Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.

Opinie o Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.

Nie ma takiej oceny żeby odzwierciedlila to co Kancelaria Klonowski dla nas zrobiła i w jaki empatyczny i profesjonalny sposób podeszła do naszej sprawy. Mecenasi byli naszą ostatnią deską ratunku i nie zawiedli. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Pana Klonowskiego.

leszek

Chcę również polecić kancelarię pana Klonowskiego. Są wspaniałymi praktykami, skutecznymi w swoich działaniach oraz posiadającymi ogromną wiedzę. Przy tym są bardzo sympatycznymi i życzliwymi osobami. Mecenasi pracujący w kancelarii to jedni z najlepszych w Polsce. Ogromnie pomogli mi w życiu i po wielu latach procesów i sprawa w minionym roku mogłem w końcu wyjść na prostą. Polecam tą kancelarię z ręką na sercu.

klientka M

Kancelarii mamy bardzo dużo ale takich Mecenasów jak w Kancelarii Klonowski niestety jest tylko kilku. Uczciwi, rzetelni, biorąc pieniądze ale wiesz jasno za co płacisz kasę, przygotowani perfekcyjnie, dają z siebie najwięcej ze wszystkich mecenasów wiem to, bo zatrudniałam kilku i mam porównanie brali kasę a nic nie robili. Kancelaria jest warta pieniędzy za swoje usługi. Wspaniali ludzie, cenieni, chyle czoła. Uznanie i szacunek. Można oczywiście korzystać z usług innych ale to jest rozdawanie pieniędzy albo wyrzucanie w błoto a są to nie małe pieniądze bo są tacy co się sami wysoko cenią a nie są warci złamanego grosza. Panowie z kancelarii klonowskie godni polecenia i każdych pieniędzy.

biznesowo

Z całego serca polecam współpracę z kancelarią. Okazał się niezwykle pomocny w wielu kwestiach prawnych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dzięki panom mecenasom proces przekształcenia własnej działalności gospodarczej w spółkę był niezwykle prosty. Mamy pewność, że sprawy formalne mamy w pełni uporządkowane.

Firma Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ja też jestem z pomocy zadowolony. Pełen profesjonalizm bez mydlenia oczu. Dodaje duży pozytyw jak inni…

Włoch

Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Ja taką pomoc otrzymałem i jestem bardzo zadowolony.

Polecam usługi kancelarii

BWH

Polecamy! Razem z żoną staraliśmy się o odszkodowanie po wypadku. Wiedzieliśmy że z ubezpieczeniem będzie problem, dlatego od razu postanowiliśmy skorzystać z pomocy firmy odszkodowawczej, była to porażka bo firma usilnie namawiała nas do zawarcia ugody z ubezpieczycielem zupełnie jakby w tym zakresie współpracowali. Na szczęście pomogli nam prawnicy z Kancelarii Klonowski na których mogliśmy liczyć. Dzięki prawnikom uzyskaliśmy 340 tyś. odszkodowania a chcieli nam wcisnąć ugodę na 25 tys. zł. Polecamy Mecenasów z Kancelarii Klonowski.

anonimowi (gmbh)

