Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.

Opinie o Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.

Tomasz Nowy wpis

Dzień dobry miałem przykra sytuację zostałem zatrzymany po jeździe po alkoholu miałem lekko powyżej pòł promila dzień wcześniej wypiłem na drugi dzień czułem.sie bardzo dobrze proszę o pomoc a drugi zarzut nie zatrzymanie się do kontroli

Boguśka Nowy wpis

Chce dowiedzieć się od was czegoś o pracy. Chcę wysłać cv na stanowisko doradcy klienta. Nie napisali tam nic o tym, jaką umowę dają, ale jest zapis, że oferują partnerstwo biznesowe. Czy to znaczy, że nie ma opcji na umowe o prace, tylko podpisują kontrakt b2b?

Kape Nowy wpis

Możecie wytłumaczyć kandydującym na stanowisko mobilnego przedstawiciela Waszej kancelarii po co wystawiacie ogłoszenia na pracuj.pl, skoro nigdy nie otwieracie aplikacji? Ogłoszenie pojawia się średnio co 2 tygodnie a po dwukrotnym aplikowaniu CV nie zostało nawet dotknięte. Podejście HR niepoważne. Nie polecam aplikować, puste ogłoszenie.

RUSZ

Gorąco polecam kancelarię klonowski. Sprawa co prawda trwała długo, ale dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pana Mecenasa zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Orzel
@RUSZ

Mozna zapytac .Za jaka cene

Odp
@Orzel

Drogo, na dzień dobry, w trakcie a tym bardziej na koniec jeżeli chodzi o premię, ale mimo to szczerze polecam. Zmieniłem po wielu miesiącach sprawy mecenasa i kancelarię bo wcześniejszy mecenas kazał nastawić mi się na skazanie. Dostałem kontakt do nich. Przegraną sprawę zarzutów i oskarżenia wygrali w Sądzie Rejonowym i utrzymali w apelacji. Zostałem uniewinniony! Widziałem to zaangażowanie w sprawie. Sprawa kosztowała mnie bardzo dużo kasy ale warte to było pobranego przez nich wynagrodzenia. Szczerze polecam.

An
@Orzel

Podpisuje się pod ta opinią. Kancelaria Klonowski to faktycznie droga kancelaria ale warta tych pieniędzy. Po pięciu latach mecenasi zakończyli moją sprawę rozwodową w Gdańsku. Sąd okręgowy mnie dosłownie niszczył byłam od początku bez szans. Mąż powiedział, ze mnie zniszczy i zabierze dziecko. Wszystko ustawione i wyreżyserowane, jego mecenas sędzia i ławnik, a później opinia biegłych dla mnie miazga. Chciał syna tylko dla siebie i alimenty. Miał świadków i swój teatr. Sąd robił wszystko tak jak chciał on i jego mecenas. Opinia ośrodka i wypowiedzi psychologów w sądzie były dla mnie miazgą. Nie była dla mnie dobra bo nie dawałam mi dziecka. Byłam bez szans. Ale mecenasi jak dla mnie zrobili cuda. Wyciągnieli każdy błąd sądu, zrobili prywatną opinię zespołu biegłych, byli ze mną w każdym organum placówce, dosłownie wszędzie. Mąż był bezkarny a jednak prokuratura zajęła się jego szarpaniem, moja gehenną psychiczna, jego wyzwiskami i przemocą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu mecenasów dziecko jest ze mną, przestałam się bać agresji mojego męża, on pod kontrolą prokuratury przestał się nade mną pastwić, ale najważniejsze mój ukochany synek przestał się bać, jest ze mną. Apelacja była olbrzymim poświęceniem mecenasów. Potężna robota. Mąż nawet nie ustosunkował się do niej. Dla mnie wielka wygrana. Wiem za co płaciłam tak duże pieniądze. Dziękuję i polecam.

Jarek
@Orzel

Cena jest bardzo droga w tej kancelarii. Za każde piardnięcie mecenasa musieliśmy z żoną płacić. Koszty były bardzo duże. Naszego syna aresztowali za rozbój i dodatkowo w domu w jego pokoju znaleźli narkotyki. Na kancelarie dostaliśmy namiary od znajomych. Zadzwoniliśmy zostaliśmy od razu umówienie na spotkanie. Pojechaliśmy, przedstawiliśmy co się stało i na dzień dobry usłyszeliśmy że będzie nas to bardzo dużo kosztowało. Nikt nas nie czarował, nie owijał w bawełnę tylko wyłożył karty na stół. Syn był już w areszcie bo na wniosek prokuratora sąd go tam umieścił. Na dzień dobry zapłaciliśmy kilkanaście tysięcy za samo podpisanie upoważnienia. Później za wszystko płaciliśmy, za zapoznanie się z aktami, za spotkanie z prokuratorem, za widzenie mecenasa z synem w areszcie, za konsultacje z nami. Pieniądze były bardzo duże. Mecenasi oświadczyli nam że będą składać zażalenie na tymczasowe aresztowanie. Kazali na zabezpieczyć środki na kaucje oraz wycenili pismo na kolejne kilkanaście tysięcy, na które dostaliśmy fakturę i określili nam wysokość premie za jego wyjście. Zdecydowaliśmy się z żoną walczyć o syna. Zażalenie zostało złożone, zostaliśmy z nim zapoznani było bardzo obszerne. Kolejno sąd wyznaczył termin za który mecenas wziął kilka tysięcy. Po południu mecenas zadzwonił, że mamy jechać po syna pod areszt bo areszt został uchylony i syn dzisiaj wychodzi. Nie mogłem uwierzyć. Popłakałem się ze szczęścia. Faktycznie odebrałem po niemalże trzech tygodniach syna z aresztu. Mecenasom zgodnie z ustaleniami zapłaciliśmy kilkadziesiąt tysięcy premii. Następnie już bezpośrednio syn podpisał umowę na prowadzenie sprawy karnej. Zapłacił za zlecenie prowadzenie postępowanie przygotowawczego kilka tysięcy złotych, także płacił za każdy termin, za każde spotkanie, za każde pismo, dosłownie za wszystko. Prokuratura skierowała akt oskarżenia do Sądu. Syn zapłacił za etap postępowanie przed sądem pierwszej instancji i także płacił oddzielnie za wszystko. Również uzgodniona została premia za sukces jak nie będzie wyroku bezwzględnego. W trakcie postępowanie przed Sądem mecenasi zmienili kwalifikację prawną czynu, doprowadzili do pogodzenia się pokrzywdzonymi i w efekcie syn dostał wyrok w zawieszeniu. To ogromny sukces. Jest to Kancelaria z bardzo dużą klasą, która angażuje się w sprawę kierując się faktycznie dobrem klienta. Na każdym etapie byli świetnie przygotowanie i zaangażowani! mogliśmy liczyć na pomocą i profesjonalne konsultacje na każdym etapie. Mecenasi są bardzo wymagający i konsekwentni co odczuwaliśmy na każdym kroku. Nikt nas nie lekceważył, zawsze mieli dla nas czas i nie zostawili nas z problemem. Wykonali potężną i dla nas bezcenną robotę. Wydaliśmy co prawda kilkaset tysięcy złotych, poświęcając nasze oszczędności oraz zaciągając kredyt ale nie żałujemy ani chwili, ani jednej złotówki. Wiedzieliśmy za co płaciliśmy. Faktycznie jest to Kancelaria o ogromnym zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do sprawy i klienta. Bez czarowania. Bardzo rzeczowo. Profesjonalnie w każdym calu i detalu. Wygrali sprawę mojego syna która praktycznie była nie do wygrania. Nie żałuję żadnych wydanych pieniędzy. Z czystym sumieniem POLECAM Kancelarię Pana Klonowskiego i pracujących tam mecenasów, gdyż ja się na niej W ŻADNYM ETAPIE SPRAWY nie zawiodłem!!!!

