Opinie o Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

ktoś zagadka ;) Nowy wpis

chciałem tylko podzielić się opinią - anonimowo co by nie być posądzanym o wchodzenie tam gdzie nie trzeba :P . Firma super, cieszę się że do niej trafiłem, lepiej nie mogłem. Kasa bardzo dobra, warunki super, home office, szef normalny gościu nie czepiający się bez sensu, zespół rewelacja, co i raz imprezy, wyjście na piwo, szkolenia możliwe a nawet sam mogę wybierać na jakie chce iść a firma stawia, wyjazdy na targi zagraniczne nawet do Azji i dalej też są ale dla starszych stażem pracowników. Generalnie, polecam i tylko tyle w temacie. PS. Aż się chce pracować i walczyć o tą firmę i szefostwo. miłego.

Administrator Nowy wpis

Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Ona Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Panuje bardzo rodzinna atmosfera. Ludzie normalni, relacje między pracownikami bardzo pozytywne. Szefostwo w porządku. Polecam :)

Rada

Ludzie w firmie są dobrze traktowani. Bardzo przyzwoite miejsce pracy. Świetnie sobie radzi na rynku.

Aleksandra Nowy wpis
@Rada

Czyli w firmie są dobre zarobki skoro ludzie są dobrze traktowani? Atmosfera w pracy też jest taka, jaka być powinna? I jak z rozwojem - szkolenia, awans jest?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. B? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jest wszystko ok, atmosfera fajna, zarobki ok, szefostwo git.

Edward
@pracownik

Dużo pozytywnych opinii o pracodawcy na forum. Ty też jesteś zadowolony z zatrudnienia. Rozwiń proszę temat wynagrodzeń i napisz na jakim są poziomie. Są dodatkowe możliwości zarobku na przykład premie? Liczę, że się odezwiesz.

@Edward

tu jest fajnie z wynagrodzeniami bo wszystko tak naprawdę można z szefostwem dogadać. Premie jak najbardziej tylko trzeba ustalić jasne zasady za co, ile, komu itd. ale to właśnie Ty razem z szefami ustalasz co i jak. Zarobki podstawa to troche powyżej średniej na rynku.

@pracownik

Cześć @pracownik, dalej pracujesz w tej firmie? Czy oferują jakąś ścieżkę kariery? Awanse, dodatkowe benefity? Zastanawiam się, czy pracując ze świetnymi wynikami można liczyć na "wdzięczność" ze strony firmy:)

Grzegorz
@Agnieszka

Witam serdecznie Pani Agnieszko, tak zajrzałem dopiero na ten portal i widzę sporo się działo. Odnośnie pracy u nas w firmie to zapraszam do aplikowania bo cały czas poszukujemy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Co do wynagrodzenia / premii / szczegółów pracy itd. zapraszam na spotkanie ale gwarantuje że nie będzie Pani zawiedziona. Z pozdrowieniami. Grzegorz Krasnodębski

Agnieszka

Będę aplikować na przedstawiciela handlowego w Warszawie. Jest tutaj może ktoś zatrudniony w Amg Cargo na tym stanowisku? Chciałabym się dowiedzieć czy oferują "atrakcyjny procent" od sprzedaży? No i czy przedstawiciele handlowi w Amg Cargo Logistics są zgranym zespołem, czy wręcz przeciwnie- przeszkadzają sobie nawzajem?

@Agnieszka

Zarobki to kwestia indywidualnych ustaleń. Zespół w AMG jest bardzo w porządku. Każdy każdemu dobrze życzy.

Dobra atmosfera. Zarobki odpowiednie.

Agnieszka

Witaj @Nick, a na jakim stanowisku pracowałeś? Powiesz coś więcej o atmosferze w biurze? Być może organizują jakieś wyjazdy, imprezy integracyjne?(oczywiście nie w obecnej sytuacji, ale w 2019 mogli- miejmy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy).

@Agnieszka

Firma bardzo dobrze podchodzi do pracowników. Zapewnie bonusy świąteczne czy wakacyjne. Organizuje wyjazdy wakacyjne które są bardzo przyjemne. Jest coroczny świąteczny "śledzik" w dobrym miejscu. Są wyjścia do klubów w Warszawie. Atmosfera w firmie jest dobra i przyjazna. Pracują ludzie bardzo w porządku.

Zadowolony

Polecam firmę, super atmosfera, dobre warunki i super szefostwo. PS. I fajne podejście do ludzi - nie tylko pracowników ale i klientów oraz poprostu ludzi. Wiele pomagają charytatywnie i pracownicy chętnie w tym uczestniczą. Taka troche rodzinna atmosfera. Naprawdę fajnie :)

@Zadowolony

Naprawdę dziękuję za taką konkretną i pomocną opinię. Opowiesz mi coś o warunkach na tym konkretnie stanowisku - przedstawiciel handlowy? Czy można dobrze zarobić?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.?

po rozmowie

Niema jakiś specjalnych etapów opisanych itd. Jest poprostu rozmowa, raczej na luzie, fajni ludzie prowadzą. Jest ogólnie spoko.

@po rozmowie

Mógłbyś powiedzieć o co pytali i ile trwała rozmowa? Dostałeś może pracę w Amg? Orientujesz się może, jak sytuacja w firmie wygląda obecnie?

Podpowiedzcie jak firma teraz stoi i czy można w ogóle myśleć o pracy?

Bardzo dobry pracodawca ,więc jeśli ktoś ma chęć aplikować to warto, polecam.

Polecam. Dobre stawki, dobra i miła obsługa. Poleciła mi znajoma firma i jestem zadowolona. Będę korzystać.

Karol

Dobra obsługa. Jestem zadowolony.

Klientka

Bardzo przyjemna firma. Ludzie są przemili i bardzo pomocni. Przetestowalam kilka firm spedycji lotniczej i z tą najlepiej i najprzyjemniej się współpracuje. Polecam.

Dastin

Zdecydowanie nie polecam. Początkowo kontakt świetny, szybko zadeklarowali, że przesyłka zostanie dostarczona na następny dzień co niestety nie nastąpiło (doszła tylko jedna z dwóch paczek). Reklamacji nie uwzględnili ponieważ "Wszelkie podawane przez nas dane odnośnie czasu transportu są podawane orientacyjnie" Jaki sens korzystać z takiego rodzaju "usług", które mimo że prawie 10 razy droższe nie potrafią zostać zrealizowane jak należy?

AMG Cargo Logistics
@Dastin

Witam, portal ten służy wymianie opini o pracodawcy a z tego co wiem Pan w naszej firmie nie pracował. A odnośnie usługi to w każdej wiadomości miał Pan informację że nie możemy zagwarantować dostawy na kolejny dzień mimo użycia exprresowej dostawy - niestety zbyt wiele zmiennych w transporcie aby coś na 100% gwarantować. Ale jak się nie czyta ze zrozumieniem i ma podejście życzeniowe to niestety ciężko taką osobę zadowolić. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amg Cargo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.?

Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Sabały 60
    02-174 Warszawa

Amg Cargo Logistics Sp. z o.o.