Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

loke

Witam jedzie ktoś na pączki lili 2-3 lipiec ?? Opłaca sie jechać bo jade 1 raz

patrykx

Witam mam pytanie. Czy na domkach jest internet?

Wystraszona

Hej mój chłopak wyjeżdża w niedziele właśnie z tego biura na magazyn jako order picker dostał umowę od nich na 6 miesięcy. Ma mieć od poniedziałku szkolenie itp miał ktoś podobnie ? Wszystko skończyło się dobrze ? W sensie że na takiej zasadzie ktoś pracuje a nie siedzi na tych domkach? Bo jak czytam te komentarze to zaczynam się bać .

basika

a pracuje przez to biuro od kwietnia. od razu trafiłam na firme przy liliach gdzie potrzebowali ludzi i sie utrzymałam do dzis. fakt-są okresu gdy tej pracy jest mniej np. po 7 godzin dziennie a nie 8 czy 9 ale nie przesadzajmy-wszedzie kiedys jest postuj. jesli chodzi o biuro-nie narzekaj-było wiele gorzej w innych. mieszkałam na ich firmowych domkach i byłam zadowolona.z opowiesci wiem ze dzarzaja sie gorsze-zalezy jak trafisz. wypłacaja zawsze ,czasami zdarzaja sie im jakies pomyłki . Co do pracy jesli ci zależy to ja dostajesz. to tyle na ten temat

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

snooz12

Witam czy opłaca sie jechac przez te biuro do pracy bo mam jeszcze zadzwonic na skype do tego biura czy sa dla mnie jakies oferty pracy, bo zeby nie bylo tak jak wywnioskowałem z komentarzy ludzi ze 2-3tyg jest praca a pozniej nie ma, wiadmo jednek ze czesc komentarze jest pozytywna a inne negatywne, ale tym sie nie martwie a chce tylko wysluchac opinni osob ktore prze ta agencje zostaly zatrudnione i przez jakis okres czasu pracowaly.

Karolik

To może inaczej czy w sezonie wakacyjnym żeby zarobić "pare groszy" opłaca się jechać czy pojadę i jak z opinni wynika będę czekać na pracę tygodniami ???

karolik

witam czy jest w stanie ktoś powiedziec mi coś o koordynatorce Karolinie Nowak?Dołączam się do pytania ?

Misiek

Wyjeżdżam do Niew Heeten za 11 dni na zbieranie pąków lilii, czy ktos kto tam był mółgby mi napisac wszystko o tej pracy i o tym biurze ? (usunięte przez administratora)

Uszi

Witam.. Właśnie mam rozmowę kwalifikacyjną przez skype. Czy można zaufać tej firmie ? Z tego co się tu naczytałem to nie bardzo mi się widzi siedzieć w domku i tracić niepotrzebnie pieniądze.

pd

Witam jedzie ktoś na lilie 2 lipca?

ppp

witam czy jest w stanie ktoś powiedziec mi coś o koordynatorce Karolinie Nowak? Godna zaufania osoba?

Karola

Był ktoś z Was w Holandii przez tą firmę bez znajomości języka??? można liczyc na taką ofertę ?

gość

Ludzie co sa w holandiiw duijndamie siedza na domkach,pracuja po 3 dni ,a oni sciagaja ludzi z polski nowych paranoja totalna!!

wikwik

Mam jechać w piątek albo sobotę na segregację lilii. Ściągnęli mnie wcześniej bo miałam dopiero zaplanowany wyjazd na 20 czerwca. Czy to znaczy, że jest praca i otzrebują ludzi ? Czy jadę sobie posiedzieć w domku ?

m
@wikwik

jak sie czegoś dowiesz pisz

matrx
@m

Ciekawe z czego napisze jak na domkach duijndamu nie ma internetu hahahahahahahah

knife

Witajcie, Jutro będę odbywał rozmowę przez skype. Zastanawiam się czy to dobra opcja. Nie chcę wyjechać i siedzieć i nic nie robić. Jakie są warunki ? Za zakwaterowanie 88euro brutto TYGODNIOWO czyli ~1400zł miesiecznie, do tego ubezpieczenie ~300zł. Kto był i napisze jak jest?

gh6980gv
@knife

Jedziesz,siedzisz na domku moze prace ci zalatwia,albo nie i po 2 tyg wracasz do polski bo juz nie masz kasy na nic.Takie sa realia w tym biurze podrozy:D

hehe124335

Na jakieś stronie i grupie na fb była informacja. A ile dostawaleś za godzinę na rękę i przywiozłeś za to 6 tyg?

pax

Siema. Mam kilka pytań odnośnie zrywania pączków kwiatów w Nieuw-Heeten, czy ktoś tam był? Jeśli tak, to ile godzin wyrabia się średnio w tygodniu i ile można robić maksymalnie? Czy nie ma problemów z brakiem pracy? Co ile przedłużają umowę i czy kasa jest na czas? Z góry dzięki :)

@pax

hej pax, ja bylam na pakach lilii w zeszle wakacje i mam pytanie jak trafiles na prace? poniewaz numer tel do koordynatora z zeszlego roku nie dziala. Podasz tu dobry kontakt? Chce przyjechac, bo praca byla po 45-50 godzin i wyplata raz na tydzien, chyba raz im sie zdarzylo, ze wyplata byla z kilkudniowym opoznieniem a reszta spoko.

Zgadzam sie ze szkoda czasu na wakacje z duijndamem lepiej poszukac pracy a nie jechac zeby posiedziec na domku i tylko wydac pieniadze na wyjazd.Zapewne twoj komentarz zostanie usuniety bo musza byc tylko pozytywne komentarze zeby ludzie chcieli przyjechac.

Ogień

Ola daj maila to powiem co i jak :)

ania

Ola kiedy mialas rozmowe kwalifikacyjna? i po jakim czasie zaproponowali prace? :P

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works