Dariusz
@Orzel

Ja też za wszystko bardzo słono benclowałem. Sprawa kosztowała mnie kilkadziesiąt tysięcy, ale mecenasi z kancelarii byli faktycznie poważnie zaangażowani a w tym spryciarze w tym co robią. Finalnie zostałem uniewinniony od zarzutów kierowania autem pod wpływem alkoholu. Dla mnie niesamowity niespodziewany sukces za który nie żałuję wydanej kasy. Poważnie polecam!

@Orzel

Sąd Okręgowy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego po apelacji prokuratora na moją niekorzyść. Zostałam uniewinniona w sprawie karnej w której zarzucono mi spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ciężkich obrażeń innych uczestników. Było wiele materiału dowodowego, opinii. Prokurator i biegli byli przeciwko mnie. Sprawa trwała kilka lat. Zrezygnowałem z poprzedniego adwokat. Po poleceniu przez znajomych zwróciłem się o pomoc do Klonowskiego. Kancelaria podjęła się mojej obrony. Mecenasi wyłapali wszystkie niezgodności i fałsze. Bezbłędnie przebrnęli przez całe akta, podważyli opinie biegłych, złamali linię oskarżenia, byli solidnie przygotowani. Nie przepuścili żadnego szczegółu. Na zakończenie złożyli obszerne pismo procesowe jako moi obrońcy. Niektórzy mnie przestrzegali przed kancelarią ponieważ podobno bardzo dużo biorą ale nic nie robią. Teraz wiem, że to nieprawda. Polecam kancelarię i mecenasów w sprawach karnych. Nie szkoda pieniędzy.

Barbara Nowy wpis
@Orzel

Ceny mają duże. Robiłam trzy sprawy u nich i każda kosztowała mnie minimum kilka tysięcy złotych na sam początek. Płaciłam za wszystko, za każde spotkanie, za każde pismo, za każdą poradę i konsultację, za każdą czynność, termin, dosłownie za wszystko. Każda sprawa kosztowała mnie bardzo duże pieniądze, ale szczerze polecam kancelarię, wywiązali się z każdego danego słowa, w każdej sprawie walczyli, w każdym działaniu było widać przemyślenie. Olbrzymia wiedza i zaangażowanie w każdej mojej sprawie. Jak będę miała kiedyś problem prawny na pewno wrócę do nich

Firma Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mix

Polecam

Śląsk

Mam nadzieję że jak najszybciej otworzycie biuro na śląsku

Polecany z czystym sumieniem.

Jarosław

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarie, w 100 % rzetelni w swojej profesji, powierzoną sprawę doprowadzili do korzystnego rozwiązania.

Sławek

Profesjonaliści w każdym calu.

Eweli

Polecam!!! Kancelaria godny polecenia.Osoby kompetentne, rzetelne, sumienne, empatyczne, ale przede wszystkim skuteczne. Pełen profesjonalizm, potrafią słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczą do końca z oczekiwanym skutkiem.

Klient

Kwestie prawne zostały wyjaśnione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla mnie aspektów, np. pomoc i wyjaśnianie kwestii proceduralnych czy z przygotowaniem dokumentacji. Przy każdej rozmowie prezentowane było zaangażowanie Kancelarii w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do rozprawy miałem dobry kontakt , mailowy oraz telefoniczny.Działania podjęte przez Kancelarię były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moim oczekiwaniem.Dlatego nadal będę współpracował z Kancelarią w celu monitorowania działań syndyka. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię.

Kinga

Chciałabym się z wami podzielić moją opinią na temat kancelarii klonowski. Są bardzo solidni i pomocni. Widomo wszystkie potrzebne dokumenty musiałam zebrać sama, jednak gdy tylko czegoś nie wiedziałam, czy potrzebowałam porozmawiać, zawsze mogłam napisać czy zadzwonić. Kancelaria tez wielokrotnie sama do mnie odzwaniala. Na postanowienie sądu czekałam ponad rok. Wczoraj zaglądając na monitor sądowy dostrzegłam rozszerzoną sygnature mojej sparwy. Ogłoszono upadłość. To pierwszy krok, ale bez was droga kancelario nie udźwignęła bym tego psychiczne. Dziękuję.

