Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

majka

pracujecie w maskach

Megi
@majka

Tak

Piotrek

Hej, znalazłem ogłoszenie na Koordynatora magazynu. Czy to trudne stanowisko? Jak wygląda wynagrodzenie za to stanowisko? Warto?

Gosc

Fakt ,stare pracownice ,zależy oczywiście od osoby ,są wredne,uszczypliwe,nie powiedzą normalnie ,ale z jadem,żeby nie było,młode pracownice ,dziewczynki,oczywiście też zależy ,od wychowania,szacunku do starszych osób, są opryskliwe,leniwe i pyskate lub jak kto woli wyszczekane,wcale się nie dziwię ,dyrekcji jak na to patrzy,bo mnie krew zalewa,nie na moje nerwy,.

Czy pracownicy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza dogadują się między sobą?

Marysia

Możliwe że znajdziesz parę osób z którymi możesz się dogadać, ale jak zawsze trzeba uważać komu co się mówi. Większości jest tak że jeden drugiego obgaduje za plecami a później widzisz jak te osoby obgadują kogoś innego nie wiedząc że sami siebie obgadują z innymi. Wiem, trochę niezły bigos z tego ;)

@Marysia

Potwierdzam. Trzeba uważać co do kogo się mówi. Ogólnie panuje atmosfera nieprzyjemna i poczucie zaszczucia. Starzy pracownicy trzymają sie ze sobą i podkopują dołki pod nowymi. Porażka. Nie polecam nikomu.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
M.M.

Czy są przyjęcia do pracy chodzi o produkcję ????

Obcy

Gdzie się podział zbawca WS? Czy to prawda ze kariera w FCK została brutalnie przez zarząd przerwana? Ale szkoda. Jednak kopiowanie serowej strategii do kategorii słodyczy się nie powiodło chłopakowi. Peszek ????

Ilona
@Obcy

Niestety, nie mam zielonego pojęcia, o kim mówisz. Chyba lepiej byłoby, jakbyśmy przedyskutowali inne kwestie, trochę ważniejsze. Szukam właśnie informacji na temat systemu wynagradzania oraz premiowania w Koperniku. Premie są tam uzależnione od osiąganych wyników, czy wygląda to nieco inaczej?

obcy
@Ilona

rotacja na poziomie przedstawicieli jest znikoma, ponieważ jest ich około 8 na Polskę. Było 20. Jak na branże to mało. Dopytaj byłych pracowników, to powiedzą. Teraz jest chyba kolejny dyrektor, kilku kierowników i te 8 osób do pracy. Więcej rządzących niż pracujących. Tu o premiach nic nie znajdziesz. Jakie jednak premie, skoro ludzie niewielka grupa?

PH
@Obcy

Przynajmniej podniósł pensje i po ludzku traktował przedstawicieli (w przeciwieństwie do ulizanego z Włocławka )

Kin
@Obcy

Zarząd, powinien szybciej zwolnić pana WS.Totalna żenada współpraca z nim. Zbawca ha ha ha. Który, nie wiedzial co to stoki. No ale cóż się dziwić przyszedł z świeżego do slodyczy.....I G......wiedział jak w tym segmencie się poruszać. Zwolnil, porządnych pracowników którym się pracować chcialo.(A w tych czasach to ciężko o takich)Zwalniial,bo po prostu byli mądrzejsi od niego. I bal się konkurencji. A gdzie się podziewa "zbawca "nikt nie wie.......

Jakie wartości są cenione w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Pająk

Trzeba być szybkim i sprawnym i najlepiej trzymać palec w ..... ;)

Czekoladowy

Od ostatnich wpisów na temat pracy przedstawicieli handlowych minelo sporo czasu, czy cos sie zmieniło? Jak teraz firma płaci, czy powiększyli nieco podstawę? Czy auta można w jakimś zakresie używać prywatnie? Czy rotacja jest duża na tym stanowisku?

Marysia
@Czekoladowy

Pracy nie ma. Zwolnili ponad 40 osób ;)

ksiadz ewangelista

Zmiany na lepsze Idą malutkimi krokami wielkie wyzwania czas zakasac rekawy i nie czytac glupot tylko brac sie za robote!!. szanowny forumowiczu jesli czytasz to forum i uwazasz ze dowiesz sie wiecej o firmie to informuje cie ze te komentarze sa mocno nieaktualne od nie dawna jest nowa struktura zarzadzania . zarobki sa w granicach 3500-4ooo brutto ale pamietaj to ty decydujesz ile zarabiasz biorac premie czy realizujac zadania.

Piernik
@ksiadz ewangelista

Potwierdzam jw. To co było przed wrzesień 2018 nieaktualne, warunki pracy i płace dobre. Na tyle dobre, że przy tych warunkach mogę pracować do emerytury.

