Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

byly pracownik

To jest chore. Firma upada na dno. Pracownik roku Jarek B., typ który nic nie robi, ściemnia tak, że głowa mała, sam innym rozkazuje a on sam taki obibok. Dziwne, że Edward tego nie widzi. Dobry aktor z pana Jarka B. Dobrze, że skończyłem przygodę z tą firmą. Zwariować się da. Ludzi traktują jak robotów. (oprócz ukraińców bo to największa świętość...szkoda, że szef nie widzi, że oni niszczą całą robote... wcześniej kiedy ich nie było firma bardzo dobrze prosperowała..a teraz szkoda gadać) No a szef szuka tylko powodów żeby ciąć premie. Niedługo sami ukraińcy z nim zostaną..a firma upadnie. Szkoda patrzeć na to bo firma zapowiadała się całkiem inaczej a pan Edward był kiedyś innym człowiekiem dla których liczyli się pracownicy a nie teraz ich zmiesza z błotem.

Strachu
@byly pracownik

Takich osób jest więcej w Termie....temat rzeka

Uczciwy
@byly pracownik

Człowieku nie zgadnij winy na chłopaków z Ukrainy , są to dobre chłopaki którzy się uczą, a takie słowa ze kiedyś było lepiej. ...... no pewnie wpadles do pracy pogadales wspólnie ze swoją paczka wybierając nowego sołtysa na wsi, godziny odpykanie i do domu. Teraz są kamery i trzeba robić a ty przyzwyczajony do nic nie robienia. Teraz jest lepiej Pan Edward wszystko widzi i wie kto jest pracowity a kto obibok. Przykład. ... kamery dają szansę młodym i tym co uczciwie pracuja a nie nierobom. Pracujemy na siebie a nie na wasze stanie i plotowanie

maciek

E ta nie szukaliby ludzi jakby mieli problemy z płatnościami @oburzony nawet stażystów przyjmują więc to o czymś świadczy. Może zaszła u cb zwykła pomyłka?

Oburzony

Ja z innej beczki, ponieważ cieżko z płatnościami od Terma, czy to juz jakieś poważne problemy finansowe ? Ktoś coś wie?

Narobiony

Pierwszy raz się spotkałem taką firma gdzie ujawnia się zarobki pracowników czy to jest zgodne z kodeksem pracy?

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Co jest nie tak?

Co z tą firmą jest nie tak? Po raz kolejny widzę ich ogłoszenie na stanowisko konstruktora. Chcę wierzyć, że tak prężnie się rozwijają ale wpisy, które widzę powyżej świadczą raczej o czy innym. Może się ktoś podzielić jak wygląda sytuacja np. w dziale konstrukcyjnym? Ile osób tam pracuje i jak wyglądają warunki pracy. Raczej "kołchoz" ? Pozdrawiam,

Nic

Bardzo do d... Chyba, że zaczniesz kablować kolegów to wtedy możesz liczyć na dobrą premię. Także jeżeli nie masz godności to jak najbardziej możesz tam zarobić.

WHM

Ta jasne. Będziesz miał nad sobą zajefajnego dyrektora IT, który wrócił z podkulonym ogonem. Gość bez jajek... Szkoda czasu. Pracy w IT jest pełno i to w różnych firmach. Poszukaj innych ogłoszeń lepiej.

Rado
@WHM

Czy chodzi o małego skrzywionego człowieczka - IT zarzadzający ? To jest dopiero zabawny dwulicowy człek

Upokorzeń nie ma tam konca '???'

@Xoxoxo to nie premia tylko jak powiesz ze chcesz zarabiać np2500 to podziela to na 60% i 40% i z tych 40% beda Ci obcinać np na naprawę pieca, odśnieżanie, albo za to ze nie odesłałeś emaila z donosem... Czyli radZe powiedziec naprawde rozsądnie te60% zeby nie płakać bo Edward miał zły dzien i kazał nie wypłacić tuch40%... Edward to naprawde kawał bydlaka!!!! A jego niewysoki podopieczny to kolejny zwyrodnialec

Informator

Pracuje tam chwile moze cos okolo miesiaca i powiem Wam ze gdy znalazlem ogloszenie myslalem ze trafilem do swietnej firmy lecz czas szybko zweryfikowal moja ocene. Jezeli chodzi o oszczednosci ok rozumiem ale zeby stoperow nie bylo? Jezeli chodzi o kamery ok rozumiem ale zeby co chwile dzwonic bo pracownik X szuka za dlugo paleciaka. Ogolnie jezeli jestescie osobami ktore lubia "czuc nad soba bat" no to firma jest calkiem spoko lecz dla osob ktore maja swoje zdanie radze- UWAGA! Co do umowy, moim zdaniem wszystko ok okres 3msc na dzien dobry tak jak w wiekszoci firm. Temperatura, mozna sie przyzwyczaic przeciez kazdy kocha lato a takie 35°C przy otwartych bramach co to jest;) Najgorsze jest to ze nie wiesz co mozesz powiedziec, bo nie wiesz kto doniesie pierwszy na Ciebie;) Taka moja ocena po zaledwie miesiacu pracy tam, myslalem ze trafilem fajnie...a teraz przegladam ogloszenia i szukam innej pracy;) Pozdrawiam