Szukając fachowej pomocy prawnej mieliśmy do czynienia z kilkoma kancelariami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu udało się znaleźć Mecenasów godnych zaufania. Prowadząc kilka biznesów dla nas to sprawa najważniejsza - mieć dobrą obsługa księgową, którą mamy od lat ale przede wszystkim obsługę prawną, której zawsze potrzebujemy. Mamy porównanie i dlatego z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że kancelaria prowadziła naszą bardzo skomplikowaną sprawę bardzo profesjonalnie – niezwykle dokładnie panowie analizowali dokumenty (mimo „opasłych” akt sprawy), w sposób wyczerpujący i zrozumiały przedstawiali informacje, pilnowali terminów oraz przygotowali szczegółowy plan sprawy. Wiedzieli, że jesteśmy laikami prawnymi, dlatego dokładnie przygotowywali nas do kolejnych rozpraw – np. wyjaśniając, jakie dokumenty są przydatne oraz jakie są możliwe wersje wydarzeń. Kancelaria jest wszechstronna, osoby w niej pracujące nie tylko mogą inteligentne, ale co istotne pracowite, doskonale przygotowują się do sprawy i kojarzą fakty. W sądzie mecenas jest kulturalnym, ale bardzo stanowczym, dokładnie wie co i dlaczego chce powiedzieć. Natomiast w kontakcie ze nami była bardzo serdeczny i wspierający. Moim zdaniem to tylko dzięki Panom Mecenasom udało się uzyskać tak dobry wyrok, mimo że wcześniej nasza sprawa była prowadzona przez kogoś innego bardzo niedbale i nie mieliśmy przez to solidnych podstaw w aktach (tzn. wiele ważnych rzeczy zostało wcześniej pominiętych). Dzięki zaangażowaniu kancelarii udało nam się odzyskać nasze pieniądze oraz kilkumilionowe roszczenia. Jeśli ktoś niestety musi zobaczyć z bliska jak wygląda nasze sądownictwo, to polecam panów Mecenasów na przewodnika – są doskonali w tym co robi. Wizytówki Kancelarii Klonowski przekazaliśmy już naszym kontrahentom biznesowym, przyjaciołom, znajomym oraz rodzinom – wiemy, że warto.

Leszek

Gorąco polecam kancelarię Pana Klonowskiego. Sprawa co prawda trwała długo, ale dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Mecenasów zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

0,53

Według przepisów prawa przestępca. Zabranie prawa jazdy od 3 do 15 lat. Do dwóch lat pozbawienie wolności. Kosmos dla normalnego człowieka. Pan Mecenas. Spokój totalny. Nic się nie martw człowieku jakoś to ogarniemy. Trzy sprawy w sądzie, warunkowe umorzenie, prawo jady na rok zabrane.Po pół roku zakazu, skrócenie zakazu o połowę. Po załatwieniu wszystkich formalności po 9 miesiącach już jeżdżę. Dziękuję Panie Mecenasie. Polecam wszystkim. Niesamowite obeznanie w temacie, pewno w innych też jest tak dobry . Polecam bardzo serdecznie. Jeszcze raz polecam serdecznie. DZIĘKUJĘ BARDZO

Łukasz

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z usług Panów z Kancelarii Klonowski. Pełen profesjonalizm. To była sprawa nie do wybronienia. Jechałem pod wpływem alkoholu 2.5 promila z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdu. Myślałem, że odsiadka mnie czeka i to bardzo długa. A tu udało się pełen Pro ! Pro ! Pro ! w biurze i na rozprawie, różne alternatywy, widełki oraz rozmowy i pełen Optymizm i Spokój. Nawet nie dostałem branzoletki. Pozdrawiam Serdecznie

Klient

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa,konkretna pomoc. Dziękuję.

Anonimowo

Mi również kancelaria prowadziła sprawę która ostatecznie wygrałem. Dziękuje za profesjonalna pomoc!

Maria

Kancelaria pomogła mi uregulować sprawę podziału majątku wspólnego. Super Panowie

Klient

Polecam

Adwokat przegrał mi sprawę w Sądzie Okręgowym, miałem do zapłaty olbrzymie pieniądze! W jedną chwilę straciłem wszystko! Znajomy polecił mi Kancelarie Klonowski. Nie było problemu spotkać się w weekend. Kancelaria za kilka tysięcy przeanalizowała sprawę i dopiero rozmawialiśmy o konkretach.Ustaliliśmy warunki, wynagrodzenie, koszty, premie - pełen profesjonalizm. Kancelaria podjęła się prowadzenia sprawy. Sąd Apelacyjny uchylil mi wyrok do ponownego rozpoznania a kolejno wygrali mi sprawę. Odzyskałem majątek i pieniądze! Nie wierzyłem że uda mi się to wygra! Będę wdzięczny do końca życia i zawsze tu wrócę!!!!

Polecam

Polecam wyciągnieli mi syna z aresztu

Polecam i pozdrawiam

Polecam i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.?

Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.