Opinie o S&S POLTRANS w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie S&S POLTRANS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie S&S POLTRANS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S&S POLTRANS w Dzierżoniów

Izabela

Jak czytam te wszystkie opinie to się zastanawiam czy na pewno to opis firmy S&S Poltrans. Skoro firma taka zła to czemu są ludzie, którzy pracują tam już kilka lat Według mnie jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać - niezależnie od tego jaka to będzie firma. Pracuje tam już długo i jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Świetna atmosfera w pracy, szef którego tak obrażacie jest idealnym szefem, pomocny w każdej sytuacji, liczy się ze zdaniem każdego pracownika, Daje z siebie wszystko. Wynagrodzenie- zawsze na czas, docenia pracowników dodając premie, podwyżki. Firma naszym kierowcom daje dosłownie wszystko czego im potrzeba do zrealizowania kompletnej usługi. Auta sprawne, na bieżąco serwisowane Usterki usuwane i naprawiane od razu. Kierowcy pracują w nienormowanym czasie godzin, ale podpisując umowę zgodzili się na to. Jeśli ktoś się nie nadaje na dane stanowisko i "męczy" się w pracy, to lepiej dla niego odejść z honorem i poszukać pracy, która spełni jego oczekiwania, a nie oczerniać firmę na forach... Trzeba dorosnąć do odpowiedniego wieku i wybierać świadomie pracę, a nie przyjść "z ulicy" i nagle jak coś nie jest po twojej myśli, zasypywać firmę negatywnymi komentarzami. To przykre, ze poziom negatywnych komentarzy jest na tak niskim poziomie. Dyskusja merytorycznie jest żałosna, pokazuje kompleksy, zazdrość, brak klasy komentujących. Jeśli chociaż połowa tej energii, którą wkładacie w "hejtowanie" zostałaby włożona w jakieś konstruktywne działania, z pewnością nie mielibyście powodów do narzekań, ale jak widać lepiej winą za własne niepowodzenia zawodowe obarczać innych - tak jest prościej. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale niech to będzie coś sensownego, bo wylewanie żali w taki sposób to zwykłe prostactwo. Warto pamiętać, że wypowiadanie się o innych źle świadczy tylko i wyłącznie o Was, nie o tym kimś. Pozdrawiam Izabela Kuśmierz

Były pracownik biurowy
@Izabela

Bardzo pozytywna opinia Pani Izo, Mam pytanie czy ma Pani romans z Panem Sławkiem, szefem firmy czy jest przed? Proszę uważać !!!!!

Izabela
@Były pracownik biurowy

Obejdę się bez komentarza nawet nie wiem kto Pani czy Pan były pracownik biurowy. Jak ma Pan/ Pani odwagę pisać takie rzeczy to proszę mieć odwagę przedstawić się imieniem i nazwiskiem. Beznadziejny komentarz. Brak taktu. Pozytywny komentarz wynika z tego że tam pracuje i wiem jak jest a obrażanie ludzi i wypisywanie negatywnych komentarzy bez podstawnie jest na niskim poziomie. Brak mi słów żeby to skomentować. Nie trzeba mieć od razu romansu żeby udzielić pozytywnego komentarza Proszę się następnym razem zastanowić nad tym co Pan/ Pani piszę bo to jest żałosne i prostackie. Pozdrawiam

@Izabela

Niestety taką ścieme to ten kto tam pracował to nie łyknie, a co do terminów wypłat to od kiedy diety wypłaca się dziesięć dni po wypłacie czyli niby 20 - go i to z opóźnieniem. Nie wiem czy fałszowanie dokumentów obiady wag za względu na przeładowany nawet o dwie tony to dalej norma bo tak było.

anna.kowalska10@interia.com

anna.kowalska10@interia.com
@Izabela

@Izabela 22.06.2019 21:27 Dziękuje Pani Izo za bardzo wyczerpującą odpowiedź, nie mniej jednak bardzo proszę uważać co Pani robi w pracy. Nie Pani pierwsza i nie ostatnia. Jeśli chodzi o moją anonimowość już niedługo Pani pozna mnie z nazwiska i imienia. Pozdrawiam, Pracownik biurowy

????????????????????????????????

