Opinie o S&S POLTRANS w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie S&S POLTRANS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie S&S POLTRANS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&S POLTRANS w Dzierżoniów

Witam. Pracowałem wcześniej w kilku firmach a teraz trafiłem do Poltransu. Oto kilka różnic. Wczesniej jeździłem starymi, zaniedbanymi autami. Jeździłem po 3-4 tygodnie. Zbierałem ładunki jakie się tylko dało czasami po kilka na jedno auto. Teraz jeżdżę swoim zadbanym autem, które jest przypisane tylko do mnie. Nie zbieram ładunków. Jestem co weekend w domu. Umoea o pracę od piczatku. Kasa na koncie na czas. Nikt nie wrzeszczy i nie pogania ciągle. Praca poukładana na kilka dni do przodu. Słyszałem tez opowieści o byłych kierowcach i widziałem auta po nich. Obraz nędzy i rozpaczy. Takie sa fakty. Przed przyjściem tutaj do pracy czytalem te wszystkie wpisy i miałem duże wątpliwości. Teraz nie żałuję.

Romek
@Paweł

Czyli te wraki po starych pracownikach są oddawane na złom a nowi pracownicy dostają super nowe auta? To chcesz powiedzieć? Przecież to bzdura bo żaden przedsiębiorca finansowo by nie wytrzymał. Albo ludzie dostają te zdezelowane auta albo byli pracownicy słono płacą i auta są naprawione ale to by potwierdzało opinie byłych pracowników. Ktoś tu klamie

@Romek

Widzę, że reprezentujesz zupełnie odmienne zdanie niż @Paweł. Twój wpis wydaje się dosyć merytoryczny, a więc można powiedzieć, iż wiesz coś na temat aktualnej sytuacji w firmie S&S POLTRANS. Za co jesteś odpowiedzialny w tym przedsiębiorstwie?

Marcin Turlik
@Paweł

A co to Sławek zmienił juz nie tylko nazwisko ale też imię? Teraz jest Pawłem :):):) A więc Paweł Sławomir. . . tylko ty oszuscie potrafisz ładnie opowiadać o swojej firmie chyba trochę się znamy i teksty typu "obraz nędzy i rozpaczy "...itd A więc Pawle Slawomirze obraz nędzy i rozpaczy to ty masz na drugie imię, a na trzecie oszust itd.Żaden szanujący i myślący człowiek nie przyjdzie na żadne stanowisko pracy do twojej nedznej firmy tzn.kierowca, spedytor, wiadomo desperatow nie brakuje ale wystarczy tylko przeprowadzić z tobą krótki dialog i wiadomo kim jesteś. Nie będę się powtarzać bo ludzie ci dokładnie mówią co o tobie śmieszny prezesie myślą. Jesteś (niecenzuralne słownictwo )i 99,9%ludzi ma takie samo zdanie na twój temat oraz twojej firmy! ! !

@Marcin Turlik

Nie wiem, czy masz świadomość tego, że na forum o charakterze publicznym nie posługujemy się personaliami konkretnych osób, w tym i samymi imionami. Zabronione jest także obrażanie innych. Odsyłam Cię do regulaminu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Skup się proszę na opiniowaniu pracodawcy, jakim jest firma S&S POLTRANS. Czy byłeś kiedykolwiek ich pracownikiem?

Prochoń Krzysztof

Totalne dno (usunięte przez administratora)największy oszust w województwie! ! ! Ciężko opisać tego gościa w sposób cenzurowany więc napisze tylko tyle (usunięte przez administratora). . . ty wiesz co ludzie o tobie prostaku i pożal się pseudo biznesmenie o tobie sądzą i mówią nawet Ci których uważasz za znajomyc że jeste wrednym człowiekiem nie liczącym się z nikim. Mam dla ciebie rade! spójrz w lustro i co widzisz? Piegi i wredna mordę. (usunięte przez administratora)

