Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Zuzanna

@Phpiszesz o fali zwolnień. Co przez to rozumiesz? Jak dużo osób zrezygnowało z pracy w obecnym czasie? Wspominasz o poniewieraniu pracowników. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

Ph

Prawda jest taka, że fala zwolnień ph juz się zaczęła. Ludzie mają już dość ciągłego poniewierania sobą i robienia z siebie idiotów na sklepach. Jeżeli nie masz noża na gardle i możesz posiedzieć na l4 to odradzam Ci pracę w tej firmie.

Fuck Black

Klimat...

Zuzanna

@były wiesz może co jest powodem takich różnic?

Dystrybutor
@Zuzanna

W Toruniu nawet jak kupę zapakujesz w opakowanie kopernika to się sprzeda. Niestety jak pokazują wyniki reszta Polski nie jest aż tak chłonna na nowości. Wprowadzili w zeszłym roku nowości, które wszędzie się przeterminowały. Począwszy od kulek przez niesamowicie drogie pierniki do kolejnych nadziewanych. Idealnym przykładem jest teren Częstochowy i okolic. Najważniejsze sieci w 90% z zaległościami. Obecny ph przyjeżdża i tylko się odbiją. Szkoda chłopaka. Firma oczekuje, że przyjdzie nowy PH i cudem zacznie kręcić biznes nie dając NIC na zaległości. Kariera na tym terenie to max 3 miesiace. Jeżeli ktoś Wam odradza pracę w tej firmie to nie bez powodów.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Fuck Black

Jedna wielka porażka. Najlepsi ph już odeszli w 2016. Zostało tło i banda kolesiów z krajowym nieudacznikiem.

bystry potok

chyba nie skorzystam z zaproszenia do pracy na region slask.... z tego co tu czytam to moga z tego wyniknac same problemy..... pytałąm u durała o warunki dla kopernika i nie ma co sie interesowac.. najkpierw niec hsie posplacaja potem niech szukaja ludzi... nie mam zamiaru markowac tej firmy swoimi ukladami na sklepach bo tylko starce. poczekam poszukam na pewno cos znajde.. ale powaznie daja 2300 brutto czy to tylko zart.?

stick
@bystry potok

a na jaki konkretnie terenie miałaś pracować??

Kordek
@bystry potok

Tak 2300 brutto

Na szczescie były ph

Radzę omijać szerokim łukiem. Na rozmowie mówią jedno, a w rzeczywistości jest inaczej. Totalne (usunięte przez administratora) Sklepy pozadłużane, brak deputatu i pomocy z góry. Regionalny ma związane ręce bo kolo nad nim na nic nie pozwala. Praca na żenującej podstawie. Ludzie w lidlu maja większą podstawę. Oczywiście podczas rozmowy nikt nie powiedział, że dostaniesz swoją premie tylko wtedy gdy regionalny zrealizuje sprzedaż do dystrybutora na poziomie 80%. Zero benefitow. Zero opieki medycznej. Jak przyjmujesz się do firmy to za psychotesty sam płacisz- nie zwracają pieniędzy. A jak się odezwiesz to jedna wielka awantura. Ktoś wyżej napisał, że pracownicy to jednostki. Tak zgadza się. Nawet nie jednostki a numery w tabelce. Wprowadzona z nowym rokiem polityka zarządzania to dowalic ph karę finansową za wszystki. Za nie zrobienie odpowiedniej ilości zamówień, za rysę na samochodzie, za przekroczone kilometry albo jak nie wykonasz zadania nie dostaniesz wypracowane premii Jak masz auto zastępcze bez gps to flota siedzi i sprawdza na google maps czy przypadkiem za duzo kilometrów nie zrobiłeś. Ludzie są tak podminowani, że powolutku fala zwolnień się zacznie.

Zuzanna

@Ciasteczko rzeczywiście jeden dzień to mało na poznanie tajników pracy. Czyli dobrze rozumiem, że inni przedstawiciele handlowi byli pomocni? Można w pracy polegać na ich doświadczeniu i radach?

Zuzanna

@Ciasteczko dziękuję za dodatkowe informacje. A czy firma zapewniała pracownikom szkolenia/możliwość rozwoju?