Kierowcy
@Izabela

Pani Izabelo, jest Pani bardzo profesjonalnym spedytorem i bardzo cenimy Panią za wykonywaną pracę. Probelm jest w tym, że romansuje Pani z Panem (usunięte przez administratora), który jest mężem szefowej a to ma wpływ na firmę. Prosimy Panią aby skończyła Pani z tym i zajęła się wyłącznie spedycją. Mamy nadzieje, że Pani (usunięte przez administratora) wyjaśni wszystko z Panią. Proszę również nie pisać, że to prostackie i żałosne bo wszyscy wiedzą, że Pani się spotyka z Panem (usunięte przez administratora)!!!

@Izabela

klasę to pan Poloczek pokazał w sądzie na sprawie którą sam założył

Anna Nowy wpis
@Izabela

Pani Izabela już z tej firmy została usunięta za romans z szefem - choć romans to za wielkie słowo - spółkowanie, teraz już nie broni firmy.

Piotr Trokiewicz Nowy wpis

Nie polecam współpracy, właściciel kłamca, wlascicielka nie ma nic do powiedzenia a niby prezes tej firmy. Kłamie ten pan w cały świat, jak można być takim kłamcą, tu nie da się pracować. ????????????????

Ja Nowy wpis
@Piotr Trokiewicz

To już każdy wie jaka to firma a juszcze ludzie dają się dmuchać przez tego typa

Dawid Baryła

Witam,nie polecam współpracy z firmą poltrans z Dzierżoniowa. Właściciel pan Poloczek oraz jego żona to osoby które za wszelką cenę chcą tylko oszukać innych aby na tym ugrac coś dla siebie.

Ja Nowy wpis
@Dawid Baryła

Amerykę odkryłeś????????????wszystkie negatywne opinie o nich to prawda dziw że jeszcze nie siedzą w (usunięte przez administratora)

Czy w S&S POLTRANS występują paczki/bony świąteczne?

Jak se kupisz to będziesz miał paczkę

Kierowca

Rozmowa około godzinna. Rzeczowe przedstawienie obowiązków i zasad panujących w firmie. Jak dotąd wszystko się pokrywa z informacjami z rozmowy kwalifikacyjnej.

1. Doświadczenie 2. Referencje z poprzednich miejsc pracy 3. Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy 4. Ogólny mój stosunek do pracy jako kierowca.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
poltransspzoo

Ciekawe dlaczego nikt kto wpisuje negatywne opinie nie podpisze się swoim i prawdziwym mieniem i nazwiskiem ? Może dlatego, że to tchórze sa, albo dlatego, że się okazało, że z nich tacy kierowcy są jak z koziej dipy trąba i tylko kłamstwa im zostały aby się dowartościować. W jednym i drugim przypadku tacy nieudacznicy życiowymi zawsze się znajdą j nikt już ich nie bierze na poważnie. :)

Maciej
@poltransspzoo

Odp.Ciekawe to jest to państwo S.S.Poloczek ile to już osób u was pracowało? Wszyscy byli źli i niedobrzy? To raczej świadczy o waszym szacunku do pracownika a raczej o jego braku! Kto tych ludzi na w/w stanowisko rekrutuje? Widocznie nieudacznik! Doskonale większość ludzi pracujących u was wie kto jest tym kłamcą! Kłamcą jest sam bos tej firmy, on jak się nie pomyli to prawdy nie powie. S&S poltrans zacznijcie szanować ludzi to ludzie będą szanować was,bo niestety puki co jesteście jedną z gorszych firm w regionie! Pozdrawiam Maciej

Robert Jurczyk
@Maciej

Maciej sam robisz z siebie idiotę. Nie czytasz ze zrozumieniem. Ten wpis jest wlasnie o takich ludziach co sie nie podpisują tylko wstawiaja pseudonim. Jak tam tacy ludzie pracowali to tylko żal tych właścicieli.

@Robert Jurczyk

(usunięte przez administratora)a tak naprawdę S&S Poltrans doskonale wiemy kto wyraża się w sposób pohlebny o waszej firmie i podpisuje się fałszywymi nocami to właśnie wy idioci i klamcy piszecie pozytywnie o tej waszej mikro firmie. Za dużo osób już (usunięte przez administratora)e "(usunięte przez administratora)"żeby ktoś pozytywnie się o was (tzn.nazwijmy sprawę po imieniu )(usunięte przez administratora)wypowiedział !!!

@Maciej

I tu masz rację zapomniałeś dopisać że non stop auta są przeładowane , brak kasy na drogę na winiety ,trafiały się przypadki fałszowania miękkich dowodów rejestracyjnych,a o wypłatach nie wspomnę.

hanna
@ja

Kolego na czym miało polegać fałszowanie dowodu rejestracyjnego ?