PM

Ja też nie polecam a w zasadnie przestrzegam. Pan Sławomir Poloczek wcześniej znany tez w lokalnym środowisku pod innym nazwiskiem (no nie pykło kiedyś z hurtowaniami) to oszust. Tak perfidnego zakłamanego człowieka nie spotkałem jeszcze w życiu. Absurdalnie powiem ze potrafił nawet wpierać siedząc przed tobą ze tu go nie ma. Pomijam fakt ze nie zostało mi zapłacone wynagrodzenie za ostatnie kilka miesięcy i urlop wypoczynkowy. Wypłaty płatne w zaliczkach. Odliczanie za każda (usunięte przez administratora) Z spóźnienie na rozładunek z powodu rzekomych kar. Za uszkodzenia auta - Panie Sławku te auta pracują tu się musi coś czasami zdarzyć a jeśli się Pan z tym nie zgadza to pan trzyma auta na placu firmy. Firmy. Barak i dziurawe pole ogrodzone płotem. Ja jestem w trakcie walki o swoje pieniądze bo dzięki Bogu mam w zwyczaju kserować wszystkie dokumenty jakie mi przejdą przez ręce. Jeśli nie uda się droga prawa odzyskać tego co mi się należy to na pewno niebawem się spotkamy żeby jak prawdziwi mężczyźni wyjaśnić sobie wszystko. Ktoś to musi w końcu przerwać. Ilu ta firma może jeszcze wykorzystać ludzi. Ja wiązałem z ta firma duże nadzieje poniekad zmuszony do podjęcia tej pracy przez ciężką sytuację osobistą. Wpadłem z deszczu pod rynnę. Z bagna wpadłem w muł. straciłem wszystko. dom mi zabrali bo nie moglem regularnie splacac hipoteki a na koniec zostalem bez srodków do zycia przez miesiac. Z wynajetego mieszkania wywaili mnie bo notorycznie spoznialem sie z czynszem. Juz mi jest wszystko jedno ale udowodnie panu ze nie jesr pan bezkarny i sporo organow panstwowym ma sie za co Panu dobrac do dupska. Pozdrawiam Panie Sławku (Panie - po takich Panach jak Sławomir to moj dziadek na konie wsiadal) i do zobaczenia niebawem. Zeby było jasne ja Pana nie strasze ja Pana informuje jak bedzie.

Robert Krasoń
@PM

Jechać z oszustami poloczkami Ciaszczykami. Dość oszukali ludzi. Sławek wiesz kim jesteś w oczach ludzi... dnem zerem smieciem oszustem kretaczem itd...itp... Prawdę mówiąc jesteś skończony ty i ta twoja marna firma.!!!

xyz

Nikomu nie polecam współpracy z tą złodziejską firmą!!!! Ludzie trzymajcie się z daleka i pozwólcie żeby ten ta nieuczciwa firma zniknęła z rynku na zawsze!!!!

Kierowca

Rozmowa około godzinna. Rzeczowe przedstawienie obowiązków i zasad panujących w firmie. Jak dotąd wszystko się pokrywa z informacjami z rozmowy kwalifikacyjnej.

1. Doświadczenie 2. Referencje z poprzednich miejsc pracy 3. Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy 4. Ogólny mój stosunek do pracy jako kierowca.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Hanna

@Spedytor Przypominam, że na forum publicznym obowiązują zasady spisane w regulaminie Gowork, według którego należy wypowiadać się tutaj w sposób stosowny - proszę, pamiętaj o tym. Pracowałeś w S&S POLTRANS, że wysnuwasz tak pochopne wnioski o tym pracodawcy? Czy ktoś z Was pracuje w S&S POLTRANS i posiada aktualna wiedzę dotycząca sytuacji pracy tam? Bardzo zachęcam Was do wyrażania swojej opinii, która może posłużyć innym użytkownikom.

Spedytor

Poloczki poltransy konczcie tą swoją działalność bo na rynku dzierzoniowskim jesteście nikim. Ale jak można zbudować swoją markę robiąc ludzi którzy na was pracują ciągle w hu... Przestrzegam przed tą firmą wszystkich tzn.kierowców, spedy torów, przewoźników ta firma a w szczególności ich właściciele są oszustami!!!

Rybka

Szanowni koledzy,przestańcie juz śmiać się z szefa tej firmy wystarczy że on jako mały (usunięte przez administratora)chodził do szkoły i tam od małego wszyscy się z niego śmiali... Potem chłop zrobił się poważniejszy i wpadł na pomysł że zmieni nazwisko na (usunięte przez administratora)i otworzy firmę niestety znowu sobie nie poradził , wszyscy się z niego śmieją jakim jest kretaczem...

Witam, zacznę może od tego że pracowałem w tym czymś półtora miesiąca i miałem dość rządów tego... rudego piega czyli szefa jest to facet tak zadufany w sobie jakby był jakimś politykiem zresztą kłamie jak ci wszyscy nasi rządzący. Prezesie (usunięte przez administratora)jesteś pionkiem a uważasz się za króla twój czas dobiega końca tzn.twojej nedznej firmy. Omijajcie z daleka tego oszoloma i ta pożal się firmę! !!

driver

Firma S&S POLTRANS to zwykli (usunięte przez administratora) nie płacą podwykonawcą, a pan (usunięte przez administratora)to zwykły krętacz i oszust.

Paweł Pastusiak

Witam, sam na własnej skórze przekonałem się co to za firma i jacy ludzie są właścicielami. Z przykrością stwierdzam że szef Sławomir to nieuczciwy ,bardzo zły i podły człowiek ...Panie (usunięte przez administratora)nie jest panu wstyd co ludzie, pana kierowcy oraz spedytorzy mówią o panu? Taki pan niby cwany a prawda jest taka że prostactwo wychodzi z Pana na każdym kroku. Nie polecam tej firmy nikomu!!!

Olek

Czy dobrze się pracuje w firmie? Dawno nikt nie pisał.

Marcin Sadura
@Olek

Uwaga (usunięte przez administratora) I NACIAGACZE NIE WYPLACALNI

obecny i juz nie obecny kierow

To nie ludzie to KRWOPIJCY. NIE polecam nikomu poltransu (usunięte przez administratora)

Robert Nawrocki "ROBI"

Ludzie czytam te wpisy i czegoś nie rozumiem. Jak nie pracowałem bezpośrednio w tej firmie ale mam swoją firmę i współpracowałem przez prawie rok z S&S POLTRANS SP ZOO i jeździłęm dla nich. Piszecie tutaj, że firma niewypłacalna, że już w zasadzie to nie powinna istnieć. Natomiast ja dostawałem kasę na czas, cały czas były kursy a jak rozmawiałem czasami z kierowcami to nikt nie narzekał i każdy sobie chwalił pracę bo poukładana i kasa też jest spoko. Nie mogę jednak zrozumieć dlaczego jak ktoś sobie chwali pracę i firmę a potem już nie pracuje to nagle na tą samą firmę pluje. Myślę, że to flustracja i zażenowanie faktem, że jednak ten ktoś nie był na tyle dobry aby się w takiej czy innej firmie utrzymać nie wnikając w szczegóły zwolnienia. Zatem dla zwykłej uczciwości należy się również nad sobą zastanowić i wyciągnąć wnioski z własnego postępowania.

@Robert Nawrocki "ROBI"

Znowu się cwaniaczek Poloczek wypocil z pozytywną opinią na temat firmy. Człowieku zaproś wszystkich byłych pracowników (tylko zamów jakąś halę sportową bo tylu juz miałeś pracowników ) i każdy ci oszuscie powie co o tobie i tej twojej firmie myśli. Wstyd i dno panie Poloczek być takim typem jak pan a w dodatku oszustem i krętem. Uderz się pan w pierś i pomysl co ludzie o tobie mówią i piszą bo w Dzierżoniowie jesteście liderami w zatrudnianiu pracowników jednak ludzie szybko od was uciekają.

Takżebyły pracownik

Święta prawda kolego.

kierowca
@Robert Nawrocki "ROBI"

W tej firmie kolego jeszcze człowiek w aucie dobrze nie usiądzie a już go oszukują taki nawyk Poloczka, wiem co pisze bo miałem z tym typem trochę doczynienia a to że ludzie pluja na nich to niestety zasługa w stu procentach Poloczka. Aczkolwiek ludzie plują mu w twarz a on mówi że deszcz pada ... taki człowiek...

@Robert Nawrocki "ROBI"

Przestań walić bzdury napisz konkretnie jaka firma chyba (usunięte przez administratora)i reszta

Darek

Pracuję od 3 miesięcy. Właśnie dostałem pierwszą podwyżkę. Jak narazie jest spoko. Kasa na czas, od początku umowa o pracę. Na brak pracy nie narzekam :). Przed przyjęciem do pracy naczytałem się tutaj sporo na temat tej firmy. Dużo negatywnych opinii, mało pozytywnych. Jak pokazało życie uważam, że praca jest spokojna i poukładana, nie ma poganiania i nękania telefonami. Szef jak szef. Dużo wymaga, dba o auta i jak dotąd wszystko co powiedział na początku pokrywa się z praktyką. Podsumowując. Polecam wszystkim co chą pracować w spokojnych warunkach na porządnych autach i za swoją pracę dostawać godziwą zapłatę.