@Zuzanna

Mówią o szkoleniach ale ja nie miałam. Jeździłam jeden dzień z ph z innego regionu i to było takie szkolenie.w jeden dzień człowiek nie nauczy się nic .potem samemu do wszystkiego się dochodzi metodą prób lub podpytuje się innych Ph jak rozwiązać lub załatwić sprawę

BuBa
@Zuzanna

firma szkoli w zakresie " jak omijac pytania na temat długowi jak radzic sobie z nie rozliczonymi promocjami" sa w tej dziedzinie mistrzami. wyszkoli cie tez jak nie nalezy sie zachowywac jako ph. reszta ci nie potrzebna i tak zostaniesz wywalona po pol roku.

Zuzanna

@Ciasteczko długo pracowałaś w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza? Co jeszcze możesz nam opowiedzieć o warunkach pracy w firmie?

@Zuzanna

Pracowałam 1 rok i 6 miesięcy. Pracuje się ok było ciężko z wymianą towaru po terminie Duże ciśnienie na wykonanie planu mało towaru Gratisowego do zwiększenia sprzedaży, drogi produkt słabo ratujący że względu na cenę. Nie są się w tej pracy obijać trzeba ostro pracować i wtedy nikt się nie czepia.umowa o pracę i można prywatnie jeździć samochodem 250 km w mc

kandydat

Jakie są zarobki na produkcji?

biotechnolog

Czy ktoś z Państwa orientuje się jak wygląda praca w laboratorium?

Ciasteczko

Auto dają podstawa 2000 brutto była niedawno jak pracowałam i za każdą ryske na samochodzie 150 zł kary

Obecny ph

Warunki finansowe są o wiele lepsze niż kiedyś, więcej możliwości zarobkowych, dodatkowe aktywności premiowane, auto ford Fiesta van gps, pracujesz 8h, robisz swoje nikt się niczego nie czePia...

@Obecny ph

Jak trzeba zrobić target i wystawić standy to wyjdzie więcej godzin i wizyty u dystrybutorów. Ogólnie praca nie jest zła

nowaaa

Jakies opinie na temat pracy na produkcji stanowisko pakowacz?

Ciasteczko

Najlepie zwolnić przedstawicieli którzy pracują i znają sklepy i zatrudnić nowych którzy nie wykonają planu i dostaną tylko podstawę bez premii. Zaoszczedzą.

Buba

Otwierają projekt na sieci i w związku z tym szukają ph.

Buba

Zaczynaja projekt na sieci i w związku z tym szukają ph.

Ciasteczko

Znów rekrutują na ph jest dużo ogłoszeń. Wymieniają wszystkich ph? CO ZA CHORA POLITYKA FIRMY

Ph

Ph = przedstawiciel handlowy

ph

pracuję w Koperniku ponad 8 miesięcy i nigdy nie zeszłam poniżej 3 z przodu, a nawet 4 widuję... system premiowy jest jasny i przejrzysty, co najważniejsze nie jest stały... za realizację targetu dostajesz odpowiednią kwotę a za każdą nadwyżkę dodatkowo płacony określony procent... więc możliwości są ;-) praca jest ok ale trzeba się napracować by zrealizować targety.

KANDYDAT NA HP
@ph

jeśli wyzebrasz dobry towar od firmy bo zdarza sie ze dostajesz w deputacie 2 tygodnie do konca terminu lub po terminie. i na sklepach nie masz zbyt wielu długów to cos cie sie uda podzialac... i zarobic.. ale na sklepach jestes postrzegany jako klamca bo sprzedajesz pakiety na ktore masz dostac gratisowy towar, a dostajesz na pakiety i na długi ilosc nie wystarczajaca. szkoda czasu i nerwow na prace dla tego pracodawcy ktory nie szanuje osob dzieki ktorym istnieje. jest kasta przdstawicieli w toruniu oni zarabiaja dobrze majac realizacje na poziomach 150% miesiac w miesiac... reszta ph z polski jak zrobi 100% to sie cieszy i zarabia 2500pln...

Ciasteczko

Prowizja jak ja pracowałam była niedawno 2000 brutto jak region nie wykona 80% planu i ty nie wykonasz swojego targetu w 90% to nie masz prowizji tylko gołą podstawę

Ciasteczko

Ciężko jest wyrobić plan który w każdym następnym miesiącu jest podnoszony a poza tym resztą do wytrzymania jak się pracuje i nie obija wypłata trochę niska

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza