Opinie o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salamander Window & Door Systems S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salamander Window & Door Systems S.A. w Włocławek

xxy

Produkcja hmm. Dla osób ktore chca poswiecic wszystko dla kasy . Zaczynasz od od najprostszych rzeczy po czym udajesz sie na szkolenie do Pana M ,ktory nigdy nie ma czasu i kreci nosem w lewo i w prawo jakby pozjadał wszystkie rozumy na świcie, taki lysy co w jednej bluzie chodzi ,której kolor drażni każdego, żebyś troche wiedzy ogarnął...wkreca Ci ze ta wiedze co On ma to trzeba zdobywac przez kilkanascie lat , jak w Anwil .SA po 7 miesacach przejmujesz cala instalacje i aparature jestes odpowiedzialny z mieszkanców miasta( jest praca o 100%bardziej odpowidzialna), woli stawc na strych praowników którzy byli głąbami i nie chcieli sie uczyć ....nowi uciekaja. ogólnie oceniam tak dla singli ok , Atmosfera pracy 4 Panie w kadrach 4+ ,Panowie od nauki (Minus jeden) -1(ale to z szacunku ocena )glówny kierownik produkcji 5 lata,rozmawia,stara sie zeby bylo wszystko dobrze to widac a reszta to żenada. pozdrawiam Macie ogolny zarys

Anusia

Witam chce spytać o pracę już kilka razy składałam u państwa CV o pracę na produkcji słyszałam że są przyjecia A jednak nie mogę u państwa dostać pracy ????????

@Anusia

W celu uzyskania szczegółowych informacji, należy skontaktować się bezpośrednio z działem rekrutacji SWDS. Dane telefoniczne naszej firmy są ogólnie dostępne w internecie. Portal gowork nie jest platformą komunikacji z poszczególnymi działami Spółki Salamander, zwłaszcza w tego typu sprawach. Rzeczywiście, trwają nabory do pracy w naszej firmie. Jednak - nie wszystkie stanowiska są przeznaczone dla kobiet.

Ktos
@Anusia

Potencjalny pracodawca nie jest zobowiązany do udzielania odmownej odpowiedzi w procesie rekrutacji. Skoro nikt nie zadzwonił to znaczy że pracownik nie odpowiada pracodawcy i nie chce go zatrudnić. Kto mądry szukający pracy, szuka odpowiedzi na portalu internetowym? Jeśli już ktoś jest nad gorliwy powinien zadzwonić do kadr... No uprzejmie się tego nie da napisać

@Ktos

Były już wypłaty ? ????

Były już wypłaty ? ????

???

Były już wypłaty ? ????????

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Panie Wiktorze.....

To jak Pan postąpił w piątek na dziale licowanie zasługuje na Wielki Szacunek dla Pana z naszej strony. Podziękował Pan swoim pracownikom najniższego szczebla że wykonali to o co Pan nas prosił.Nigdy to się nie zdarzyło w tej firmie. Wielki szacunek ze strony pracowników, takich ludzi potrzeba w tym zakładzie. My chcemy pracować w godnych warunkach. A nie tylko krzyki i wyzwiska ze strony kierownictwa.

sebix

„ Pracodawca: Informujemy, że portal gowork.pl, ani żadna inna platforma internetowa nie stanowią płaszczyzny komunikacji wewnątrzzakładowej. tego typu pytania należy kierować bezpośrednio do przełożonych, lub Zarządu. Pomocnym - w wyjaśnieniu niektórych spraw - może być też kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: salamander@salamander-windows.com” Kontakt z przełożonymi? Tutaj, o cokolwiek nie zapytamy, słyszymy odpowiedź, że są większe problemy. A twój problem, zostaje twoim. Liczą się tylko oni. Relacje miedzy pracownikami, a osobami zarządzającymi, nie istnieją są tylko krzyki.

Już chory czy jeszcze nie

Pytanie do zarządu :) Co robią Państwo odnośnie koronawirusa który panuje u naszych zachodnich sąsiadów? W Niemczech jest już 180 chorych a różne osoby z firmy matki przyjeżdżają kiedy tylko chcą. Skąd mamy pewność że nie zarażają? Czy portiernia ich bada albo bhp? Żądamy wyjaśnień w tej sprawie a sprawa jest poważana.

@Już chory czy jeszcze nie

Sprawa jest bardzo poważna i absolutnie nie bagatelizowana. Obecnie przygotowywana jest informacja / instrukcja dla wszystkich pracowników, która w niedługim czasie będzie przekazana kierownikom do ogłoszenia i do rozwieszenia na tablicach informacyjnych. Podjęto także działania dodatkowo zabezpieczające pracowników. O wszystkim załogi zostaną powiadomione. Poza tym - należy pamiętać, że każdy z nas jednocześnie powinien - we własnym zakresie - zachowywać zalecaną przez Ministerstwo Zdrowia i Sanepid - ostrożność.

lol

Te wyrównania to jakaś farsa...jak to w ogóle było liczone? Nic kompletnie się nie zgadza. Porażka.

Bolo
@lol

Jak zwykle nas oszukali na tych wyrownaniach teraz na wyplatach tez nie bedzie sie zgadzac

Sposób naliczania premii wg nowych zasad były przekazywane pracownikom słownie, na spotkaniach z kierownikami. Wszystkie wyrównania zostały naliczone indywidualnie, skrupulatnie i właściwie. Proszę pamiętać, że przekazywane informacje na temat nowych zasad wynagradzania- dotyczyły kwot BRUTTO. Wartości przelewane na konta pracownicze są pomniejszone o podatki, oraz składki ZUS. Poza tym - jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości, niezrozumienie - zalecamy kontakt z przełożonym, lub z działem kadr i płac.

@Bolo

Jak już było powiedziane - sposób naliczania premii wg nowych zasad były przekazywane pracownikom słownie, na spotkaniach z kierownikami. Wszystkie wyrównania zostały naliczone indywidualnie, skrupulatnie i właściwie. Proszę pamiętać, że przekazywane informacje na temat nowych zasad wynagradzania- dotyczyły kwot BRUTTO. Wartości przelewane na konta pracownicze są pomniejszone o podatki, oraz składki ZUS. Poza tym - jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości, niezrozumienie - zalecamy kontakt z przełożonym, lub z działem kadr i płac.

nik
@lol

Wyrównanie policzyli, tylko po kwocie 3zł, premii już w to nie wliczyli. Bo, po co, przecież dostaliśmy za styczeń, średnią premie. Ale za to, że rozwiązujemy ich problemy typu, sugestie z poprawą systemu, i mamy więcej roboty np. etykiety. Dla nich się to nie liczy. Kolejny raz zakład pokazał jak ceni sobie pracowników.

@nik

Po pierwsze - tak, jak w każdej firmie - tak i w Spółce Salamander - warunki płacowe są różne i zależne od wielu czynników. Po drugie - premie naliczane są do wynagrodzeń za przepracowany miesiąc, nie zaś do wyrównań.

Zdziwiony jestem....

Wiem że to pytanie nie powinno być kierowane na tym portalu, ale jestem nowym pracownikiem na tym dziale i napewno nie mogę zachować jak piszecie drogi służbowej. Chciałem zapytać czy w tym zakładzie jest osoba która uczy etyki ludzi kierujących tym działem. Bo to co widzę jak zastępca kierownika traktuje ludzi starych pracowników to nadaje się pod mobbing. A starszy Pan na to przyzwala. Pracowałem już w dwóch dużych firmach włocławskich ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Jeśli nie ma tu osoby od etyki to chyba jest bardzo potrzebna bo nie każdy pozwoli sobie na takie traktowanie. Najbardziej ciekawe jest to jak potrafi zrównać (usunięte przez administratora) Brygadzistę przy pracownikach. Proszę zainteresować się tą sprawą bo to już chyba nie jest prestiż dla tak dużej firmy.

@Zdziwiony jestem....

Jak zostało to już napisane - Spółka Salamander jest w trakcie wprowadzania wielu zmian. Nie wszystkie dotyczą one wyłącznie wdrażania nowych oprogramowań, ale również odnoszą się do kwestii pracowniczych (szeroko pojętych). W najbliższym czasie - w naszym zakładzie - zostanie zatrudniony specjalista, m.in. zajmujący się tymi sprawami. Mamy nadzieję, że jego osoba będzie wszystkim pomocna. Co do sygnalizowania rozmaitych problemów - każda uwaga jest uwzględniana. Należy jednak pamiętać, że sygnały płynące z rozmów bezpośrednich z przełożonymi / Zarządem lub za pośrednictwem adresu: salamander@salamander-windows.com - są bardziej efektywne.

Pracownik okl

Wiem że to pytanie nie powinno być kierowane na tym portalu, ale jestem nowym pracownikiem na tym dziale i chciałem zapytać czy w tym zakładzie jest osoba która uczy etyki ludzi kierujących tym działem. Bo to co widzę jak zastępca kierownika traktuje ludzi starych pracowników to nadaje się pod mobbing. A starszy Pan na to przyzwala. Pracowałem w już w dwóch dużych firmach włocławskich ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Jeśli nie na tu osoby od etyki to chyba jest bardzo potrzebna bo nie każdy pozwoli sobie na takie traktowanie. Proszę zainteresować się tą sprawą

@Pracownik okl

Urlop

Witam. Kiedy zostaną rozpisane letnie urlopy na OKL, nikt jeszcze tego nie zrobił. Część osób już się zgłasza do swoich brygadzistów z terminami, kierownicy olewają temat. Tak nie może być, od lat walczymy o dwa tygodnie urlopu w letnim okresie. Macie dużo czasu żeby uzupełnić braki kadrowe, a nie się tłumaczycie bo ktoś na chorobowym, opiekuńczym, czy jelitowke ma, i wstrzymujecie urlopy. To nie jest pojedynczy przykład, tak jest co roku. Pracownik nie może wziąć jednego dnia urlopu zgłaszanego miesiąc przed, a wice kierownik w tym czasie jedzie na ferie tygodniowe na narty.

@Urlop

Sorry mógłby mi ktoś pomóc jestem nowym pracownikiem potrzebuje kontakt do swojego kierownika / brygadzisty zapomniałam /em wziąść numeru teraz przychodzę do pracy na 6:00

Całodobowo czynna jest portiernia, nr. tel. +54 413 56 09. Panowie znają wszystkich kierowników. Mogą być pomocni.

Snugi

Jakie są nowe stawki? W ogłoszeniach podawane sa stawki 18 zl/godz. Szału one nie robią

@Snugi

Jak w każdej firmie - tak i w Spółce Salamander - warunki płacowe są różne i zależne od wielu czynników. Stawki podawane w ogłoszeniach dotyczą konkretnych stanowisk i osób nowo zatrudnionych.

@Snugi

Ja mam na umowie 19 zł h

Sorry że zadaje takie pytania ale jestem nowa/y i nie pamiętam imienia swojego kierownika / brygadzisty potrzebuje numeru teraz zaczynam zmianę na 6 mógłby mi ktoś pomóc

Drogi Salamander,luty kończy się 29.02,tj. sobota,więc możemy liczyć,że zaległe pieniądze za miesiąc styczeń,wpłyną na nasze konta najpóźniej jutro,tak? Pozdrawiam-oddany pracownik.

Wyrównania zostały już wypłacone.

Zainteresowana

Zakład pracy zapewnia wszelkie,bardzo dobrej jakości środki czystości i dostateczną ich ilość,niestety zdarza się że dość szybko znikają.Jezeli chodzi o ręczniki papierowe to na nowym obiekcie bo domyślam się że o takowy chodzi oprócz ręczników są suszarki do rąk .Macie zapewnione mydła pod każdym prysznicem,przy każdej umywalce ,macie suszarki do rąk, ręczniczki,płyn do naczyń,itp. zakład o czystość dba,tylko szanujmy to i siebie nawzajem.Pozdrawiam

Po 10 latach zostałem zwolniony powód dluga choroba wypadek operacja nie liczy się że pracowałem dla tej firmy z pełnym zaangażowaniem gdy była potrzebna pracowałem nawet 16h nadgodziny non stop to się nie liczy każdy narzekał na poprzedni zarząd ale nigdy nie było takiej sytuacji jak jest w tej chwili dla tej firmy nie liczy się pracownik fizyczny ale to właśnie on zarabia na tą firmę przykro patrzeć na to co dzieje się w tej firmie

