Opinie o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza w Toruń

?

Najniższa krajowa a plany nie do wyrobienia. Daj sobie spokój chybaz ze jestes desperatem bez roboty

unknow

...a czy kolega może powiedzieć jakie zarobki, jakie plany są, bo nie wiem czy składać cv na zachodniopomorskie

sraczka

A czy to wina PH ze nie masz roboty na produkcji? Tego mercedesa to niech sobie w dupe wsadza!! PH laptopów nie maja!!! wiec nie wiem kto ci takich glupot nagadal. A co do duzych stanow wyrobow gotowych to sie zwróc do tych n górze baranów bo chyba nie wiedza ze drzewo psuje sie od korzeni!!!!!!!!!!! FIRMA TOTALNA PORAZKA!!!!!!!!! Nawet za autostrade nie chca kasy oddac!! [usunięte przez moderatora]

DIDIDI

widzę że tu wypowiadają sie biedni przedstawiciele handlowi jacy to oni pokrzywdzeni przez firmę ale żaden nie wspomni że jeździ nowiutkim mesiem ma do dyspozycji laptopa telefon i to wszystko za darmo na koszt szarych roboli takich jak ja i mimo tego że w firmie jest tych PH aż piędziesięciu i kazdy ma nowego mercedesa klasy a to my nie mamy pracy bo magazyny pełne wyrobów gotowych.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja nieprzygotowana, brak logicznych pytań, brak zdań złożonych. Zdania typu" tego tego pracowac' Zenua. Niejasny opis obszaru pracy.

Czy pani pali, po co to pytanie? Czy pani pokłóciła sie z poprzednim pracodawca, skąd tak idiotyczny wniosek wzięty? Czy lubi pani prace z mężczyznami, co ma to do mojej pracy? Przejdżie pani psychotesty jak pani myśli, szowinistyczne podejscie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
gość

To prawda Pytanie tylko kiedy pójdą po rozum do głowy Jeśli nie zmieni się podejście do ludzi jest tylko jeden kierunek takich pracodawców. "Drzewo psuje się od korzeni"

ph

praca w tej firmie na stanowisku ph to koszmar i jedno wielkie nie porozumienie gorszej firmy w branży fmcg chyba nie ma -duża rotacja (nowy przedstawiciel średnio na danej trasie co 4 miesiące) -kasa delikatnie większa od płacy minimalnej -ph traktują jak zło konieczne z góry traktują jak złodzieja -2 gps jeden w aucie drugi w telefonie -towar sie terminuje przykład: sprzedajesz na 100 zl na 50zl idzie w śmietnik i tak to wygląda w 80% klientów -o premii zapomnij bo zawsze cos znajda zeby ci jej nie wyplacic to tak w dużym skrócie polecam dla desperatów

GDZIE ZŁOZYĆ PODANIE DO PRACY NA PRODUKCJI W FIRM

Byłbym wdzieczny za konkretną informację, gdzie powinienem złozyć CV/przesłać maila(?) jeśli chcę się starać o pracę na produkcji w firmie Kopernik?

Piernik 2

Ilość wizyt dzienna 20, tygodniowa 100, dwutygodniowa 200. Na materiały reklamowe nie masz co liczyć,o gadżetach wspierających sprzedaż zapomnij. Premie... Jeśli pracujesz ciężko, uczciwie i solidnie to ją dostaniesz, ale zaznaczam, że plany targetowe wygórowane znacznie. System premiowania trochę pogmatwany,ale przy spięciu pośladków do zrealizowania :)

LIW

kolego napisz coś więcej o pracy ph, chodzi mi o szczegóły, np. ilosc wizyt,dystrybucja, materiały reklamowe, premie ....z góry dziękuje.

Piernik

Nie polecam stanowiska PH w tej firmie. To dno. Plany nie do wyrobienia, towaru na wymiane brak, a potrzeba go bardzo duzo. Pierniki sa za drogie i sprzedaja sie slabo, wynagrodzenie brutto minimalnie wyzsze niz minimum krajowe. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza - Toruń

• Jak się pracuje w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Zobacz opinie na temat firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza?

Kandydaci do pracy w Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kopernik S.A. Fabryka Cukiernicza