PozytywnyWariat

Zawsze NIE NA CZAS. odkąd pracuję w Termie byla przed 10 moze z 2 razy. Tak zazwyczaj jest 11. 10 jest w piątek? Dostaniesz dopiero w poniedziałek 13.. Czepiaja sie o terminowość pracownikow produkcji i doszukuja sie zawsze czegos by tylko poleciec z premii. Umowa jest 60/40 stala/premia. Ostatnimi czasy EB szaleje i czepia sie wszystkich. Kazdego dzialu. Chodza ploty ze to kwestia braku dofinansowania z unii bo ludzoe z gory dali ciała i firma nie mieści sie w slupku sredniego przedsiebiorstwa.

Pp

Witam Jaka jest stawka dla cnc operatora na poczatek i po jakims czasie?prosze o odpowiedz Dzieki

Jaczułajgis

Dziady i nic więcej. Jak liczysz, że jesteś w czepku urodzony, bo znalazłeś fajną firmę i do tego zaledwie po trzecim wysłanym CV to się przeliczyłeś. Nie myśl, że będzie fajnie, bo za takie grosze odechce Ci się pracować już po miesiącu. Kilku nietykalnych nierobów będzie próbowało Ci udowodnić, że jesteś nikim i tanim robolem ...i wogole masz szczęscie, że żyjesz. Ja dziękuję Termie i odchodzę z końcem lipca, bo szkoda zdrowia, zwłaszcza psychicznego.

Pracownicy nie rotują? Hah! To dobre :D

xxxx

W tej firmie nie doceniają nikogo!!!! Bedziesz siedziec nadgodziny, chodzic do 9 miesiaca ciazy do pracy i nikt nawet nie powie dziekuje!!!! (Rozmowa: 1.Podnieś prawą rękę 2.Podnieś lewą rękę 3.Jesteś z kaszub 4.Czy chcesz pracować w sekcie 5.Czy Edward jest Bogiem 6.Nie chcesz umowy 7.Nie będziesz chciał podwyżki 8.Nie będziesz się udzielał Odpowiedź TAK na wszystkie pytania i jesteś szczęśliwy...) Dokładnie tak jest w tej firmie. Musisz spełniać oczekiwania, kierowac sie filozofia pracodawcy i donosić, wtedy masz szczęście i zarobki =)

Mama
@xxxx

Smutne ale prawdziwe, tez pracowałam do ostatnich dni ciąży,ale gdy pozniej byłaPotrzeba bo dzieci chorowały nie powinnam brać wolnego bo to nie wg filozofii Edwarda. Nie szanuje ludzi i kiedys to do niego wróci.

kert

jak chcesz za 2 kola pracowac to rob

mistrz

Wiesz jak jest naprawde, dostajesz umowe na okres probny (3 miesiace) i dostajesz 14 na reke, po przepracowaniu okresu probnego daja ci 15 na reke i to dla doswiadczonego pracownika

oko

Jak ktos chce pracowac w saunie codziennie to terma jest odpowiednia firma

max

Witam opinie sa rozne ale chcialbym uslyszec opini tych którzy pracuja na produkcji ? .Mysle o pracy w tej firmie i sie zastanawiam jak tam jest moze mi to ktos tak uczciwie wytlumaczyc jak jest naprawde? jaka stawka ? umowa podobno jest ok no i co dalej?

błoto

tak na serio to właśnie chodzi o to by nie wpaść w błoto, i ten portal temu służy, jest umowa ale jest mega dziwnie, są równi i równiejsi, dziwne metody, dziwne pomysły, dziwne oszczędności, dziwne wydatki, dziwne struktury, dziwne zasady, sporo dziwnych zachowań, jak ktoś jest dobry w zaciskaniu zębów i potrafi się podporządkować wszystkim dziwnością tej "organizacji" nie ma swojego zdania, dobrze przytakuje może spróbować, ale poza Kaszubami to chyba nie wielu ma wystarczające jaja by wytrzymać w tej "organizacji". I taki portal ma i plusy dla Termy bo ci którzy poczytają i nie chcą się bawić na zasadach EB, się nie zatrudnią nie będą stwarzać problemów i się zwalniać szybko, temu służy wymiana informacji

błoto

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 16 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.