Metal Process Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Metal Process Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Metal Process Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg rozmowy? Czy jakieś pytanie szczególnie Cię zaskoczyło? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Czekamy na Wasze opinie. Może napiszesz jakąś radę dla przyszłych kandydatów?

ei9
użytkownik zarejestrowany

ja dopiero przyznam szczerze chcę pracować w tej firmie, celuję w stanowisko pomocnika magazyniera ale zanim wyślę jakiekolwiek papiery to chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy ta oferta jest nadal aktualna bo wiem że w czerwcu ruszyła rekrutacja

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Metal Process Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Metal Process Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Process Sp. z o.o.