@Darek

Normalnie jak bym tam nie pracował to w te bajki może bym uwierzył.Auta przeładowane to norma i mapki na ominięcie wag.Może chcesz parę na pamiątkę jaszcze je mam jak i inne papiery świadczące o krętactwie i oszustwie.

Robert

Udało mi się zatrudnić w tej firmie 2 miesiące temu. Przez te 2 miesiące były tygodnie spokojne (mało km) a były też tygodnie gdzie było co kierownicą kręcić. Niemniej jednak praca jest OK. Nie robię doładunków jak tam gdzie pracowałem wcześniej więc mogę skupić na jeździe. Latamy autostradami więc nie tłukę się wioskami. Czasami terminy są napięte ale potem jest kurs spokojny to się wyrównuje. Auta sprawne i zadbane a to się liczy i nikt nie siada mi do mojego auta bo każdy przyjmuje auto na stan na siebie. Widziałem kierowcę, którego zwalniali po miesiącu ale nic dziwnego jak nie miał w ogóle pojęcia o jeżdżeniu. Nie umiał nawet dobrze ponoć obsłużyć nawigacji :( Zgodzę się z Darkiem bo też dostaję kasę taką jak mi obiecano i na konto od razu, nic "pod stołem". Też mam umowę o pracę 3-miesięczną ale zamierzam ją przedłużyć tym bardziej, że (usunięte przez administratora) mnie chwali i daje zarobić :) Rozmawiałem z innymi co jeżdżą i jak na razie wszyscy sobie chwalą choć czasami mniej km by się przydało :) Myślę, że warto polecić tą firmę pod warunkiem, że lubi się zawód kierowcy i lubi się jeździć. Acha i jeszcze jedno - wyjazdy 5-dniowe to super sprawa. Wcześniej jeździłem 3 na 1 to była rzeźnia.

były pracownik tego dziadtrans
@Robert

(usunięte przez administratora)znowu pięknie opisujesz swoją firemke a jesteś kretaczem i oszustem! Przestań juz z tymi pozytywnymi opiniami bo kto tylko cię oszuscie poznał to wie kim jesteś i co sobą prezentujesz, a prezentujesz sobą marne zero. Jesteś miernotą!

Robert
@były pracownik tego dziadtrans

Kolego nie wiem kim jesteś ale nie nie pozwolę abyś mnie obrażał. Pracuję i wiem co piszę. Jak masz problem do (usunięte przez administratora)to jedź do firmy i sobie z nim pogadaj.

@Robert

Napisał bajko pisarz

gieorgi

pracuje w firmie p. slawka od 8 miesiecy i nie wierze wte bzdury które piszecie na temat tej firmy. jak mialem awarie auta 2 krotnie zalatwił hotel z wyżywieniem (co świadczy że dba o kierowców) w czasie naprawy siedze wdomu i mam platne bo to nie jest moja wina (który pracodawca tak traktuje kierowce) wyplaty mam terminowo wyplacane. panowie opamietajcie sie nie wypisujcie bzdur na tą firme . Zapamietajcie jedno o firme trzeba dbac to firma dba o ciebie GIEORGI . ALE.

@gieorgi

Przestań ściemniać wypłata teoretycznie do 10-tego a diety do 20-tego do tego jak się da to złoić z kierowcy winien czy nie takiego dziadostwa to nigdzie nie ma a autka non stop przeładowane.

poltransspzoo

Panowie, czytam własnie wasze wpisy i co jeden to większy bajkopisarz. Faktycznie są kierowcy, którzy pracują długi czas w naszej firmie bo szanują swoją i naszą pracę, szanują powierzone mienie i wiedzą co to zawód kierowcy. Pozostała reszta jak pokazuje życie to faktycznie banda nieudaczników, którzy dużo mówią na początku a potem życie pokazuje, że się nie nadają do tej pracy bo albo piją, albo ćpają albo jedno i drugie lub nie potrafią szanować zasad pod którymi się na początku podpisywali. A już pisanie takich bredni jak jakieś wyroki karne, czy już ten ostatni wpis o zamknięciu firmy i przemycie ludzi to już chyba ostatnie stadium desperacji i świadczy o całkowitym oderwaniu od rzeczywistości. Napiszę coś specjalnie do tych ludzi. Panowie nasza firma ma się świetnie i się rozwija. Ci co chcą pracować i zarabiać to pracują u nas i zarabiają. Ci co nie szanują zasad jakie panują w naszej firmie wylatują na bruk wg zasady "Jak kierowca szanuje firmę tak firma szanuje kierowcę". I to tyle w temacie.

Doradca
@poltransspzoo

Szanowna pani (usunięte przez administratora)skoro większość waszych pracowników to cyt."nieuacznicy, pijący itd"slowa pani to ja mam pytanie kto tych ludzi rekrutuje na stanowisko kierowcy w firmie? widocznie osoba ta też jest ograniczona może też jest pijakiem i jak to pani napisała może też ćpa albo jedno i drugie !!! Moim zdaniem trzeba zacząć od siebie i ocenić najpierw siebie a dopiero innych! Przez mądrości pani męża (kłamstwa i ...)w państwa firmie przewinęło się już więcej osób niż bez market przed świętami! I co wszyscy są oszustami i nieudacznikami? Nie sądzę!!!myślę że wy jako szefowie jesteście złymi ludźmi i niestety szybko wszyscy poznają się na was i uciekają z tej firmy! Dziwi mnie jedno! że wam jako szefom nie zależy na dobrej reputacji firmy i nie zmieniacie nastawienia i nie nabieracie pokory do ludzi w szczególności (usunięte przez administratora) którzy tak ciężko pracują!!! Miałem okazję poznać panią oraz męża i myślę że gdyby to pani rządziła i miała decydujące zdanie w firmie to pracownicy byli by szanowni i szanowali by również panią ale niestety pani jest tylko szefem na papierze a firmą rządzi jakże wspaniały (usunięte przez administratora)i niestety jest jak jest...!

Sabina
@Doradca

Drogi Panie Doradco! Ludzie którzy są rekrutowani nie zawsze wygladają na pijaków itp, to czas pokazuje, że takie sytuacje mają miejsce jak trzeba pojechać do Włoch bo kierowca od dwóch dni w hotelu pijany i burdy robi albo jak trzeba zapłacić mandat w wysokości 600 euro bo kierowca pod wpływem narkotyków ... to są niestety sytuacje które co raz częściej mają miejse, albo kierowca uszkodzi samochód lub ładunek a później szybko zwalnia się z pracy , a my niestety najgorsi bo dochodzimy swoich praw , i tacy ludzie późnej piszą na forach. Pozdrawiam

@Sabina

Dobra ściema to połowa sukcesu tylko w waszą już nikt nie wierzy takich krętów jak u was to nigdzie chyba nie ma

...kolejny oszukany

Witam, jak większość tutaj wszystkich nie polecam tej firmy nikomu a w szczególności przestrzegam wszystkich przed kontaktem z(usunięte przez administratora) tzn .męża szefowej. Ten pan jest takim przekretem że przypuszczam że nawet sam siebie oklamuje bo myli się we wszystkich swoich opowieściach. Jest porostu kłamcą jakich mało! Ten człowiek obiecał mi "gruszki na wierzbie "aa juz po paru dniach wyszło jakie to chamidlo i jakim jest prostakiem a w dodatku oszustem! Ludzie ostrzegam Was przed nimi!

Witam. Panowie i Panie ważne info. S&S POLTRANS zmienił nazwę na EXPRES - TRANS SP ZOO

Czarek
@były pracownik

Nie prawda, sam(usunięte przez administratora)dodał taki wpis (kolejne kłamstwo )żeby zmylić ludzi odnośnie opiniowania jego firmy. Panie (usunięte przez administratora)kłamstwo ma krótkie nogi...

Wiktor

UWAGA PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH FIRMA OSZUST!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o S&S POLTRANS - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w S&S POLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy S&S POLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&S POLTRANS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S&S POLTRANS?

Kandydaci do pracy w S&S POLTRANS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S&S POLTRANS
1.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Podwalna 19
    58-200 Dzierżoniów