Słony :)
@Piernik

JAk widać musieli się zmienić dyrektorzy żeby było normalnie.

@ksiadz ewangelista

Zarobki 3500-4000 brutto to chyba za 250h , kobiety zarabiają tam max do 1800 netto a mężczyźni max 2.300 netto i to nie co miesiąc

@Essa

Więc jak to w końcu wygląda? Użytkownicy powyżej piszą o stawkach do 4000 zł brutto, a Ty twierdzisz że okolice 2000 zł netto są bliżej prawdy. Możesz potwierdzić też, czy faktycznie po kilku miesiącach zaszły zmiany na plus w firmie? Takie wpisy jak ten powyżej zawsze cieszą, dobrze widzieć, że komuś odpowiada praca jaką wykonuje. Myślę, że jako obecny pracownik jesteś w stanie powiedzieć jak to wygląda na tę chwilę jeśli chodzi o warunki pracy i płacy, liczę że podzielisz się swoją opinią.

@Mariusz

Premii to ja tam na oczy nigdy nie widziałem a pracuje już długo , zmiany na lepsze jakie ? Kwiaty na dzień kobiet czy pączek na tłusty czwartek .

@Essa

Z jakiego powodu nie są wypłacane premie? Twoim zdaniem progi są zawyżone, czy chodzi o coś innego? Czy w związku z rosnącym stażem w firmie można liczyć na podwyżki? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć na ten temat, daj znać.

@Mariusz

Premii w ogóle nie ma , a o podwyżkach możesz jedynie pomarzyć

@Essa

To dziwne, że nie można liczyć na żadne podwyżki. Chciałbym jeszcze zapytać Cię, czy próbowaliście może wnioskować do pracodawcy o przyznanie podwyżki, odpowiednio motywując swój wniosek? Ciekawi mnie, jak pracodawca odpowiada w takich przypadkach.

@Mariusz

Pracuję w tej firmie od 20 lat i nigdy aż tak żle nie było. A zarobki dla zwykłego pracownika niewiele przekraczają najniższą krajową. A jeśli chodzi o atmosferę to dobrze mają tylko Ci którzy palec prosto trzymają szefostwu.

@Mariusz

Odpowiada. Nie ma pieniędzy.

@Mariusz

A co to jest staż pracy? W tej firmie nie istnieje coś takiego.

Ilona

Właśnie wyczytałam w ogłoszeniu o pracę do Kopernika, że wynagrodzenie jest adekwatne do poziomu kompetencji. Może więc rozbieżność w wynagrodzeniach, jakie podajecie wynika po prostu z różnego poziomu doświadczenia? Ewentualnie może pracujecie w zupełnie innych działach?

Grzegorz

Piszesz że pracujesz 20 lat. Żona szuka pracy i chciała by pracować w Koperniku na produkcji . Może masz znajomości żeby taką pracę załatwić? ,lub do kogo się zgłosić? Jakby co to pisz na grzegorz.lamasz@vp.pl

Julia

Czy Pani jest pracownikiem i chciałaby mi powiedzieć, jak wygląda przyjmowanie aktualnie do pracy? Byłabym zainteresowana

wro
@Julia

mozna przez GP people lub FlexHR, aktualnie chyba nie ma naborow, ale przed swietami jeszcze pewnie beda jak co roku

X

Nie polecam tej pracy w firmie. Starsi pracownicy traktują nowe osoby jak śmieci , musimy (usunięte przez administratora) Jak mrówki.a tamte osoby się z nas smieja krzyczą.iwyzywaja że do niczego się nie nadajemy . Nie polecam !!(usunięte przez administratora)

@X

Rzeczywiście, opinie co do traktowania nowych przez starszych stażem pracowników powtarzają się na GoWork. A co powiesz o samych warunkach zatrudnienia w Kopernik? Jaką dają umowę?

Nowa
@X

Praca jak praca. Trzeba pracować w tempie przy taśmie, wiadomo, że nie poczeka. Szybkie ruchy i tyle. Bez przesady.

@Nowa

Tak rozumiem.ale trochę wyrozumiałości się przyda ..Wiadome że każdy z nowych się uczy.i nie ma tempa.takiego jak one które pracuja po kilkanaście lat !

X

Umowa na 2 tygodnie i co 2 tygodnie..ale to nikt nie chce tam pracować i jeśli nadal będą tak traktować ludzi to te panie z większym.stazem pracy będą same pracować . Bo to jest chore.!!! Gorzej niż w obozie . A po za tym po 8h w tym zakładzie dostaje się na łeb . Dopiero jak się wraca do domu to można psychicznie i fizycznie odpocząć. Ale karma wraca ????

Była pracownica

Praca jak każda inna,wiadomo pracować trzeba.Ale atmosfera jaka tam panuje przez starych pracowników,to żenada.zachowanie przedszkolaków,brak pomocy ,wytłumaczenia .tylko pogarda nasmiewanie a kierownictwo udaje,ze tego nie widzi.każdy kiedyś był Nowym pracownikiem...jak tak dalej pójdzie to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał tam pracować.nie polecam

pakowaczka :D od2 tyg
@Była pracownica

dokładnie nie ma pomocy od strony kadry kierowniczej i brak opiekuna dla nowozatrudnionych i Wiele ukrainców!!!!!!!!!!!!!!11

@pakowaczka :D od2 tyg

Rozumiem, fajnie że napisałaś, dzięki. Czyli nowi pracownicy w Kopernik nie mają żadnych szkoleń wstępnych? Jeśli tak jest, to musi to utrudniać pracę.

Pracownik firmy
@Karolina

Nieprawda - wszyscy nowi pracownicy mają cały pierwszy dzień pracy poświęcony na szkolenie adaptacyjne po to, żeby poznali firmę, jej strukturę, produkty, topografię i czekające ich zadania, etc. Karolino - czy jesteś osobą, która chce dołączyć do Kopernika?

pakowaczka :D od2 tyg

opinią na temat tej pracy. 1 toralny (usunięte przez administratora) na produkcji 2 Kierownictwo do (usunięte przez administratora) ponieważ nie ma jednej ogarnięej osoby 3 damska szatnia nie ma szafek a męska ma na torby i kurtkę 4 Zesranie agencje pracy

Kin

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Nie polecam.

@Kin

Twoja opinia nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Możesz uzasadnić swoją opinię? Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Jeszcze kilka miesięcy temu na forum pisano o pozytywnych zmianach, Ty ich nie doświadczyłaś?

New

Którego dnia miesiąca są wypłacane wypłaty? Zawsze są terminowe?

@New

Umowa o prace 10, zlecenie 25 zawsze na czas

New

Dziekuje;)

@X

To ważna informacja, że wypłaty są płacone terminowo. Skoro już jesteśmy w temacie wynagrodzeń to chętnie dowiem się na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy pracodawca wypłaca premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Napisz czy jesteś zadowolony z zarobków.

Zuzanna

@J. Kopca, a długo już pracujesz w Kopernik Fabryka Cukiernicza? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców, a nie do plotek i doniesień dotyczących kolegów z pracy.

ksiadz ewangelista
@Zuzanna

podpinam sie pod to pytanie dla obecnych to :) staly budzet promocyjny dostosowany do potrzeb rynkowych ... jest to gwarancja rozwoju marki na sklepach.... samochod conajmniej sedan w ktorym by dalo sie wozic standy.. bo w mercedesie czy fiesta czy toyota yaris nie da sie realizowac zadan. odpowiednie planowanie akcji i komunikacja !!!! jasne czytelne komunikaty w formach spotkan regionow i przedstawianie planow najblizszych dzialan by mozna bylo odpowiednio zaplanowac i przemyslec co chce sie zrobic i w jaki sposob i przedyskutowanie tego z przelozonym . mysle ze od tego trzeba zaczac. to najbardziej przeszkadza w pracy. jestem obecnym pracownikiem Kopernik i uwazam ze w/w wymienione znaczaco wplyna na komfort pracy. osobiscie jestem zadowolony z pracy i uwazam ze Fabryka ma wielkie nieodkryte mozliwosci rozwoju

MK

Jak wyglada praca w magazynie ?

J. Kopca

Praca za 1500 zl przez agencje a wymagania jak by ludzie zarabiali przynajmniej 3 tys. Przez zakł tez kokosow nie mam moze 150- 200 zl wiecej. Atmosfera do (usunięte przez administratora) , pracownicy to same konfidenty. O kierownictwie to juz wgl nie wspomne szkoda gadać.

Kam
@J. Kopca

Zgadzam sie, oj zgadzam

Ciasteczko
@Kam

Tak

Hanna
@Ciasteczko

Nie do końca jasne jest, do czego właściwie moglibyśmy odnieść Twój komentarz. Przypuszczam jednak, że możesz wiedzieć coś firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza jako o pracodawcy. Byłbyś zatem tak uprzejmy i opowiedział nam coś o nim? Każda merytoryczna informacja będzie tu istotna. Wspomniana firma ma niewątpliwie bogatą tradycję, dlatego na pewno wiele osób chciałoby w niej pracować. Może wiesz, czy przyjmują tam osoby z niewielkim stopniem niepełnosprawności?

Pierniczek

Praca dla masochistów którzy lubią być uważani za gorszych przez stałych pracowników, nie polecam Moje sugestie dla Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza: Nie polecM

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza