Opinie o Cargo Europe Marcin Andraczko w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cargo Europe Marcin Andraczko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cargo Europe Marcin Andraczko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargo Europe Marcin Andraczko w Koszalin

Ja od niedawna mieszkam w Koszalinie, przeprowadziliśmy się z rodziną. Kolejnym etapem jest szukanie pracy. Trafiłem do tej firmy. Zawsze mi mówiono, że rozmawia się z szefostwem. Pytałem sekretarki, czy istnieje w ogóle taka możliwość. Nie było z tym żadnego problemu. Szef był na miejscu i przyjął mnie od razu. Rzadko się to zdarza. Najczęściej należy się umawiać. byłem pozytywnie zaskoczony. Ta rozmowa była bardzo konkretna, przebiegała w dobrej atmosferze. Szef bardzo sympatyczny, aż milo się rozmawiało. Miałem szczęście i zostałem zatrudniony na korzystnych warunkach. Z wynagrodzenia jestem zadowolony. Ogólnie panuje tutaj jakby rodzinna atmosfera, wpływa to z pewnością na efektywność pracy. Ja osobiście bardzo polecam Cargo Europe.

Sebastian Dumza

Uważam, że bezpośrednio w firmie należy się dowiedzieć, czy prowadzona jest rekrutacja. Ja osobiście tak zrobiłem. Dzięki temu mam ciekawą pracę. Najważniejsze jednak, że w miłej atmosferze. Szef jest bardzo dobry dla swoich pracowników. Na wynagrodzenie nie narzekam, system premiowania jest także ok. Jestem zadowolony, że tutaj pracuję.

Arek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Michał Wasilewski

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w firmie Cargo Europe. Zostałem bardzo mile przyjęty przez szefa firmy. Rozmowa przebiegała w sympatycznej atmosferze. Szef przedstawił mi szczegółowo warunki zatrudnienia, wynagrodzenia, premiowania. Krótko wspomniał o panujących zwyczajach. Często pracownicy mają organizowane wyjazdy integracyjne. otrzymują dodatkowe premie świąteczne. Przyglądając się osobom pracującym w biurze, widać, że atmosfera wśród nich jest koleżeńska. Moje pierwsze wrażenia z wizyty w tym zakładzie są pozytywne. Niedługo rozpoczynam pracę, zostałem przyjęty i cieszę się z tego faktu.

Czy kandydat na stanowisko Business Development Specialist w firmie Cargo Europe Marcin Andraczko ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jarek G.

Pracowałem w Cargo Europe kilka lat. Ponieważ przeprowadziłem się po ślubie do żony do innego miasta, za duża odległość do Koszalina, aby codziennie dojeżdżać do pracy. Żal mi było odchodzić z tej firmy. Miałem miłego szefa, który dbał o swoich pracowników. Często dostawałem premie i to nie małe. W tej firmie panuje bardzo miła atmosfera wśród załogi. Szef się zawsze starał, aby wszyscy byli zadowoleni. Dzięki niemu podniosłem swoje kwalifikacje zawodowe. Zawsze miło będę wspominał to miejsce pracy. Zawsze mam możliwość powrotu. Nigdy nie wiadomo, czy kiedyś nie wrócę do Koszalina z rodziną. Bardzo jestem wdzięczny szefowi za wyrozumiałość. Życzę wszystkim, aby mieli takiego przełożonego jak Pan Marcin Andraczko z Cargo Europe.

Klaudia M.

Miła atmosfera w pracy. Sympatyczny szef, możliwość rozwoju zawodowego. Premie motywacyjne, zarobki zadowalające. Częste wyjazdy integracyjne.

Bożena C.

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolona, szef dba o swoich pracowników, panuje u nas miła i sympatyczna atmosfera, dostajemy premie. Dzięki szefowi podniosłam swoje kwalifikacje zawodowe, sfinansował mi naukę. Na zarobki nie można narzekać. Ja się cieszę i jestem dumna z tego że w tej firmie znalazłam zatrudnienie.

Bożena C.

Norbi2245

Pracuje w firmie Cargo Europe ponad miesiąc. Podoba mi się tutaj, jestem zadowolony z panującej atmosfery wśród pracowników. Szef jest bardzo miły. Na święta wszyscy otrzymali dodatkowe premie. Na majówkę mieliśmy zorganizowany wyjazd integracyjny w góry. Miałem okazje poznać współpracowników. To był trafiony pomysł. Zarobki są jak wszędzie w tej branży. Zawsze można liczyć na premie. Mam nadzieje, że będę mógł tutaj pracować do emerytury.

@Norbi2245

@Norbi2245

Ja wystawiłem firmie pozytywną opinie 5 gwiazdek.

