Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

xxx

Jeśli jesteś laską to aplikuj ,faceci mają tam przesrane bo muszą wykonywać najcięższe prace.Jeśli wysłałeś na pakowanie pierników to nawet się nie łudź że cie na ten dział dadzą.

@xxx

Pewnie jesteś jedna z tych ciot , co nawet 20 kg podnieść nie umie. Każda praca jest ciężka, a w koperniku wcale tak złe nie ma tylko kasa słaba i kierownictwo

X
@Essa

Ty jesteś ciota i pewnie pod biurko wchodzisz żeby się tam utrzymać ..

Essa

Nie mam czego się wstydzić , taka jest prawda

Andrzej Szczukocki
@Essa

Ciekawe czy skrzynkę 15 kg jesteś w stanie podnieść z ziemi skoro takim taką mocną osobą jesteś w gębie.zamiast podpisywać się nikiem podpisz się imieniem i nazwiskiem a nie zachowujesz się jak ciota 100%

Nikola
@Andrzej Szczukocki

Andrzej mam pytanie, a Twój komentarz jest chyba najnowszy. Jak tam w ogóle wejść? W poniedziałek mam pierwszy dzień, a nawet nie wiem gdzie mam podejść.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza odbywa się również w języku angielskim?

Oni nawet po polsku nie potrafią się wysłowić a co dopiero po angielsku...

Hej, ciężko jest tutaj znaleźć jakieś naprawdę konkretne informacje na temat zatrudnienia w Koperniku. Ja bym chciała wiedzieć, czego od kandydatów wymaga pracodawca. Czy trzeba mieć książeczkę sanepidowską? Bardzo proszę o takie info.

Sonia
@Karolina

To praca przy żywności, więc badania sanepidowskie jak najbardziej. Oprócz tego wymagań żadnych :) Rekrutację prowadzą chyba już wszystkie agencje i z miernym skutkiem. Atmosfera paskudna. Co innego słyszysz na "szkoleniu" i nawet w trakcie rozmowy z rekruterem, całkiem inaczej wygląda to w praktyce. Uczysz się w biegu. Praca dla desperatów. Potrzebujesz silnej motywacji, końskiego zdrowia i ogromnej odporności psychicznej, bo niestety panie pracujące od lat po nowych jeżdżą. Lepiej wychodzi praca przez agencję, minimalną dostajesz bez względu czy norma jest wyrobioną, czy nie. Jeśli podpiszesz umowę z firmą pracujesz na akord.

@Sonia

Będę (usunięte przez administratora) akor i tym starym babol taka normę podniosę że po (usunięte przez administratora) się ciepłymi piernikami

Witam. Będę bardzo wdzięczna za opinie na temat pracy w biurze np w dziale księgowości? Jaka atmosfera panuje, godziny pracy i wynagrodzenie ? Czy pracuje ktoś jako animator - koleznka zastanawia się czy aplkowac. Pozdrawian

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ona

Po emisji programu nadal się nic nie zmieniło jest jeden wielki (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo. Zarobki max 2100 netto za taka ciężka prace to aż wstyd , ludzie przez agencje zarabiają więcej i są o wiele lepiej traktowani.

Oni
@Ona

Żeby jeszcze było te 2100 ostatnio na karcie pracy miałam 2400 takie są stawki w kopermiku ze muszą podciągać do najniższej krajowej i dostałam. 2064zl . urlopy są wstrzymane A ludzie mają jeszcze urlop z tamtego roku robią problem jak ktoś chce jeden dzień bo ludzi zostawili na styk i jak ktoś nie przyjdzie to lipa. Ewentualnie dadzą jeden dzień jak ktoś ma szczepienie normalnie (usunięte przez administratora). A kierownictwo po emisji programu nic sobie z tego wszystkiego nie robi

Xxx
@Oni

Trzeba było się uczyć i startować o stołki wyżej.Skoro tak żle to po co tam startowałeś ?Opinie o tym zakładzie są już tam od paru dobrych lat .Czemu jak są przyjmowania do tego zakładu to ludzie lecą a póżniej wielki szok .Teraz wam powiem czemu ,bo nigdzie was nie chcą bo jesteście leniuchami ,chcecie zarobić i się nie narobić .I tyle w temacie .

@Oni

Wstyd jak ten właściciel może patrzeć tym ludziom w oczy , człowieku wstydź się.

@Xxx

Typowy pług go roboty wstydź się człowieku

@Oni

I nic nie będzie robić prezes dobrze o tym wie i ma to wszystko w (usunięte przez administratora) najważniejsze ze on swoją kasę dostaje. Tym programem się tylko pogrążyli

Edi
@Ona

To znajdz coś lepszego i nie komentuj bo to nic nie da .Oni i tak mają wywalone .A i tak chętni do roboty się znajdą .

Brajan
@Edi

Już ponoć szukają ????????????jak co roku .A póżniej wypad bo już są nie potrzebni .????????????A ludzie i tak nie którzy przyjdą, a dlaczego bo nikt ich nie chcę ????????????taka prawda

pierniczek

Praca ciężka, w wymuszonych pozycjach i okropnym tempie np. całe 8 h w pozycji pochylonej, aż trudno się później wyprostować. Kręgosłup dostaje w (usunięte przez administratora) Albo odkładanie 10 kg kartonów na paletę z bagatelką przez cały dzień, gdy są robione pakiety. Nie ma, że nie dajesz rady. Nikt ci nie pomoże. Dodatkowo zakaz picia na hali co przy takim tempie i dźwiganiu oznacza usychanie z pragnienia (najlepiej jest na piekarni, gdzie temperatury są naprawdę wysokie). Na przerwie nie można napić się za dużo, bo później jak łaskawie nikt się nie zlituje i cię nie zastąpi to nawet do toalety nie pójdziesz. W sezonie oszustwa przy wypłacaniu pieniędzy za nadgodziny sobotnie i niedzielne. Nie wychodzą 50 i 100. Praca poza sezonem za najniższą krajową, nawet na święta nie ma żadnych premii. Na umowie stawki godzinowe takie, że nie wychodzi najniższa krajowa (dopłacenie do najniższej krajowej to premia dla pracownika, która jest wypłacana z łaski i wytykana na kwitku od wypłaty). Teraz jak ruszyło się z pracą, ludzie odchodzą i zaczyna brakować ludzi to każą pracować jednej osobie na 2 a czasami nawet na 3 stanowiskach. Co kończy się tym, że połowa towaru leży na podłoże pod nogami pracowników na brudnej podłodze, która jest sprzątana tylko przed audytami. Smacznego ludziom, którzy kupują ten towar. Jednym zdaniem nieludzka praca za marne pieniądze. Normalnie (usunięte przez administratora). Potwierdzam również brak ręczników do rąk i mydła w toaletach a czasami nawet płynu dezynfekującego do rąk przed halą. Tak, tak w Koperniku oszczędza się na wszystkim.

Gwidon

Państwa pierniki są twarde jak kamień ( a może nawet bardziej twarde). Przestaję nabywać Państwa produkty.

Niecodzienny

Ja pierdziele nie w każdej firmie tak jest jak ktoś tam napisał ,to jest żałosne że ludzie, (usunięte przez administratora)..jak osły a oni jeszcze że podwyżek nie będzie, jak się nie podoba to się zwolnij, ale SORY KOBITKI NIE TAKIE MŁODE TO ONI TO WYKORZYSTUJA I SIE MIĘDZY SOBĄ ŚMIEJĄ ,A TA MŁODA CO OJENY JAKA ONA ZASKOCZONA CZYM BO (usunięte przez administratora) LATA PRACUJJE I AWANS HAHAHAHAHA PO ZNAJOMOSCI BO JAK INACZEJ ,CIEKAWE CZY PI PROGRAMIE KTOS NA ROZMOWIE U SZEFUNIA NIE BYŁ BO PRZECIEŻ JAK PRACUJE 30 LAT TO RACZEJ PRAWDE POWIEDZIAŁ ,A MOZE ZA TE PREMIE TO TERAZ PRACOWBIKOM BĘDĄ ODCIAGAĆ ZEBY BUDŻET ZASILIC ,WSPOLCZUJE TYM LUDZIOM ,A PANI PRZY AUTOMACIE PABI BLOND BOŻENKA TO SIE CIESZY VO CHOCIAZ MEZA POZNALA HAHAHHA WIDAĆ ZAROBKI JEJ NIE PRZESZKADZAJA BO USMIECH OD UCHA DO UCHA I GADANIE GDZIE ONA JUZ POJDZIE DO EMERYTURY BEDZIE (usunięte przez administratora) NA KIEROWNICTWO

Szpak

Wcześniej juz pisałem a teraz po emisji programu to aż wstyd ze tam pracowałem ,jak mówię komuś to widzę szyderczy śmiech ,zastanawia mnie jak sanepid daje im pracować, w takim brudzie to wszystko powinno zrównać się z ziemią ,nowy szef lepiej by zadbał o pracownika ,a nie tylko w biurach rekrutacja sami dyrektorzy od spraw niepotrzebnych ,widzą tylko siebie ważne że ludzie na nich jeb..... a jak ktoś się upomni to ci pani dyrektor kulturalnie powie jak się nie podoba proszę się zwolnić ???????????????????? na Twoje miejsce jest dużo innych osób, Pracownicy nawet na święta nic nie dostają, a oni się lansują ze wspierają szpitale itp.KUR.....WSPOMÓŻ PRACOWNIKA TO POWIE DOBRE ZDANIE O FIRMIE A NIE CIAGLE NEGATYWNIE

@Szpak

Sanepid zawsze przymyka oko za kopertę sam byłem świadkiem takich procederów , tylko akurat nie w tej firmie.

torunianin

nie mieszkam już w Toruniu, przeprowadziłem się do większego miasta. jestem cały czas zszokowany po tym jak obejrzałem kryptonim szef. bardzo wszystkim współczuję, oby zmieniło się na lepsze.

John
@torunianin

Kopernik nie jest wyjątkiem tak się dzieje prawie już wszędzie .Dlatego nie widzę szoku .

@torunianin

Wstyd i chanba nigdy już nie zakupie tego produktu po obejrzeniu tego odcinka ,wyzysk jak na plantacji bawełny

ciekawy

jak tam po emisji programu kryptonim szef? wszystko było ustawione i cała ekipa od tv biegała po produkcji?

Mario
@ciekawy

Po emisji programu,,kryptnim szef" 09.05.2021 cały zarząd i pion kierowniczy ,,za płot".Gdyby mieli odrobinę wstydu podaliby się do dymisji a najlepiej powiesili się. Takiego braku kompetencji,fachowości i wyobraźni dawno nie widziałem.Do tego nieumiejętność organizacji pracy przedsiebiorstwa/taki magazyn można pokazywać na szkoleniach jako przykład supernegatywny/ a także brak szacunku dla pracowników. Wstyd, żenada. Przykro patrzeć że taka,, firma" dziala/to także słowo na wyrost/-wegetuje w tym mieście.

Do zarzadu

Marne zarobki. Praca ciezka. Oszczedzaja. Karzdy pracownik powinien zarobic 3000zł na reke za taka prace + premie + starz pracy + zminy nocne Wtedy ludzie zostaną nie dziwcie sie ze wszyscy uciekaja zero udogodnien niewygodne pozycje pracy techniki sprzed 30lat

Natalia

Możecie opowiedzieć mi coś na temat poszczególnych działów Kopernika? W którym, Waszym zdaniem, istnieje największa szansa na wykorzystanie tak zwanej ścieżki kariery?

Rollo
@Natalia

Kariera to tylko można rozwinąć w biurach i to po znajomości ciągle tylko zatrudniają kierowników, dyrektorów, planiste, a to służbowy samochodzik, a na produkcji oszczędności nie ma podwyzek bo zaklad nie ma pieniedzy. Ale na nowe etaty do biur to juz sa pieniadze,nawet już papieru do rąk nie ma w toaletach słabo.

Szpak

Teraz potrzebują bo stendy od ciula trzeba zrobić a trzeba zapieprzać uważajcie na Anie ona tam rządzi krzyczy jape a ten jej glosik rozpiepsza ???????????????????? ogólnie atmosfera fajna ale widac które to stare wyżeraczki ,pi minach i wogole ,o wszystkich mozna by napisać książkę kiedyś robiłem na dziale to dopiero się działo ale są też pozytywne osoby z pozytywnym nastawieniem takie jak Master Marcin ,majstrowa a ten w okularach to masakra zadumany w sobie

Jaro
@Szpak

Joanna Ł po co kryjesz się pod fałszywymi nickami ???

@Jaro

Chyba nawet wiem o kogo chodzi????????????to ta psychopatka .Miałam okazje z nią pracować,wszędzie wsadzała swój długi nos

Natalia
@Szpak

Hej, a czy można liczyć na jakieś dodatki do pensji, premie w Koperniku? Dużym plusem jest, gdy firma motywuje w ten sposób pracownika.

Rollo
@Natalia

Niestety w Kopermiku nie ma żadnych dodatków ani talonów A ni paczek na święta kompletnie nic. Tylko najnizsza krajowa, a praca jest ciezka fizyczna. Zero motywacji dla dobrych pracowników. Wstyd że ludzie pracujący tam 30 lat mają mniej niż młodzież która przychodzi pracować na zlecenie.i dziwić się że ludzie są negatywnie nastawieni jak przyjdą takie małolaty i tylko telefon i on tego nie będzie robił bo za ciężko. Ciekawe kto tam będzie robił za parę lat jak po woli ludzie się zwalniają ale nikogo to nie obchodzi dyrekcja ms to gdzieś. (usunięte przez administratora) logika zakładu żeby wykonywac ciężka praca bez adekwatnej wynagrodzenia. A gdy zostaniesz na nadgodziny to później są te godziny do wybrania nie płacą. WSTYD

Były Pracownik

Nie polecam! Beznadziejna atmosfera, zero szacunku dla nowych pracowników ze strony starych pracownic, kierownictwo nie zwraca na to uwagi. Strasznie ciężka praca, małe pieniądze. Omijać szerokim łukiem!!

Czy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza zapewnia kartę multisportu?

Sere

Sport jest codziennie na produkcji

Tylko jeśli posiadasz Paszport Polsatu

Nie polecam tej firmy ludzie są okropni, firma zwalniaja z dnia na dzień pod pretekstem „ za dużo mamy ludzi „ Uważajcie na Kaśkę psychopatke napewno ją rozpoznacie bo wyglada jak potwór . Zero współpracy tam, nie wytłumaczą nawet co masz robić na danym stanowisku

Oliwa

Niestety,to prawda ... Atmosfera jest tam tragiczna. nigdy nie spotkałam się w żadnej firmie z takim wrogim nastawieniem do nowej osoby.... trzeba szukać czegoś innego i uciekasz stąd ...

Ludzie piszecie komentarze negatywne .przecież tam to nic nowego,każdy o tym dobrze wie .Skoro negatyw pojawia się od dobrych paru lat to po co tam ciągniecie .A no tak bo nigdzie was nie chcą ????????????

Xxx
@Oliwa

A nie wiedziałaś o tym prędzej ????????????Znasz dziewczyno pojęcie tymczasowe .?To znaczy nie łudz się .A szukanie czegoś innego to raczej ciężki temat skoro wylądowałaś tam skąd trzeba uciekać .Powodzenia .

ola

jak pracuje się w biurach, jaka atmosfera? nadgodzin duzo?

Agnieszka

Jak wygląda sytacja w biurach?

W.

Totalnie nie polecam. Okropna praca, bardzo męcząca, minimalna płaca, prawie wszyscy są niemili - i brygadziści, i stali pracownicy. Już pierwszego dnia krzyczą, wyzywają, chamskie komentarze są na porządku dziennym. Spotkałam chyba tylko dwie osoby ze stałych pracowników, które były naprawdę kochana, jedyna miała chyba na imię Pani Basia, ale już nie pamiętam. Trudno jest wytrzymać - wymuszona pozycja, ręce bolą, plecy bolą. Jeśli nie pracuje się w gorącej części hali to nie wolno nawet ze sobą nosić picia. Problem, gdy chce sie pójść do toalety, ktoś się gorzej czuje. Nawet się zdarzało, w tej gorącej części hali nie było dla pracowników wody, bo, uwaga, "dniówka całą wypiła". Okropny plan pracy. Ogromny przemiał pracowników - tak jak 2 razy w tygodniu przychodzi +30 osób, tak po max miesiącu zostaje 0-2 osób i się nie dziwię. Nie ma szansy na premię jeśli jest się nowym, nie ma szansy na normalnie traktowanie ludzi. Na produkcji trzeba być szybkim, jasne, ale niektórzy potrzebują wdrożenia. Nie ma żadnych szkoleń, po prostu stój nad maszyną i rób na asapie, bo inaczje zaraz usłyszysz jazgot. Nikt Ci nie wytłumaczy, co masz robić - masz patrzeć na innych. Chcesz się spytać, czy robisz coś dobrze, żeby się upewnić, to dostaje się opierdziel za pytania. Nigdy nie byłam w gorszej pracy i nie polecam nikomu oprócz ludziom, którzy muszą na szybko coś zarobić i nie planują tam zostać dłużej niż na miesiąc. A z plusów... darmowe słodycze i herbatka, prywatne szafki na śniadanie. I to tyle, serio.

Asia
@W.

No nie jest kolorowo ale jak się mówi jak ktoś ma nóż na gardle to zaciska się zęby i pracuje i szuka w między czasie co innego .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza