Transport Handel Marek Hawrylak

Pyskowice

Transport Handel Marek Hawrylak
2 7

Opinie o Transport Handel Marek Hawrylak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Transport Handel Marek Hawrylak? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

kogi

Zarobki @Amek zaczynają się od 2000 złotych netto.

marko

Jak juz to odszedlem.

mobil

w sumie jak odeszłem to dopiero doceniłem , praca i firma lepsza od innych

marko

są normy paliwowe i potrącenia z wypłaty. Poza tym wieczne czepianie sie o wszystko.

ktos

Obiecuje złote góry, a później jest ciężko cokolwiek dostać. Dużo i pięknie mówi, co nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Na początku jest super, a później to już tylko ( usunięte przez administratora )pretensje, stres.... Nie warto, szkoda zdrowia.

drajwer
@ktos 04.02.2015 22:10

dobre warunki pracy i płacy, jazda po kraju, dobra organizacja, fajna spedytorka

Zostaw opinię o Transport Handel Marek Hawrylak - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transport Handel Marek Hawrylak