Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Fatalne warunki pracy, pracodawca jest pozadłużany , nie płaci wynagrodzeń, nie warto sobie zawracać głowy tą firmą ponieważ chyli się ku upadkowi.

Niezadowolony i zawiedziony
@anonymous

Zgadzam się z przedmówca. Niemożliwe plany do wykonania, zero narzędzi pracy, tylko heja w teren gorąco nie polecam chyba ze ktoś lubi pracować za darmo bo ciagle mam niewypłacone pieniądze.... UWAGA

Wypadek samochodowy

Ja miałem wypadek samochodowy i zlamałem obojczyk. Byłem pasażerem i jakoś pechowo się złożyło że nie zapiąłem pasów, akurat w dniu wypadku. Pewnie gdybym zapiął pasy to nic by mi nie było. Sam zgłaszałem do PZU ale mi odmówili bo jechałem bez pasów. Ciężko było te pasy pominąć bo były też ujęte w notatce policyjnej. Na miejsce wypadku przyjechała policja a mnie pogotowie do szpitala zawiozlo. Wiedziałem że jest taka kancelaria która się zajmuje odzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach samochodowych i zadzwoniłem. Przyjechał do mnie doradca z tej Kancelarii i powiedział że uzyskają to odszkodowanie. Pomyślałem wtedy no dobra załatwcie bo ja się już poddałem. Po miesiącu dostałem pierwsze odszkodowanie. Myślałem że na tym się zakończy. Ale prawnicy z Kancelarii powiedzieli że można więcej w sądzie uzyskać. Zgodziłem się na to. Nie liczyłem specjalnie na to odszkodowanie w sensie że będzie większe bo myślałem na tamtą chwile że gdyby tak było to odrazu ubezpieczyciel by zapłacił większe odszkodowanie a nie płacił na raty. Jednak warto było zaufać prawnikom. Kwota uzyskanego odszkodowania przez Kancelarię była nieporównywalnie większą od tej pierwszej kwoty odszkodowania. Tak więc w mojej wydawałoby się beznadziej sytuacji prawnikom udało się wywalczyć odszkodowanie. .

Ccc
@Wypadek samochodowy

Dlatego zawsze zapinam pasy

Radek

2 lata temu miałem wypadek z winy sprawcy. Sprawę o odszkodowanie oddałem do legatis. Wszystkie formalności były po ich stronie, niczym się nie musiałem martwić. Polecam

Klient

Sprawa którą prowadziła Kancelaria była bardzo trudna, przegrana w pierwszej instancji ale po napisaniu apelacji i walce z ubezpieczycielem wygrałem Dziękuję za pomoc

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kinga

Szybkość kontaktu, rzetelna porada, miła obsługa nawet w późnych godzinach i weekendy

Nina

Zgadzam się w 100%

Maciek

To akurat duży atut

Damian W
@Kinga

Zawsze jak zadzwonię po poradę to uzyskuję bardzo rzeczową odpowiedź. Dodatkowe pytania nie stanowią problemu

Ala67

Ogrom wiedzy i doświadczenia doprowadził moją sprawę z odszkodowaniem do happy endu Polecam

wiesława

bardzo pozytywnie oceniam pracę zespołu prawnego LEGATIS . Zwróciłam się do kancelarii o pomoc prawną w kwestii niesłusznego zadłużenia, którego nigdy nie zaciągałam. Firmy windykacyjne odkupiły od innych firm nieistniejące kredyty, których nie zaciągałam i chcieli odebrać mi dom. Prawnicy z LEGATIS bardzo mi pomogli, obronili mnie w sądzie. Pracują tu bardzo życzliwe osoby

@wiesława

miałem dwa kredyty w egzekucji pomogli mi

Rafał
@wiesława

Korzystam z pomocy kancelarii

Bożenka

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela? Po pierwsze: Zbierz całą kompletną dokumentację z leczenia Po drugie: Dokumentuj wszelkie wydatki tj. dojazdy, koszty ponoszone z leczeniem, rehabilitacją, prowadź dziennik codziennych wydatków, każdy paragon od razu wymieniaj na fakturę. Po trzecie: Nie bądź chciwy, nie działaj sam. Ubezpieczyciele tylko na takich czekają i ręce zacierają bo wiedzą że się nie znasz i zaniżą Ci odszkodowanie. Skorzystaj z usług prawnika, który na codzień przerabia tysiące spraw takich jak twoja i nie będzie zaskoczony postępowaniem ubezpieczyciela. Kancelarie takie jak Legatis uzyskają dla ciebie nieporównywalnie większe odszkodowanie niż to co wypłaci ubezpieczyciel. Potwierdzam z autopsji

Sylwia
@Bożenka

Za opiekę jeszcze można coś wyciągnac

aska

Dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc. Zrobiłam wszystko tak jak Pan mówił. Złożyłam ten sprzeciw do sądu. Pomogło

@aska

Z panem(usunięte przez administratora) jest zawsze dobry kontakt

polecam

Profesjonalnie podeszli do mojej sprawy. W sprawie wypadku mojego ojca było wiele niejasności. Kierowca tłumaczył się że go nie widział na przejściu i że mu wtargnął pod koła. Znajoma poleciła mi tą Kancelarię. Mój wybór okazał się słuszny. Naprawdę przyłozyli się do sprawy. Kancelaria nadzorowała całe postępowanie karne aż do skazania sprawcy. Będę was chwalił i polecał. Lepszych prawników nie znajdziecie

Niki
@polecam

Zgadzam sie

Gonia

Jak bym miała ponownie wybierać pracę w ubezpieczeniach a pracę w kancelarii. Zdecydowanie wybrałabym to drugie. Świadomość że sprzedaje się polisy swoim klientom, a ubezpieczyciel w razie wypadku odmawia wypłaty i trzeba iść do prawnika jest nie w porządku. Zdecydowanie wolę pomagać poszkodowanym uzyskać odszkodowanie od towarzystw ubezpieczeniowych, które je zaniżają niż sprzedawać polisy ze świadomością że i tak nikt z nich nie skorzysta. Każdy ubezpieczyciel kieruje się tylko swoim interesem. Liczą że machniesz ręką na swoje odszkodowanie, że zaniechasz i dasz sobie spokój. Takich jak ty są setki tysięcy, nie daj sobie zamydlić oczu. Warto skorzystać z pomocy prawnika który zna się na sprawach odszkodowawczych i uzyska dla nas należne odszkodowanie.

karol

dobrze powiedziane

Seba
@Gonia

Tysiące tysięcy jak nie miliony

Gregor
@Gonia

Ja musiałem urzerac się z ubezpieczycielem z ac wciskali mi jakiś udział wlasny

odszkodowanie

Polecam Kancelarię. Znalazłem ulotkę z ich ofertą. Umówiłem się na spotkanie z pracownikiem. Sam nie musiałem nigdzie jeździć. Ta Kancelaria ma bardzo dobre warunki. Wcześniejszą szkodę przekazywałem firmie z Legnicy, tragedia to była. A tutaj w porządku wszystkie koszta sprawy biorą na siebie. Jak nie wygrają to nic nie płacę. Efekt taki że poprowadzili sprawę w sądzie a ja mam 50x większe odszkodowanie.

Mario
@odszkodowanie

Polecam do spraw o odszkodowanie

Witek

Korzystałem w sprawie o odszkodowanie z OC sprawcy. Szybko i profesjonalnie. Polecam 5/5

wiesław
@Witek

są nawet ok

Ok
@Witek

Kancelaria prowadzi moją sprawę mam dobry kontakt z prawnikiem

Przestań wymyślać te historyjki, portal Gowork służy do oceny jakim jesteś (usunięte przez administratora)wym pracodawcą!!!!!!

Marysia

Beznadziejny pracodawca, obiecuje złote góry a nie płaci wynagrodzeń. Nie polecam

Maria

Ja miałam sprawę rodzinną. Pomogli

Zuzka6
@Maria

Zgadzam sie

Piotr _

Po wypadku komunikacyjnym pomoc Kancelarii była nieoceniona. Przerażał mnie fakt utraty pracy zarobkowej i koszt prywatnej opieki medycznej. Kancelaria zapewniła mi wsparcie finansowe za co bardzo dziękuję Dzięki wam miałem mniej zmartwień na głowie

Zbych sanok
@Piotr _

Na początku nie chciałem żadnej kancelarii, mina mi zrzedła gdy z miesiąca zrobiły się trzy a ubezpieczyciel ciągle żadał dodatkowych dokumentów. Powiedziałem wtedy basta i oddałem sprawę do Kancelarii

Danuta Toruń

Pan (usunięte przez administratora) to bardzo kompetentny, zaangażowany w prowadzone sprawy prawnik. Zawsze dostępny i służący szybką poradą. Większość moich spraw zakończona sukcesem. Gorąco polecam

Wanda
@Danuta Toruń

również polecam

Edyta

Bardzo pozytywnie oceniam pracę prawników. Potrzebowałam doradztwa w sprawie ubezpieczenia po wypadku. Dzięki Kancelarii nie czułam że zostałam z problemem sama Polecam

patryk

Kancelaria pomaga uzyskać odszkodowanie. Fajna sprawa. Sam się dopiero co dowiedziałem, że należy mi się odszkodowanie za to że nie odśnieżyli chodnika i złamałem nogę

miałem taki przypadek
@patryk

To sie nie zastanawiaj tylko idź do prawnika, bo Ci sie przedani

Olek
@miałem taki przypadek

Ja prawnik wniesie pozew do sądu to się nie przedawni nigdy.

Grzes
@Olek

Zazwyczaj przedawnia się po 3 albo 10 latach. Tylko nie wiem od czego to zależy

@patryk

Komentarze powyżej zostały skopiowane bezczelnie kolejny raz wystawione na tej stronie masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.