Adam Lewandowski

Przeprowadziłem się z rodziną do Koszalina z innego regionu Polski. Wiadomo, że z tym wiąże się znalezienie pracy. Pracowałem wcześniej w tej branży i nie chciałbym teraz zmieniać zawodu. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem bardzo dobrze potraktowany. Uważam, że szef jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował możliwość zatrudnienia w ciągu miesiąca. Dobrze się składało, jeden z pracowników odchodził na emeryturę. Miałem czekać na telefon. Takie czekanie najczęściej oznacza, że pracy nie będzie. Okazało się, że (usunięte przez administratora)dotrzymał słowa i zadzwonił do mnie tak jak obiecał. Zostałem zatrudniony, zarobki nie są złe. W firmie panuje miła, rodzinna atmosfera. Pracuję od niedawna ale wiem, że to był dobry wybór.

Raz bylem ale proponowali najnizsza krajowa. Grzecznie podziekowalem

@Tomek

Rozumiem, że byłeś na rozmowie o pracę w Cargo Europe Marcin Andraczko. Może zechcesz ocenić przebieg całego procesu rekrutacyjnego? W jakiej atmosferze została przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna? Twój wpis może przydać się użytkownikom na forum zastanawiającym się nad złożeniem CV do firmy.

Tomi22014
@Tomek

Ja pracuję w Cargo Europe i nie narzekam. Szef dotrzymuje warunków zawartych w umowie. Jestem tam ze względu na miłą atmosferę w zespole. Praca ciekawa. Zarobki wcale nie są złe, można liczyć na premię. Czas w pracy szybko płynie, zawsze istnieje możliwość rozwoju zadowdowego mile widziana przez szefa. Jestem zadowolony.

Renata

@Hanja czy pracujesz bądź pracowałaś w Cargo Europe Marcin Andraczko jako spedytor? Możesz napisać jak wyglądał Twój typowy dzień w pracy? Czy atmosfera między współpracownikami jest inna niż relacje z szefem?

Loonek

Wiem, że firma Cargo Europe zajmuje się przewozami krajowymi i zagranicznymi. Widzę, że obecnie nie prowadzą żadnej rekrutacji, i zastanawiam się czy toi jest kwestia braku pracy czy braku zaporzebowania na nowych pracowników. Byłbym wdzięczny za informację zwrotną od jakiegoś pracownika tej firmy..

@Loonek

Jest mega przemiał. Co z tego, że ciągle szukają, jak zaraz ktoś odejdzie, bo nie chce wiedzieć ile zarabia naprawdę,a nie co było obiecane.

szukająć pracy

czy tam pracowałaś/pracowałeś? Twoja opinia zniechęca do pracy w tej firmie. Jeśli faktycznie szef jest chimeryczny i gęsta atmosfera, to faktycznie nie warto tracić czasu.

Hanja
@szukająć pracy

Owszem, jest. I nieco neurotyczny również.

Hanja

Firma działa na zasadzie pośrednika. Trzeba uważać na co się umawia, bo niestety później się okazuje całkiem inaczej. Niestabilne zatrudnienie. Nie polecam.

Gośka

Dla mnie liczy się atmosfera, a na tę w Cargo narzekać nie można . Ekipa jest zgrana i nowym osobom łatwo się tu zaaklimatyzować. Praca sama w sobie jest ciekawa choć czasem bywa stersująco, bo dzieje się dużo i szybko, za to jak się dobrze ogarnia, to można liczyć na premię. Firma ma b. dobre opinie w branży, o co niełatwo w transporcie, więc o czymś to świadczy.

Renata

@Zygmunt możesz coś więcej powiedzieć o wynagrodzeniu i sposobie jego przekazywania przez Cargo Europe Marcin Andraczko? Czy pracowałeś na umowę o pracę z systemem dodatkowych benefitów? Jak wyglądała Twoja rekrutacja? Te informacje są istotne, gdyż firma obecnie poszukuje pracowników na: http://www.cargoeurope.pl/index.php/pl/

Zygmunt

Pracowałem z żoną w firmie Cargo Europe. Tak żałujemy, że trzeba było odejść. Nikt nas nie wyrzucił, żona odziedziczyła domek w innej miejscowości i musieliśmy się przeprowadzić. Z ciężkim sercem opuszczaliśmy zakład. Nie wiem, czy kiedykolwiek trafimy na takiego dobrego szefa. Nigdy nie robił problemu z urlopem, sprawiedliwie wynagradzał. Warunki pracy super, atmosfera bardzo miła. Wraz z rozwojem firmy rosły pensje. No szkoda, ale nie sposób dojeżdżać przez pół kraju do pracy. Polecam ten zakład.

Karol

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest tak samo!! Jak ktoś dobrze pracuje to nie musi narzekać.

Oceniacz

Może jednak to przesada z tym oskarżaniem firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Europe Marcin Andraczko - Koszalin

• Jak się pracuje w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Europe Marcin Andraczko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Europe Marcin Andraczko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Europe Marcin Andraczko
3.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zwycięstwa 190 lok. 202
    75-611 Koszalin