@hanna

na wbijaniu w nie swojej pieczątki z dopiskiem z upoważnienia poloczek przedłużam termin ważności

Sabina Poloczek

(usunięte przez administratora) proszę nie wypisywać głupot o pieczątkach które wbijamy do dowodów rejestracyjnych bo nikt takich rzeczy nie robi, te wpisy świadczą o pańskiej wybujałej wyobraźni, jeśli chodzi o sprawę w sądzie to firma pozwała Pana gdyż udzieliła panu zaliczki na mandaty które pan dostał, natomiast jeśli chodzi o winiety i paliwo to firma nie daje na ten cel pieniędzy tylko wszyscy kierowcy wiedzą, że płaci się euro shell i mają do tego celu karty. Proszę już sobie dać spokój i zająć się własnym życiem którego jak widać pan nie ma bo nie pracuje pan już u nas prawie dwa lata a dalej wypisuje głupoty, czas udać się chyba do psychiatry:-)! Pozdrawiam wszystkich plotkowiczów a w razie pytań zachęcam do rozmowy na terenie firmy, ponieważ takie portale nie są dobrym źródłem informacji, jak widać każdy o każdym może napisać wszystko bez żadnych konsekwencji. Sabina.

@poltransspzoo

Może upublicznić wyrok w Pana sprawie w waszej sprawie proszę tylko dać zgodę wtedy wszyscy będą widzieli waszą kryształową opinię

@Sabina Poloczek

Mam udostępnić proszę tylko jedno słowo i już będzie udostępnione

Wojtek Świst
@Robert Jurczyk

(usunięte przez administratora) ja nie jestem anonimowy tylko że Ty nie możesz być tylko obrońcą i negować komentarzy ludzi którzy być może naprawdę są czymś zawiedzeni. Nie jesteś osobą kompetentną aby przedstwawiać właśnie Tobie pewne udokumentowane fakty bo internetowe fora nie są od tego, zwlaszcza żeby coś udowodnić właśnie Tobie. Zalecam więcej dystansu, zwlaszcza jak masz dobre doświadczenia z tą firmą. Pozdrawiam Wojciech Świst

Paweł Mordoń
@Sabina Poloczek

Sabina co ty sie tak sadzisz?!?! Doskonale każdy wie jak funkcjonuje twoja firma...co robicie itd.nie rozumie twojego zachowania, oburzasz się na prawdę którą ludzie o was piszą i mówią. Zmień podejście do ludzi, to może coś osiągniesz...

Kinga M.

Czyli rudy awansował i został diagnostą, po mim wszystkiego można się spodziewać! Pracowałam przez chwilę jako spedytor w firmie i wiem co piszę,(usunięte przez administratora)i robienię wszystkich w (usunięte przez administratora)

Romek
@Robert Jurczyk

No akurat Maciej pisał prawdę. Tak czytajac właściciela ktory pisze ze pracownicy tacy niedobrzy tylko kto ich zatrudniał? Widocznie jakiś nieudacznik. Patrząc na ilość i jakość opinii nasuwa się wniosek że większość nie może się mylić. Ludzie mają rację a właściciel chce zamydlić oczy. Tak jak piszą - nie tzeba u niego pracować żeby znać opinie na jego temat w ddz i okolicy. Od lat jest negatywna a ludzie nim gardzą

@poltransspzoo

W tej firmie można zdobyć nowe doświadczenie,w negatywnym znaczeniu tego słowa. Poznałem tam slawomira który jest tak bezczelną,fałszywą, ordynarna osobą, że szkoda mówić. Człowiek ten jest takim oszustem i kłamcą że ciężko wyszukać drugiego takiego osobnika. Uważajcie na tą pseudo firmę!!!!!! sławomir karma wraca...

Marcin Popiołek
@poltransspzoo

Ja podpiszę się swoim imieniem i nazwiskiem bo nie mam nic do ukrycia w odróżnieniu do tej obrzydliwie klamliwej firmy. Nie polecam współpracy z nimi, poziom wiedzy transportowej właściciela sięga zera, poziom kłamst sięga "zenitu.Uwazajcie bo nie warto zadawać się z kimś takim!!!!!! Firma działa pod nową nazwą "POLSKI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY SP. ZOO"wiec uwazajcie aby nie zmylila was nazwa tej pseudo firmy. Nie POLECAM, moja opinia to negatywny-

@Marcin Popiołek

Pracowałem w tej firmie do końca listopada i nie znam żadnego Marcina Popiołka :) Kiedy tam pracowałeś ?

