4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 368 714 5 1

Opinie o Orange Logistics

krzysztofek

Byłem u nich na rekrutacji , bardzo profesjonalene spotkanie. Mam nadzieję że uda mi się dostać na spedytora

uiop

A ja może nie pracowałem tam mega długo, ale zdobyłem fajne doświadczenie i rzeczywiście pieniążki wpadają ładne.

xxy

Mnie tam ta praca odpowiada, a rotacja pewnie że jest. Tylko że darmozjadów wywalają , ja bym co poniektórych nawet 3 mies. nie trzymał, w Rabenie radzą sobie z darmozjadami jeszcze szybciej niż tu i popieram. Jak się komuś chce pracować to będzie zadowolony z pracy i zarobków. I podtrzymuję ja zarabiam podobnie pomiędzy 5-6tys na ręke.

TakNie1

czaja
@xxy

Ja pracuje od 2 lat i może ze dwa razy wziąłem powyżej 6 tys. a jwstem dobry. To nie pisz że wychodzi się po 6tys. że raz dostałeś taką wypłatę to jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale muszę przyznać że jak dla mnie atmosfera w pracy jest super. Sławek trochę gania ale ogólnie jest ok.

czaja
@xxy

eliza

Ja tam pracuję na międzynarodówce i wychodzę od 5-6 tys. Więc nie narzekam.

sander

Taka praca spedytora, że trzeba byś praktycznie ciągle pod telefonem. Ale można sie tez ugadywac inaczej z przewoźnikami. W orange byłem spedytorem krótko, ale praca fajna. Mam doświadczenie, a jeszcze sie nauczyłem czegoś nowego.

@sander

wiesz co spedytorka nie moze znalezc ladunkow na gieldzie z poznania a gielda sie dzisiaj urywala

krzysiek

Taka sama spedycja jak wszystkie, robiłem też w podlasiu i rabenie jako spedytor a to samo by chcieli żeby cały czas być pod telefonem jak ktoś chce jak piesek być na zawołanie przewoźnika to polecam.

pablo

Ja polecam pracę spedytora lub asystenta spedytora. Idzie zdobyć fajne doświadczenie. Płaca adekwatna do wykonywanej pracy + premie.

Tak1Nie

w dziale spedycji bardzo duza rotacja, średni staż pracy spedytorów tam to jakieś 3-4 miesiące, do zwolnień dochodzi bez powodu, średnio co dwa tygodnie przyjmowana jest nowa osoba (wystarczy zobaczyć na jakimś portalu z ogłoszeniami o pracę...ogłoszenia widnieją cały czas;)) jeśli ktoś ma w miare stabilną pracę niech się na daje mamić lepszymi warunkami np. finansowymi bo całkiem prawodpodobnie zostanie zwolniony po 3 miesiącach;) całkowity brak stabilizacji, polecam tylko osobom które w razie czego mogą sobie tak zmieniać co chwile pracę;)

Tak4Nie

joker
@anonim

Wedłóg mnie rotacji zbyt dużej nie ma, ci co pracują to po kilka lat a ci co są z doskoku to są z doskoku. Cóż jest część osób które nigdzie miejsca nie zagrzeją ani w Orange Logistics ani innej firmie. Wcześniej pracowałem w Rabenie i tam była dużo większa rotacja.Więc osobiści polecam. Jeśli chodzi o zarobki to oczywiście zależy od Ciebie, płacą podstawę i od marży. Oczywiście piszę o pracy spedytora, jak jest w innych działach to się za bardzo nie interesowałem.

TakNie1

słabomi
@joker

W dziale handlowym czytaj telemarketing 1300 podstawa i 100 od załatwionego przewoźnika. Każdy może ocenić sobie sam.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice