Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Klient

Kancelaria zaangażowana w sprawy klientów, z indywidualnym podejściem i rzetelnym wykonaniem

Emilia

Do kancelarii trafiłam dość przypadkowo gdyż namiary znalazłam w internecie, moja sprawa dotyczyła sprawy spadkowej. Obecnie jest już po wszystkim dlatego mogę wystawić Kancelarii pozytywną rekomendację, sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, mogę powiedzieć, że prowadzona była profesjonalnie widać, że Kancelaria specjalizuje się właśnie w tego typu sprawach. Pozostawiam tutaj tą opinię gdyż doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest wybrać prawnika i mam nadzieje, że dzięki tym kilku słowom ktoś będzie miał prostsze zadanie niż miałam ja.

Mateusz

Na początku nie chciałem żadnej kancelarii, mina mi zrzedła gdy z miesiąca zrobiły się trzy a ubezpieczyciel ciągle żadał dodatkowych dokumentów. Powiedziałem wtedy basta i oddałem sprawę do Kancelarii

Stefan

Mam rozeznanie wśród kancelarii, bo sam korzystałem i w rodzinie wiele osób u mnie również korzystało z usług Kancelarii. Przed wyborem trzeba wszystkie za i przeciw dokładnie przeanalizować żeby potem nie było rozczarowania. Nie jest łatwo o rzetelną kancelarię. Większość działa tak jakby w porozumieniu z ubezpieczycielem żeby jak najszybciej zawrzeć ugodę nie pytając nawet klienta o opinie. Zdarzają się sytuacje że nie zapewniają profesjonalnej obsługi w sądzie i wtedy człowiek pozostaje z problemem. Ja osobiście miałem doczynienia z Legatis i jestem bardzo zadowolony. Uzyskali dla mnie konkretne pieniądze. I to oni wszystko zalatwiali. Nie otrzymałem głupich pytań typu ile Pan chce odszkodowania bo skąd niby ja mam wiedzieć ile mi się należy. Po to w końcu idę do prawnika. Obsługa sprawna, zero ganiania za dokumentami, wszystko za mnie wyciągnęli.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Irena

Jak przyszło co do czego to LEGATIS stanął na wysokości zadania. Zasiegnelam pomocy prawników z Kancelarii bo obawiałam się przekłamania w sprawie karnej. Kierowca który mnie potrącił nie chciał przyznać się do winy. Miał swojego adwokata. Pierwszy raz znalazłam się w takiej przykrej sytuacji. Postanowiłam jednak zaufać Kancelarii i bardzo cieszę się z tego. Prawnicy reprezentowali mnie w sprawie karnej, w moim imieniu na wszystkie rozprawy chodził mój pełnomocnik. Ja nie musialam tego przeżywać od nowa. Dzięki ich pracy sprawca został ukarany a ja uzyskałam odszkodowanie. Z tego miejsca pięknie dziękuję zespołowi LEGATIS za pomoc.

Klient

Sprawa którą prowadziła Kancelaria była bardzo trudna, przegrana w pierwszej instancji ale po napisaniu apelacji i walce z ubezpieczycielem wygrałem Dziękuję za pomoc

Weronika

Jeżeli chodzi o poziom obsługi prawnej to polecam LEGATIS. W porównaniu do firmy vatum z Wrocławia to niebo a ziemia. W tej z Wrocławia wyobraźcie sobie że ja miałam sama latać na policję po notatkę i zaświadczenia a oni czekali na gotowe. Dlatego zmieniłam na legatis

polecam

Profesjonalnie podeszli do mojej sprawy. W sprawie wypadku mojego ojca było wiele niejasności. Kierowca tłumaczył się że go nie widział na przejściu i że mu wtargnął pod koła. Znajoma poleciła mi tą Kancelarię. Mój wybór okazał się słuszny. Naprawdę przyłozyli się do sprawy. Kancelaria nadzorowała całe postępowanie karne aż do skazania sprawcy. Będę was chwalił i polecał. Lepszych prawników nie znajdziecie

Urszula

Skuteczność Kancelarii jest bezkonkurencyjna. To była druga sprawa, którą prowadziła dla mnie nie zawiodłam się. Pozostaje mi tylko dziękować z całego serca. Bardzo dobrzy prawnicy mogę z czystym sumieniem polecić usługi kancelarii

Bogdan

Kancelaria pomaga uzyskać odszkodowanie. Fajna sprawa. Sam się dopiero co dowiedziałem, że należy mi się odszkodowanie za to że nie odśnieżyli chodnika i złamałem nogę

jan

Brak płatności wynagrodzenia pracownikom, nie polecam.

Agnieszka31

Firma godny polecenia. Prawnik, który prowadził moją sprawę o odszkodowanie za wypadek samochodowy był bardzo zaangażowany w sprawę, terminowy, budzący zaufanie i przede wszystkim niezwykle skuteczny! Współpraca z takim profesjonalistą to przyjemność.

Gabriela

Szczerze polecam tą kancelarię. W prowadzonej dla mnie sprawie wykazali się profesjonalnym podejściem, ogromną wiedzą specjalistyczną i rzetelnością. Pozwoliło to zakończyć sprawę szybko i pomyślnie Polecam gorąco!

Wiktoria

Pan mecenas jest osobą rzetelną , w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Gorąco polecam pana mecenasa.

Łukasz

Fajna, ciekawa praca dla osób komunikatywnych, otwartych. polecam

@Łukasz

Umowa zlecenia co w tym fajnego ?

Artur
@Karolina

Hajs hajs baby ;)

Eryk
@Artur

Który zobaczysz jak świnka niebo ?;)

Artur

Co wolno wojewodzie to nie tobie... hehe

T
@Łukasz

Hahaha hajs? (usunięte przez administratora).info hajs to tam musicie oddać :)

Korzystałam z usług LEGATIS bo sama nie dała bym rady z ubezpieczycielem. Dzieki prawnikom otrzymałam odszkodowanie. Najlepsi specjaliści polecam

Zleciłam im sprawę i w zasadzie o nic się nie musiałam już martwić. Miałam pełną informację o tym co się dzieje i byłam zawsze szczegółowo przygotowywana do każdej rozprawy.

Maria

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych oraz procedur sądowych. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Polecam

Mam porównanie jeżeli chodzi o firmy odszkodowawcze. Korzystałem z dwóch Kancelarii w sprawie odszkodowawczej. Jestem zadowolony że jednak pozostałem przy tej Kancelarii, ponieważ poprzednia chciała moją sprawę szybko zakończyć zawierając ugodę z ubezpieczycielem na niewielką kwotę pieniądzy. Legatis uzyskał dla mnie wysokie zadośćuczynienie i rente płatną raz na miesiąc

Ryszard

Pan (usunięte przez administratora) to świetny i kompetentny prawnik dzięki któremu uniknąłem wielu kłopotów i niepotrzebnych wydatków które wpadałem. Zawsze był terminowy i świetnie przygotowany

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.