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z tą Kancelarią. Od A do Z pomagają we wszystkim, dosłownie prowadzą jak dziecko za rękę przez cały proces upadłości. SUPER!

klient

Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z kancelarią. Miałem obawy związane z dużą ilością formalności, z moim brakiem wiedzy na temat upadłości. Szukałem odpowiedniej kancelarii, która poprowadzi moją sprawę i bardzo się cieszę, że trafiłem na Kancelarie Klonowski. Poprowadzono mnie od początku do końca. Na bieżąco otrzymywałem informację o postępach i ewentualnych dokumentach, które musiałem dostarczyć. Osoby prowadzące sprawę bardzo wyrozumiałe i cierpliwe. Bardzo dziękuję za pomoc.

Irena

Czytając Wasze opinie jestem zachwycona profesjonalnym podejściem Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy do każdej przydzielonej sprawy. To zaszczyt by można było się uczyć od mecenasa i u jego boku nabierać doświadczenia. Zapytam więc - czy jest jakaś szansa na staż w kancelarii? Ktoś wie?

Gosia

Wszystkich, którzy poszukują dobrego adwokata do rozwodu zachęcam aby szukali pomocy w kancelarii mecenasa. Jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. W sposób prosty przedstawia klientowi jego 'status' i proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu. Z jednej strony pełny profesjonalizm a z drugiej ludzkie podejście.

Pedros

W 100% polecam Pana Mecenasa. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas całej sprawy otrzymywałem od Pana Mecenasa tylko rzetelne i realne informacje oraz porady co do postępowania, żadnego bicia piany oraz tworzenia fałszywych obrazów jak to niejednokrotnie bywa. Pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Nie wierzyłem ale faktycznie można powiedzieć, że Pan Mecenas jest specjalistą od ' mega ' trudnych praw. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc.

Zibi

Wierzyłem, że sam wygram sprawę z prawnikami renomowanego serwisu samochodowego oraz ubezpieczycielem OC/AC. W ostatniej chwili znajomy polecił mi Pana Mecenasa i to u mnie uratowało. Sprawa przeszła przez dwie instancje i wszystkim zajął się Pan Mecenas, ponieważ praca nie pozwalała mi bym stawiał się na rozprawy mając 2 tys. km do przejechania. Oczywiste sprawy dla mnie, miały zupełnie inną twarz prawniczą. Pan Mecenas doskonale przygotował linię obrony i pełen sukces na finale. Bardzo polecam jego usługi prawnicze, ale też chętnie doradza drogą elektroniczną i kieruje na dobrą drogę by klient był zadowolony i sprawa była załatwiona. Warto zapukać do jego drzwi i przedstawić swoją sprawę, a wyjdziecie z wiedzą i z nadzieją, że sprawę da się jeszcze załatwić po waszej myśli.

Jan

Witam i też dodam opinię o panu mecenasie. Pan mecenas pisał mi pisma odwoławcze i pomagał w prowadzeniu sprawy związanej z wypadkiem w pracy przeciwko spółce i ZUS., gdyż ci pierwsi zarzucili mi rażące niedbalstwo, a drudzy swoją decyzją pozbawili mnie wypłaty ze świadczenia wypadkowego. Oddałem sprawę do Sądu Pracy i oczywiście ją wygrałem. Było odwołanie ZUS-owskie i w Sądzie Okręgowym również dopiąłem swego. Ogromne znaczenie miały tutaj pisma pana mecenasa, który w sposób bardzo fachowy i precyzyjny wygarnął owym instytucjom błędy i potraktowanie zwykłego człowieka. Pisząc ową opinię, nie robię panu mecenasowi reklamy czy coś tam, tylko z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy mają lub mogą mieć podobne problemy związane z pracą. Prawdziwy adwokat dla ludzi i za to panu mecenasowi bardzo dziękuję.

ZDRU

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Mecenasa . Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.?

Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Partnerzy sp. z o.o.