum.

Tak15Nie
Kto jest kotem?
@Monika

Ok Pani Moniko. Moja odpowiedź dla użytkownika "Jaki" również została wykasowana. W tej odpowiedzi nie naruszyłem regulaminu. Mimo to została ona wykasowana. Nikogo nie obraziłem, wyraziłem tylko swoją opinię. Zresztą kilka wcześniejszych moich wypowiedzi również zostało usuniętych. Za co? Tylko dlatego że opisywałem szczerą prawdę. Prawdę tak mocną że po prostu musiała się nie spodobać cenzorom. Tylko tyle i aż tyle. Nie pozdrawiam. :(

Jaki

Dlaczego znikają opinie ktore były tygodniami ? Tzn nie łamały regulaminu a wykasowano ?? Można odp ?? O co chodzi tu ?? "

Tak1Nie
Cenzura

Widzę że opinie sobie znikają. Tzn cenzor czyta i usuwa opinie. Taka to oto "wolność słowa" na początku XXI wieku.

Zostaw opinię o NOWEL Sp. z o.o. - Legionowo

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie