Opinie o ART Studio Profesjonalnych Podłóg w Szczecin

counter
3 13 25 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ART Studio Profesjonalnych Podłóg?

Tak1Nie1
Remik Nowy wpis

Nie na tym forum powinny znaleźć się uwagi klientów gdyż to forum pracownicze!

Irena Sa Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Owszem czekaliśmy na montaż , ale wcześniej o terminie zostaliśmy poinformowani. Materiały bardzo dobre. Podłoga wygląda w całym domu pięknie . Wykończenie profesjonalne i były ,,bonusy". Polecamy.

Iza Nowy wpis

Zwróć proszę uwagę na to, że wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogę zostać uznane przez pracodawcę za pomówienie, więc proszę o zwracanie uwagi na to, co się pisze na forum publicznym. Piszesz z pozycji klienta firmy, więc rozumiem, że nie znasz wewnętrznej sytuacji firmy, chyba, że rozmawiałeś z jakimś pracownikiem ART Studio Profesjonalnych Podłóg na ten temat? Wyjaśnij proszę tę kwestię.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Iza

@Mega oburzona, to faktycznie niezbyt przyjemna sytuacja i mam nadzieję, że więcej nie będzie miała miejsca. Muszę przypomnieć jednak, że na tym forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców, a nie na temat oferowanych przez nich produktów czy usług. Na tego typu opinie na pewno znajdzie się miejsce w Internecie. Czy są na forum osoby, które pracują lub też pracowały w ART Studio Profesjonalnych Podłóg?

Mega oburzona

Zdecydowanie nie polecam, a wręcz radzę omijać szerokim łukiem !!!! Drzwi + klamki zamówione 29 maja montaż prawie po 4 miesiącach tj. 27 września a miał byś maksymalnie po 12 tygodniach. Drzwi ok ale obsługa fatalna, niekompetentna , odsyłają jeden do drugiego i nikt nie potrafi udzielić konkretnych odpowiedzi. W dniu montażu okazało się, że brak klamek ( zamówione 29 maja) . Dzień wcześniej pani ze sklepu deklarowała, że będą na pewno, a dziś okazało się, że są w Łodzi !!! Totalna olewka klienta, a co za tym idzie niemiła wymiana zdań i zszarpane nerwy. Panuje tam totalny chaos, brak profesjonalizmu , kontakt z szefem niemożliwy ( z informacji pani Andżeliki -jest w Niemczech i nie odbiera telefonów). Szacunek dla pana montera z zarazem wyrazy współczucia , bo to na nim odbija się cała sytuacja zaistniała przez niekompetentny personel ( człowiek niczemu nie winny). Tak ja ktoś wcześniej pisał -totalne dno- odradzam!!!!!

Tak3Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ART Studio Profesjonalnych Podłóg o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Katarzyna

Duży i ciekawy wybór asortymentu. Obsługa wpełni profesjonalna. Termin montażu dostosowany do klienta. Sam montaż pierwsza klasa. Plecam. Warto.

Nik
@Katarzyna

Opis bajka, ale tej firmy niestety to nie dotyczy

Zainteresowany

Jakiś powód powstrzymuje was od napisania kilku słów? Jaka jest atmosfera? Warto aplikować?

Andzia

Polecam bardzo firmę. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie. Fachowe podejście do klienta. Cierpliwie odpowiadają na pytania i wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Montaż podłogi bez zastrzeżeń. Szybko, sprawnie. Super.

Niezadowolony klient

Podobnie jak Klara i Klient. Zdecydowanie nie polecam! Przede wszystkim firma nie dotrzymuje terminów realizacji, kilkukrotnie przesuwała terminy montażu, nie dokończyła pracy! Bardzo nieprofesjonalna obsługa. Szkoda czasu i nerwów.

Tak5Nie

Rysiek

Jestem zadowolony z obsługi. Profesjonalne doradztwo, wybili mi kilka głupich pomysłów z głowy ;) Bardzo szeroki asortyment, wysoka jakość produktów. Montaż w cenie podłogi, oczywiście nie "od ręki" ale w uzgodnionym terminie. Nie mam zastrzeżeń. W przypadku następnych potrzeb "podłogowo-drzwiowych" na pewno wrócę.

Klient

Przestrzegam przed ta firmą. To najgorsza obsługa z jaką się w życiu spotkałem. Załoga kompletnie nieprofesjonalna. Brak jakiegokolwiek zainteresowania się potrzebami klienta i sprawną realizacją zamówień, terminów, pomiarów itd. Totalne dno. Naprawdę odradzam. Nigdy nie pisałem opinii w internecie na temat żadnej firmy lecz w tym przypadku postanowiłem ostrzec potencjalnych klientów.

Tak7Nie

Beata

Wykonanie montażu na znośnym poziomie. Materiały pierwsza klasa. Doradztwo i wybór materiałów na 5+, usługa montażu na 4- (czas wykonania i konieczność posprzątania po wykonawcy).

Adrian

Grupa montażowa bezproblemowa. Minus dla całego zamówienia to konieczność złożenia reklamacji na wypaczone drzwi, które zostały wymienione dopiero po 3 tygodniach - wina producenta. Podłogi, cokoły i drzwi wraz z ościeżnicami dobrej jakości.

zulka78

Dziś zakończony został montaż deski barlineckiej w moim domu. Gdyby nie 2 tygodniowe oczekiwanie na montaż usługa byłaby idealna. Prace monterskie zakończyły się po 2 dniach. Póki co nie dopatrzyłam się żadnych niedoróbek. Mam nadzieję, że niechlubne opinie nie potwierdzą się u mnie.

bober78

Polecam, dostawa i montaż w terminie, duży wybór podłóg. Zarówno montaż podłóg jak i drzwi zgodnie z oczekiwaniami. Wygórowane życzenia żony również zostały spełnione.

Mariusz Pawlak

Witam , Moją współpracę z firmą ART STUDIO oceniam na 5- . Zamówienie drzwi , podłogi oraz plisów przebiegło bez większych problemów . Problemem były uszkodzone elementy ościeżnicy , ale okazało się ,że winę na siebie wziął producent , minus dla producenta za dodatkowy czas oczekiwania . Obsługa w sklepie na dobrym poziomie . Montażasta zrobił dokładnie to czego chciałem bez dużego grymaszenia .

Kaja

Nie polecam. Montaż paneli odbył się w październiku 2016 niestety w wielu miejscach podłoga skrzypi.

Klient

Ostrzegam przed tą firmą potencjalnych klientów! Jedyną zaletą jest całkiem niezły asortyment, który jednak można znaleźć w większości sklepów tego typu. Poza tym niekompetentna, fatalna obsługa klienta, nieprawidłowo wykonane zamówienie, ciągłe przesuwanie terminów (czasem bez żadnej informacji). Zamawialiśmy w tej firmie sporą gamę asortymentu, więc możemy się z czystym sumieniem wypowiedzieć. Na realizację trzeba czekać kilka miesięcy. Przy tym oczywiście zszarpane nerwy i stracone dni urlopowe na montaż, który się wielokrotnie nie odbywał lub nie był wykonywany w całości...

Klara
@Klient

U mnie to samo. Terminy montaży ustalone z pracownikami przesuwały się conajmniej 3 krotnie. O tym ze nie odbędzie się montaż dowiadywałam się dzień przed planowanym montażem po godz 16. Chcąc zawiadomić właściciela firmy o lekceważącym podejściu pracowników to było właściwie nie możliwe (nie odbierał telefonów, rzekomo nie było w tej chwili go w firmie albo miał oddzwonić). Montaż nie odbył się w całości. Ponad 3 miesiące cierpliwie czekaliśmy by go dokończyli. W konsekwencji za zakończenie montażu doliczyli sobie kolejne koszty dojazdu pomimo ze montaż nie odbył się z ich winy. Po położeniu podłogi nikt z firmy nie przyjechał sprawdzić położenia podłogi mino ze montaże firma Art Studio podzlecania. Sam montaż tragedia. W wielu miejscach podłoga mi skrzypi. Szczególnie irytuje mnie to w nocy. Obecnie składam reklamacje na montaż i przeraża mnie ze mam już przyklejone wszystkie listwy dylatacyjne które musza być teraz zdemontowane przy poprawkach. Masakra to delikatne określenie. Ponadto musieliśmy zdemontować jedna z listew dylatacyjnych gdyż była nie poprawnie docieta. Przy drzwiach w progu brakowało ok 0,5 cm. Po jej demontażu okazało się ze w miejscu nałożenia kleju, zastosowany przez montażystę klej dosłownie wyrzarł dziurę w powłoce panela.

ART Studio

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że tak jednostronnie przedstawia Pani sprawę. Rzeczywiście klienci na pierwszą wizytę przyszli sami, bez Pani (nawet nie pofatygowała się Pani aby wykręcić numer telefonu do naszej firmy i poinformować kogokolwiek, o tym, że ktoś od Pani się u nas pojawi), sami sobie wynegocjowali spory rabat co więcej sami również wybrali produkty, które chcieliby mieć w swoim mieszkaniu. Proszę robiąc wpis szkalujący dobre imię naszej firmy napisać również, że kontakt z Pani strony i żądanie wypłacenia prowizji nastąpiło w trakcie realizacji zlecenia i to po miesiącu ok. miesiącu od daty wizyty klientów w salonie. Proszę również dodać, że dopiero wtedy poinformowała nas Pani o tym, że ów klienci są z Pani polecenia. Gdy powstało nieporozumienie i zaprosiliśmy Panią do siedziby firmy, po to aby wyjaśnić całe zdarzenie, to interesowała Panią tylko prowizja za niewykonaną przez Panią pracę i żadne argumenty z naszej strony dla Pani nie były ważne. Współpracujemy z wieloma projektantami i architektami, którzy doskonale rozumieją o co chodzi i razem z nami ciężko pracują aby powiększyć swoje portfolio zadowolonych klientów. Zapłata za ich ciężką pracę jest dla nas oczywista. Jeżeli sądzi Pani, że za taką "pracę" należy się jakakolwiek zapłata, to jest Pani w błędzie. Mamy nadzieję, że każdy, kto czyta ten wpis, zrozumie, że nasza współpraca z projektantami i firmami polega na obustronnej ciężkiej pracy i partnerskich relacjach. Jeżeli ktoś szuka łatwego zarobku i odcinania kuponów od cudzej ciężkiej pracy, to z góry dziękujemy za współpracę. Mamy również nadzieję, dotrze to zarówno do Pani jak i do innych czytających, że za nieróbstwo się nie płaci. Pozdrawiamy, Zespół ART Studio

Tak7Nie

Zbyszek
@ART Studio

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta.Obsługa miła. Montaż na 6+. Pan Mariusz to prawdziwy fachowiec. Polecam.

Współpraca

Chciałabym przestrzec przed współpracą z tą firmą architektów wnętrz. Poleciłam klientom tę firmę zostałam zapewniona o otrzymaniu prowizji od zakupu, później okazało się, że jednak stanowisko firmy się zmieniło. Architekci wnętrz strzeżcie się! :) Lepiej wybrać rzetelną i słowną firmę!

Zostaw opinię o ART Studio Profesjonalnych Podłóg - Szczecin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ART Studio Profesjonalnych Podłóg
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Cukrowa 14a