Zaiteresowana

Drogi pracowniku,panie sprzątające starają się z całych sił dbać o porządek i dostarczają środki czystości,tak często jak to możliwe,niestety takowe często znikają krótko po uzupełnieniu.Uwazam, że taka opinia jest bardzo krzywdząca,często pracujemy w osłabionym składzie,a i tak staramy się zapewnić Wam komfort pracy.Nie którzy nie potrafią użyć szczotki do sedesu,myjemy ob....sedesy,myjemy zachlapanie podłogi, płytki umywalki,myjemy szafki na których stoją śmierdzące buty, zbieramy śmieci które często są rzucane obok kosza zamiast do niego,wylewamy po pół butelki wody mineralnej pozostawianie w koszach lub koło koszy,czy który kolwiek z Was sprawdził jakie ciężkie wory dźwigamy,bo wyrzucacie do nich bezmyślnie co popadnie .Przykro nam że wystawiacie nam taką opinię.Pozdrawiam serdecznie pana pracownika

Pracownik ekstruzij
@Zaiteresowana

Ja nic dozarzucenia do Pań nie mam. Chodzi mi bardziej o niewystarczające środki higieny wynikające ze zbyt małej ilości domowników na tylu pracowników i brak etatów weekendowych. Co do opinii o ogólnej czystości to jest właśnie miejsce na takie wpisy by ludziecwiedzieli że sporo pracowników nie umie zadbać o czystość na co dowodem są też Pani słowa. Jak najszczersze uszanowania za tak ciężką pracę w miejscu w którym Pań praca jest nieszanowana.

Dlaczego moje pytanie zostało usunięte? Czyli nie mamy,cosl się spodziewać wypłat zaległych pieniędzy za styczeń w lutym? Moje pytanie nie było obraźliwe,żeby je usunąć. Poprostu zapytałem,czy jutro będzie przelew,bo 29.02 przypada w sobotę,a sobotę banki są nieczynne.

Pracownik ekstruzij

Odnośnie zagrożenia związanego z koronowirusem to coś o higienie w Salamandrze. W łazienkach na hali ekstruzij w weekendy brak higieny( panie sprzątające pracują tylko w tygodniu), a i w tygodniu zdarzają się braki płynu do mycia rąk i papieru. Sporo pracowników w ogóle nie myje rąk po skorzystaniu z ubikacji, gdyby byli czystrzsi to już zupełnie mydła by brakowało. Nowa polityka filmy zabiera również premię przez trzy miesiące z rzędu za chorobowe przekraczające trzy dni. Do tej pory sporo osób w chorobie przychodziło do pracy zarażać innych, natomiast dla pieniędzy te grono się znacznie poszerzy. Wszystko to prosi się niestety o ponure konsekwencje... Nie polecam więc pracy osobom dbającym o higienę i zdrowie.

@Pracownik ekstruzij

Kwestie higieny i zdrowia to przede wszystkim sprawy indywidualne. Zachowanie czystości osobistej, a także w pomieszczeniach sanitarnych - zależy w głównej mierze od samych użytkowników. Panie sprzątające dbają o to, aby był zachowany porządek w toaletach, łazienkach, szatniach itp. nie są jednak gwarantem czystości stuprocentowej. Ta będzie zapewniona, jeśli działania w kierunku utrzymania czystości będą obustronne. Poza tym - jeśli rzeczywiście zdarzają się sytuacje, w których brakuje mydła lub papieru - zawsze proszę zgłaszać to przełożonym. Aby była reakcja, musi być informacja, a jak dotąd żadnego takiego zgłoszenia nie było. Zarząd lub przełożeni mogą podjąć kroki w celu poprawy danej sytuacji tylko na podstawie wyraźnych komunikatów, płynących ze strony pracowników, nie zaś wpisów na portalu pracowniczym... Warto zaznaczyć, że panie, odpowiedzialne za utrzymanie czystości w naszej firmie - pracują na terenie całego zakładu. Nie są w stanie być zawsze wszędzie. Należy mieć to na uwadze. Natomiast odradzanie pracy w naszej spółce stwierdzeniem, że jest lub będzie miejscem szerzenia się brudu i chorób - jest co najmniej nie na miejscu i bardzo krzywdzące dla innych współpracowników. Dodatkowo - po raz kolejny prosimy, żeby swoje uwagi przekazywać bezpośrednio kierownictwu, lub poprzez adres e-mail salamander@salamander-windows.com

Zostaw merytoryczną opinię o Salamander Window & Door Systems S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Salamander Window & Door Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salamander Window & Door Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 256, z czego 38 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salamander Window & Door Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Salamander Window & Door Systems S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salamander Window & Door Systems S.A.
1.8/5 Na podstawie 328 ocen.

Salamander Window & Door Systems S.A.