counter
2 16 20 5 1
Mariusz wittke Locknitz Nowy wpis

Profesjonalizm miła obsluga terminowość krótkie terminy .Polecam najlepsza firma z którą miałem przyjemność współpracować

Lidia Nowy wpis
@Mariusz wittke Locknitz

Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Szukałam właśnie ostatnio informacji na temat Ds - Bud, a wiadomo, że wiadomości z pierwszej ręki są najcenniejsze. Wiem, iż firma specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu okien i drzwi. A czy oprócz tego świadczy też jakieś inne usługi?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 413 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Ds - Bud Dariusz Stefankowski?

zinajda Nowy wpis

Byłoby fajnie gdyby ktoś podzielił się kilkoma informacjami o pracy i atmosferze w firmie.

Polish Promotion Berlin

W tym tygodniu dwa kolejne udane montaże w Berlinie, wykonane przez Firmę Ds-Bud. Monterzy wykazali się inicjatywą i wyszliśmy z drobnych kłopotów. Klienci bardzo zadowoleni odwdzieczyli się sowitym napiwkiem dla monterów. Mogę polecić.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Polish Promotion
 Rekomendacja

Z firma DS-BUD wspolpracujemy juz ponad 5 lat .W ciagu tego czasu widzimy rozwoj tej firmy.Pan Dariusz Stefankowsk inwestuje w osprzent,transport.Montezy sa porzadnie i przepisow ubrani.Jest to bardzo wazne na duzych budowach.Architekci zwracaja na to bardzo uwage.Zlecenia na rynku Niemieckim sa bardzo wymagajace i firma DS- BUD spelnia te wymagania. Jerzy Ilgowski

TakNie1
Tymoteusz

Zastanawiam się czy firma potrzebuje pracowników? Jaki jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Bożena B
 Rekomendacja

Jestem bardzo zadowolona z realizacji swojego zamówienia, rzeczowy, łatwy i miły kontakt, elastyczność i zaangażowanie pod oczekiwania klienta. Szczerze polecam firmę

Tak1Nie

Jak dziś wygląda sytuacja Ds - Bud Dariusz Stefankowski na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Szczecin i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

anonymous

Firma na wysokim poziomie z bardzo dobrym doswiadczeniem montazu stolarki okiennej oraz drzwiowej dobre ceny i profesionalny montaz bez zastrzezen montazysci z wieloletnim doswiadczeniem w tej branzy referencje o firmie na stronach www.dsbud.com i www.ds-fenster.de

Tak4Nie

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Ds-Bud Dariusz Stefankowski? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Robert

Witam! Proszę wejść na stronę www.dsbud.com oraz www.ds-fenster.de i poczytać sobie referencje o firmie DS-BUD!! Na Niemieckiej stronie znajdziemy opinie pod "BEWERTUNGEN" Prawda o montażach i Firmie pana Dariusza Stefankowskiego sama potrafi się obronić.

Tak8Nie
Anna

Witam Ja Miałam do czynienia z Firmą Ds-bud wczoraj przy montażu drzwi i okien w mieszkaniu mojej mamy- montaż wykonany bez zastrzeżeń ! Pozdrowienia dla montażystów pana Roberta i Rafała:)

Tak2Nie

TOMEK.O

Dzień dobry! oczywiście opinie negatywne też będą się pojawiać o Firmie DS-BUD bo tak już jest nie zadowoli się wszystkich. Ja pracują z pana Dariusza od 2009 rok. Zatrudniał on tez ludzi niekompetentnych, których musiał zwolnic z tą też te opinię jak wnioskuję . Jak się wymaga od ludzi sumiennej pracy ,punktualności oraz bycia trzeźwym to nie dla wszystkich jest to bariera do przeskoczenia!! Bo sadze ze takie osoby podszywają się pod ukrytym pseudonimem lub Nickiem. Prosze się zastanowić zanim się komuś opinie zaczyna psuć.

Tak6Nie
Alger Waterlow

Niestety nie polecam :)

Tak5Nie1

Nie ważne kto

Czytam i oczom nie wierzę.Podejrzewam, że powyższe oceny Pan Dariusz sam sobie wystawił. Miałam przyjemność z nim pracować i niestety ale muszę zaprzeczyć wszystkiemu co jest tam napisane. Każdą pracę trzeba było po nim poprawiać a wcześniej wysłuchiwać i znosić jego wybuchowy charakter. Zdecydowanie nie polecam.

Tak33Nie1

pawelec

Wiec widać, że w firmie pracuja sami fachowcy, fajnie że w tym miescie ktoś jeszcze został kto sie zna na robocie. Wiekszosc wyjechalo, ja rowniez zastanwiam sie na wyborem ekipy budowlanej i w takim razie bede ich miał na uwadze

Tak3Nie

Karsten z Tantow

Pisze w imieniu mojego kolegi z Niemiec , prosil abym dodal opinie bo nie umie pisac po Polsku : Super ceny , dotrzymywanie terminow i fachowy montaz. Polecam

Tak2Nie1

Stefan z Berlina

Nic zlego niestety nie moge napisac choc jestem wymagajacym klientem. Dobre ceny szybka i fachowa obsluga . Polecam

Tak2Nie1

Olek

Dobre ceny i solidnie wykonane montaze, pisze nie o jednym mieszkaniu lecz o wielu ktore dla mnie wykonywal. Szybka reakcja na reklamacje oraz bardzo dobry kontakt. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Ds - Bud Dariusz Stefankowski - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ds - Bud Dariusz Stefankowski
2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kazimierza Królewicza 79 lok. 9