Krzysztof Cybulski
@poltransspzoo

Dramatem to jestescie wy wlasciciele tej firmy uważacie sie za niewiadomo kogo a ludzie sie z was smieja jakimi jestescie kretaczami... dorobiliscie sie takiej negatywnej opini dzieki waszej pazernosci na (usunięte przez administratora) ludzi ale karma kiedys wroci

Wiecie czy S&S POLTRANS udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Piotrek

Ciekawe czy wszyscy wiedzą, że od stycznia już ta firma nie istnieje bo kupiła ich inna firma transportowa z Wrocławia.

@Piotrek

Słyszałem ale myślałem, że to ściema. To o kim teraz będziemy pisać ?

@Piotrek

jaka firma taki wrzód se wzięła

Ale już jako filia firmy z Wrocławia

Klient
@Piotrek

@Piotrek ta firma nadal istnieje tylko zmienili nazwe na "POLSKI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY SP. ZOO". Siedziba nadal jest w Dzierzoniowie przy ul. Podwalnej. Jej wlasciciel pan Poloczek (Ciaszczyk) od wielu lat znany jest z kretactwa i robienia dlugow. Mozna wnioskowac, ze zmiana nazwy w przypadku S&S Poltrans Sp. z o.o. zapewne jest nieprzypadkowa.

@Klient

Nie ma takiej firmy w KRS. Nadal jest S&S Poltrans spzoo.

@Klient

To coś jeszcze istnieje

Klient
@@Piotrek

Pewnie dane KRS nie zostaly jeszcze uaktualnione w necie. Ich strona internetowa mowi co innego. https://ptm-dzierzoniow.pl

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w S&S POLTRANS?

Rybka

Firma normalnie istnieje chodź jej właściciele są nie do końca normalni tzn.są klamcami i oszustami ????????????!wymyślili sobie kolejną historię że firmę przejął ktoś inny ????kto byłby takim frustratem żeby podjąć się rozmów z rudym. (usunięte przez administratora)

@Rybka

Sasza K.

Nie polecam, był w trasa prwie miesiac i nie zapłacili mi. (usunięte przez administratora) mnie, a powiedział że mogę być pewnie że jak wrócisz to zapłata ci A on ten poloczek sabin mi nie zapłacili. (usunięte przez administratora) mnie uważać na niego firma

@Sasza K.

do inspekcji pracy zgłosić

Sylwia
@Sasza K.

@Ja i @Ja mają stu procentową rację - powinieneś zgłosić to do Inspekcji Pracy. Tam Ci na pewno pomogą i w niedługim czasie odzyskasz swoje pieniądze od S&S POLTRANS. Nie może być przecież tak, że nie otrzymujesz wynagrodzenia za swoją pracę. To jak? Dasz znać, jak już coś postanowisz? Będę czekać!

Marek Pawlik

Witam, niestety jestem zmuszony również jak 99,9%poprzedników którzy opiniowali firmę dac wielkiego negatywa tej firmie A w szczególności właścicielom!Myślałem że przychodząc tu do pracy rozmawiam z uczciwymi ludźmi!(nie chce mi się rozpisywać)poloczek okazal się zwykłym (usunięte przez administratora)!!!Nie polecam firmy.Sa poprostu (usunięte przez administratora)A w dodatku bezczelnie aroganccy! Nie pozdrawiam:(:(:(

Wysłałem wiadomość na pocztę w sprawie przegranej przez was w sądzie i czekam na rekompensatę jeśli nie dojdzie do porozumienia sprawa trafi do sądu.

Robert

O jakiej dokładnie sprawie piszesz? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis, dlatego, jeżeli możesz, to proszę, abyś go sprecyzował. Zaniepokoiło mnie to, że firma ta mogłaby mieć jakieś sprawy w sądzie.

@Robert

Sami założyli sprawę tylko im nie pykło

Romek

Radzę się pospieszyc Pan rudy uplynnia majątek a komentarze kasuje żeby się nie wydało https://www.otodom.pl/oferta/komfortowy-inteligentny-dom-o-pow-147-m2-ID43LPY.html#4a3a462d8e

Krzysztof Grochowski
@Romek

...ten ich dom taki inteligentny jak i rudy...

