Ds - Bud Dariusz Stefankowski

Szczecin

Ds - Bud Dariusz Stefankowski

Opinie o Ds - Bud Dariusz Stefankowski

Jak dziś wygląda sytuacja Ds - Bud Dariusz Stefankowski na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Szczecin i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

anonymous

Firma na wysokim poziomie z bardzo dobrym doswiadczeniem montazu stolarki okiennej oraz drzwiowej dobre ceny i profesionalny montaz bez zastrzezen montazysci z wieloletnim doswiadczeniem w tej branzy referencje o firmie na stronach www.dsbud.com i www.ds-fenster.de

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Ds-Bud Dariusz Stefankowski? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Robert

Witam! Proszę wejść na stronę www.dsbud.com oraz www.ds-fenster.de i poczytać sobie referencje o firmie DS-BUD!! Na Niemieckiej stronie znajdziemy opinie pod "BEWERTUNGEN" Prawda o montażach i Firmie pana Dariusza Stefankowskiego sama potrafi się obronić.

Anna

Witam Ja Miałam do czynienia z Firmą Ds-bud wczoraj przy montażu drzwi i okien w mieszkaniu mojej mamy- montaż wykonany bez zastrzeżeń ! Pozdrowienia dla montażystów pana Roberta i Rafała:)

TOMEK.O

Dzień dobry! oczywiście opinie negatywne też będą się pojawiać o Firmie DS-BUD bo tak już jest nie zadowoli się wszystkich. Ja pracują z pana Dariusza od 2009 rok. Zatrudniał on tez ludzi niekompetentnych, których musiał zwolnic z tą też te opinię jak wnioskuję . Jak się wymaga od ludzi sumiennej pracy ,punktualności oraz bycia trzeźwym to nie dla wszystkich jest to bariera do przeskoczenia!! Bo sadze ze takie osoby podszywają się pod ukrytym pseudonimem lub Nickiem. Prosze się zastanowić zanim się komuś opinie zaczyna psuć.

Alger Waterlow

Niestety nie polecam :)

Nie ważne kto

Czytam i oczom nie wierzę.Podejrzewam, że powyższe oceny Pan Dariusz sam sobie wystawił. Miałam przyjemność z nim pracować i niestety ale muszę zaprzeczyć wszystkiemu co jest tam napisane. Każdą pracę trzeba było po nim poprawiać a wcześniej wysłuchiwać i znosić jego wybuchowy charakter. Zdecydowanie nie polecam.

pawelec

Wiec widać, że w firmie pracuja sami fachowcy, fajnie że w tym miescie ktoś jeszcze został kto sie zna na robocie. Wiekszosc wyjechalo, ja rowniez zastanwiam sie na wyborem ekipy budowlanej i w takim razie bede ich miał na uwadze

Karsten z Tantow

Pisze w imieniu mojego kolegi z Niemiec , prosil abym dodal opinie bo nie umie pisac po Polsku : Super ceny , dotrzymywanie terminow i fachowy montaz. Polecam

Stefan z Berlina

Nic zlego niestety nie moge napisac choc jestem wymagajacym klientem. Dobre ceny szybka i fachowa obsluga . Polecam

Olek

Dobre ceny i solidnie wykonane montaze, pisze nie o jednym mieszkaniu lecz o wielu ktore dla mnie wykonywal. Szybka reakcja na reklamacje oraz bardzo dobry kontakt. POLECAM

Zostaw opinię o Ds - Bud Dariusz Stefankowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ds - Bud Dariusz Stefankowski