Idego Group Sp. z o.o.

Opinie o Idego Group Sp. z o.o.

mika

mysle ze w firmie Idego Group Sp. z o.o. doswiadczenie jest jak najbardziej potrzebne. w koncu firma zajmuje sie i oferuje zanadto tworzenie aplikacji internetowych oraz aplikacje mobilnych. wiem ze sa w stanie podolac kazdemu wyzwaniu dzieki nowoczesnemu oprogramowaniu. wiec mysleze ze zarowno oferta ich moze byc dobra dla klientow ale i praca tam takze nalezy do ciekawych

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Idego Group Sp. z o.o. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idego Group Sp. z o.o.