Rybka

Uwaga na tych ludzi, kłamcy, nie polecam tego pseudo pracodawcy!!!!!!!!!

ze względu na brak przelewu sprawa w najbliższym czasie trafi do sądu

Pracownik były

Paweł "teraz trafiłeś... kasa na koncie...widziałeś auta po byłych pracownikach..."bu haha haha Sławek lub Sabina autorzy tej jakże pięknej historii o swojej firmie. Przecież ten tekst ani kupy ani (usunięte przez administratora) się nie trzyma kolejny raz myślicie że jesteście cwani a tak naprawdę jesteście mega płytcy i doskonale wiecie jaką macie wyrobiona markę tzn.cytuje osoby z komentarzy poniżej : (usunięte przez administratora) niewyplacalni, klamcy to tyczy się głównie Sławka (bo powinien pochwalić się czemu zmienił pierwotne nazwisko i przyjął nazwisko żony! Sławek wie jak robić biznesy natomiast myślał że on jest mądry a ktoś głupi :) Opinie mówią same za siebie Slawku cwaniaczku od siedmiu boleści :) Ktoś wcześniej napisał zrób Slawku spotkanie wszystkich swoich byłych pracowników to ludzie wprost ci powiedzą co o tobie myślą. Zresztą jesteś taki cwaniak a ludzie pluja ci w twarz a ty twierdzisz że deszcz pada i oto wielki pan i władca Sławomir z którego ludzie szydzą oraz wysmiewaja się! To że napiszesz pozytywna opinie MARCIN -slawek to nie znaczy że ludzie przyjdą do ciebie do pracy. Bo najpierw trzeba być człowiekiem a potem dopiero szefem! ! ! Ale raczej nie pojmujesz o czym pisze bo z ciebie ani człowiek ani szef!

Hanna
@Pracownik były

@Pracownik były, Twój komentarz jest tak bardzo chaotyczny, że naprawdę trudno jest cokolwiek z niego wywnioskować. Z Twojego nicka domyślam się jedynie, iż jesteś byłym pracownikiem firmy S&S POLTRANS. W związku z tym powiedz nam, w sposób niewymuszony i spokojny, dlaczego postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą?

@Hanna

W kilku słowach.1 Podrabianie pieczątek w dowodzie rejestracyjnym.2 Przeładowanie aut .3 Krętactwa przy wypłacie

hanna
@ja

Skoro tak to trzeba to zgłosić gdzieś. Skoro jednak tego nie zrobiłeś to myślę, że kłamiesz :(

@hanna

daj mejla to ci wyślę dowody jak wbijał pieczątki do dowodu rejestracyjnego

Mam nadzieję że wkońcu dotrze Pan do sądu

To nie jest żaden pan to rudy piegowaty slawek (usunięte przez administratora)

i nie dotarł do sądu na sprawę którą sam założył teraz będzie pozew przeciw firmie ss.poltrans

Olek

Firma ma dobre opinie ale zawsze znajdzie się osoba niezadowolona z pracy bo może nie taką sobie pracę wybrała?

@Olek

Dobry żart????????????????

@Olek

pewnie że ma opinie gorzej z tą dobrą opinią

Krzysztof Filas

Witam, moja opinia będzie bardzo krótka! Jeżeli lubicie być oszukiwani i nauczyć się oszukiwać innych to szef tej patologicznej firmy doskonale nauczy was kłamać po czym będzie oklamywal was samych. Odradzam współpracę z tymi ludźmi tzn.slawomirem i ... Ps.panie slawku dlaczego pan zmienił nazwisko z rodowitego na nazwisko żony ????

Antoni
@Krzysztof Filas

Możesz jaśniej napisać , co masz na myśli? Jakie warunki pracy oferuje ta firma?

@Antoni

oferować a dotrzymać warunków umowy przez tą firmę to dwie odrębne sprawy nie polecam

Przegrali sprawę sądową którą sami założyli teraz idzie pozew o odszkodowanie przeciw tej "firmie"

Paweł K.

Nie polecił bym tej firmy nikomu. Powiem w jednym słowie (usunięte przez administratora) !!

Zostaw merytoryczną opinię o S&S POLTRANS - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w S&S POLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy S&S POLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&S POLTRANS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S&S POLTRANS?

Kandydaci do pracy w S&S POLTRANS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S&S POLTRANS
1.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Podwalna 19
    58-200 Dzierżoniów