Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Nowa

Witam mam do was takie pytanie odnośnie pracy przez tą agencje.Chciałam zapytac jak faktycznie jest z tymi godzinami???Czekam na telefon odnośnie wyjazdu i troche sie boje że pojade a pracy nie bedzie.

mlody

10 - 11 Euro za godzine brutto..

lol

Jadę z podkarpackiego 8 pazdziernika na cebulki. Karolina Nowak.Rozmowa wygladala tak ze zostalo mi wszystko wytlumaczone co i jak co mam zabrac. jak to wyglada domki itp. Pozdrawiam:)

Korni

Hej, czy jest tu ktoś z Wielkopolski kto 9-10 października wyjeżdża na cebulki?? jakie jest nazwisko wyżej wspominanej kordynatorki Karoliny? :) pozdrawiam

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Asia

Głównie rozmowa po angielsku, przybliżą Ci ofertę pracy dokładniej jak ona wygląda, zarobki,warunki mieszkaniowe i ogólnie pytaj o wszystko co chcesz wiedzieć to Ci powiedzą odrazu. Rozmowa po angielsku to to co już pisałam,przeczytaj wyżej :)

1989

Witam. Ja właśnie mam umówioną rozmowę na Skype'a za klika dni z gościem, który przez telefon wydawał się całkiem w porządku. Nie miałem jeszcze styczności z rozmową kwalifikacyjną po angielsku, czy ktoś może podpowiedzieć jakiego typu pytania mogą paść na takiej rozmowie?

meduza
@1989

dlaczego chcesz pracować w Holandii? Jakie jest twoje hobby/?

Matek

Jedzie ktoś na cebulki z Małopolski?? 12.10.2015

Monaalizaa

stawka na cebulkach 6-7euro

mikinia

a co za problem zadzwonić do biura i sie dowiedziec? najlepiej podac wszystko na tacy

aish

czy ktoś może już poznał stawki za cebulki na wyjazd 12.10?

seba

jedzie ktos 3 października ?

bartosz

wiecie cos na temat cebulek ? oferta ponoć dla par ?

Asia

Co raz częściej słyszę, że przez duijndam jest spoko :) Polecam zerknąć na grupę na fejsie "opinie o agencjach pracy - holandia" . Dużo cennych informacji można się dowiedzieć :) Ostatnio tam zapytałam o duijndam właśnie :)

nowa

też się wybieramy 12.10 z chłopkiem na cebulki i nie mam pojęcia czego można sie spodziewac

tylkol

Wybiera sie ktos na cebulki 12/10 ? Jakies opinie ? Z gory dziekuje !

@tylkol

Moja mama z koleżanką się wybiera i ja też bym chciała ale dla mnie to za późny termin na wyjazd ale też właśnie chętnie poczytamy opinii :) Z góry dziękuję.

Asia

A do jakiej pracy przyjechałaś? Kurcze, współczuję Ci, ja też mam wyjechać nebawem :/ Ale moi znajomi co tam siedzą przez tą firmę mówią, że trzeba walić do koordynatora do skutku bo inaczej tak bedziesz siedziec caly czas. Nie poddawaj się i truj mu do skutku. Trzymam kciuki, powodzenia.

cebulki

ktos przedtem usunal moja wypowiedz wiec pisze jeszcze raz. Ja tez pracowalam rok temu przy sortowaniu cebulek w nieuw heeten i mialam koordynatorke Karoline - rzeczywiscie interesuje sie pracownikami, mozna dzwonic do niej nawet po pracy i odbiera nie to co inne babki. Praca tez byla spoko i godziny dobre po 52-59 na tydzien.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works