Opinie o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Doradcy Energetyczni. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Doradcy Energetyczni o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Mrowkojad

Krótko i na temat. Robota handlowca na umowie B2B. Robisz swoje i przynosisz kasę do firmy - dostajesz bardzo dobre pieniądze. Kasa zgodnie z terminami. Biuro do dyspozycji, pomocni ludzie. Robisz - zarabiasz. Nie robisz - zalisz się, że ktoś Cię skrzywdził.

Bartosz

Dobra praca dla mających smykałkę w tej dziedzinie. Bardzo dobrze oceniana w internecie!!

Joanna

@Postek czy w takim razie udało Ci się znaleźć zatrudnienie w firmie Doradcy Energetyczni? Opinie nowych pracowników firmy są dla innych, potencjalnie zainteresowanych pracą osób bardzo ważne. Mógłbyś napisać swoje spostrzeżenia? Na swoim fanpagu firma chwali się nową usługą - instalacja PV w abonamencie. Pierwsza tego typu oferta na rynku.Czy w związku z tym pojawi się szansa na nowe oferty pracy?

Speedo
@Joanna

Żanade a tekstem pierwssza oferta na rynku.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Doradcy Energetyczni? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Speedo

Lipa

Doradca Klienta

Rozmowa bardzo konkretna - może dla tego, że mam doświadczenie w branży. System prowizyjny szczegółowo wytłumaczony. Dostałem czas na zapoznanie się z umową. Po podpisaniu umowy szczegółowe szkolenie - fajne narzędzia kalkulatory do obliczania oszczędności dla Klienta i Twojej prowizji.

Formy dotarcia do Klienta. Bardzo naciskają na uczciwość w stosunku do Klienta - mieli kilka przypadków nieuczciwych handlowców - co niestety ma konsekwencje do dzisiaj.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Filip

Zastanawiająca jest ta cisza? Szkoda, szukam pracy i czytam opinie.

Stefan

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Postek

Szukam dobrej pracy i słyszałem sporo dobrych komentarzy. Mówiono aby nie brać na poważnie opinii z forum i racja.

Joanna

@abraham a Ty pracujesz w firmie Doradcy Energetyczni? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy i procesu rekrutacji w firmie.

Joanna

Więcej informacji na temat pracy w firmie znajdziecie również w zakładce Kariera. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,963918,0,0,kariera

Joanna

@Zadowolony pracownik mógłbyś opowiedzieć więcej o tym co podobało Ci się w pracy w firmie Doradcy Energetyczni?

Zadowolony pracownik

Super jaka fajna firma.

Dzidek

Bardzo fajna firma co widać po aktywności na tym portalu, udzielają odpowiedzi , super

Doradcy Energetyczni

Szanowny Panie Piotrze, zapraszamy do przesłania CV (w temacie proszę napisać GOWORK), a na spotkaniu rekrutacyjnym o tych ważnych kwestiach zawsze mówimy. Ogólnie każdy z Nowych Pracowników ma do wyboru swoją indywidualną ścieżkę rozwoju, każda z nich ma inny system wynagrodzeń. Praca polega na pozyskiwaniu nowych Klientów. Sposób dotarcia do Klienta zawsze jest kwestią indywidualną, część osób preferuje telefony. My ze swojej strony udostępniamy bazy danych tak aby jak najefektywniej wykorzystać swój czas. Z wyrazami szacunku, Doradcy Energetyczni rekrutacja@doradcyenergetyczni.com.pl

Piotrek

Super, że potrzebują pracownika do sprzedaży bo zależy mi na pracy u nich. Ile mogę dostać kasy na wejście? Czy na rozmowie są jakieś trudne tematy? Czy są jakieś inne bonusy może cos z socjalu? Czy ta robota jest na telefon czy jeżdżenie w teren? Proszę o info

Pozorant

Czy firma ma aktualnie zapotrzebowanie na doradcę klienta w rejonie zachodniopomorskim? Wiem, że do dobry pracodawca i zależy mi na tej pracy. Jakie zarobki są do osiągnięcia? Jaka atmosfera w firmie?

Rekrutacja Doradcy Energetyczni
@Pozorant

Dzień dobry, tak poszukujemy Doradców na terenie całej Polski, w województwie zachodniopomorskim również, zapraszam do kontaktu, proszę o przesłanie CV abyśmy mogli porozmawiać o warunkach współpracy. Adres e-mail: rekrutacja@doradcyenergetyczni.com.pl

prawiepracownik

Byłem na rozmowie o pracę w listopadzie 2016, po kilku dnia otrzymałem pozytywną odpowiedz, wyznaczyli termin przyjazdu do Wawy w celu podpisania umowy itd. Tydzień przed planowanym spotkaniem w stolicy dostałem telefon, że do końca roku firma nie może stworzyć etatu i odezwą się w styczniu. Chyba nie muszę dodawać, że w styczniu nikt już się nie odezwał. Podaję tylko fakty, ocenicie sami jak świadczy to o firmie.

@prawiepracownik

Szanowny Panie prosimy o kontakt na adres rekrutacje@doradcyenergetyczni.com.pl postaramy się wyjaśnić sprawę.

Kir

Firma jak firma. Niestety handlowcy są chyba na dużej prowizji. (usunięte przez administratora)Dobrze że przeczytałem to co miałem podpisać. Nie polecam.

@Kir

Szanowny Panie prosimy o kontakt z naszym biurem (22 370 29 70) w celu wyjaśnienia sprawy.

Figus

Bardzo zależy mi na pracy w firmie i mam pytanie może ktoś wie czy są nowe rekrutacje? Ile można zarobić?

Grzegorz P
@Figus

Figus zadzwoń na stacjonarny wszystko ci powiedzą. Zarobki w zależności od formy umowy.

Postek

Ludzie jak to możliwe, że jedni są zadowoleni a drudzy uciekają bo tak źle. To kto kłamie? Jak pracownik jest ok. to nie ma bata żeby tego szef nie zauważył. Handlowiec handlowcowi jest nierówny i tu jest problem a nie firma zła.

zlakobieta

Aż jak czytam te wasze chore komentarze(usunięte przez administratora) Jeżeli Ty jesteś w porządku wobec pracodawcy to i on będzie w porządku wobec Ciebie - proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy Energetyczni - Warszawa

• Jak się pracuje w Doradcy Energetyczni?

Zobacz opinie na temat firmy Doradcy Energetyczni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradcy Energetyczni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.