Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Asia

A do jakiej pracy przyjechałaś? Kurcze, współczuję Ci, ja też mam wyjechać nebawem :/ Ale moi znajomi co tam siedzą przez tą firmę mówią, że trzeba walić do koordynatora do skutku bo inaczej tak bedziesz siedziec caly czas. Nie poddawaj się i truj mu do skutku. Trzymam kciuki, powodzenia.

cebulki

ktos przedtem usunal moja wypowiedz wiec pisze jeszcze raz. Ja tez pracowalam rok temu przy sortowaniu cebulek w nieuw heeten i mialam koordynatorke Karoline - rzeczywiscie interesuje sie pracownikami, mozna dzwonic do niej nawet po pracy i odbiera nie to co inne babki. Praca tez byla spoko i godziny dobre po 52-59 na tydzien.

daniel sam

trzeba znac jez. angielski?

@daniel sam

Zależy do jakiej pracy. W rozmowie kwalifikacyjnej przez Skypa sprawdzają znajomość języka i na tej podstawie dobierają Ci oferte pracy. Ale są też chyba jakieś prace bez języka. Musisz się z nimi kontaktować.

Anka
@Asia

a w jaki sposób sprawdzają znajomość języka przez skype??

@Anka

Rozmawia z Tobą po angielsku, taka zwykła rozmowa :) Tematy i pytania zależą od stopnia znajomości, ze mna gadała o wyksztalceniu jakie mam, co robie w wolnym czasie,jakie mam doswiadczenie zawodowe, czy bylo w tej robocie ciezko, co robilam od czasu skonczenia studiow,o Grecji bo tam sie wychowalam i pare pytan tu zadala, a czemu za granice chce wyjechac,czy mam przyjaciol w hadze i takie tam, no zwykła pogawędka :) Więc tu z ostatniego pytania domyslilam sie ze pewnie wyląduje w Hadze :P

Popi

Czy ta koordynatorka to Karolina?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Benio

Kazdy pisze co innego i chyba kazda agencja ma plusy i minusy. W duijdamie bylo nawet spoko i w sumie jak se tera odbije w kraju troche to moze zznowu tam pojade jak beda mieli cos dla mnie.

Monalisa

Ja bylam juz 2 razy w pracy przez agencje duijndam. Czytajac wasze koemntarze stwierdzam ze mialam szczescie, bo i na domku mialam dobre warunki, i fajna prace. mam 20 lat i bylam na cebulkach. pracuje na wiekowce i bedac na domkui za 56 godzin mialam 260 euro ( mam ich ubezpieczenie )w ciagu 6 tyg nie schodzilam ponizej 45 godz. Chyba to zalezy od koordynatorki bo ja mialam fajna, nawet dzwonilam do niej po godz pracy i odbierala

K.

Hej a jak można się skontaktować Asiu? Odp. ja rano bde spr. odp. . Masz możę gg? Pozdra

Gosia
@K.

hej. Jedziesz moze przez Duijndam? jak mozesz skontaktuj sie ze mna na (usunięte przez administratora)

@K.

Na ich stronie masz wszystkie numery do jakiego biura chcesz. Ja sie kontaktuje przez Rzeszów bo z lubelskiego najbliżej :) Pozdrawiam i sorry ze tak późno odpisuje ale internetu nie mialam.

@K.

Gg nie mam ale mam maila (usunięte przez administratora) . Jak coś to czekam na odzew a co wybierasz się do holandii? Kiedy i skąd?

Asia

Właśnie oni dzwonią do mnie co tydzien bo co tydzien maja inne oferty ale chciala dać mnie na pakownie róż albo na sprzątanie bo potrzebują kogoś z dobrym angielskim właśnie tylko ja im mowilam ze chce wyjechac na koniec sierpnia bo taka mam sytuacje. Ehh no pojade to się przekonam, nie będzie pracy to wrócę, trudno :/ Dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

kasia

A do jakiej pracy jedziesz? W kazdej pracy jest inaczej,są rozne godziny.Nie ma tak,ze w kazdej szklarni tak samo.Powinnaś poczytac opinie powyżej to duzo byś sie dowiedziała

Asia

Witam, Czy jest ktoś w Holandii przez tą firmę teraz, kto mógłby coś opowiedzieć, czy jest praca, ile godzin, jak zarobki, mieszkanie itp? Bo wybieram się w następnym tygodniu i boję się że nie będzie pracy :/ Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję z góry! Pozdrawiam :)

Wojtek

To skoro nie ma pracy przy sortowaniu to nie proponują jakiejś innej, np. przy sprzataniu? Tam podobno jest praca 6 dni w tygodniu

@Wojtek

No mi też taką zaproponowała, bo tak czy inaczej te magazyny i hale ktoś musi posprzątać..

ona

Najbardziej (usunięte przez administratora) biuro z Hagi i okolic. Dzownią do mnie z ofertą pracy i karzą przyjechać do biura a jak przyjeżdżam to sie rejestruje po raz któryś z kolei żeby na koniec babka mi powiedziała ''jak będziemy mieli dla pani odpowiednią ofertę to sie odezwiemy'' Siedzą tam jedna z drugą i nic tylko wciskają kit ludziom. Kolejny raz zmarnowały tylko mój cenny czas. Obiecuje sobie nigdy więcej się tam nie wybrać. NIE POLECAM

KaSiA

Mam jutro rozmowe kwalifikacyjna przez skype. I z tego co tu czytam to dużo osób chcą ściągnąć, ale czy w takim razie wszystkim zagwarantują pracę?! Tak jak wszystkim zależałoby mi na dużej ilości godzin i nie uśmiecha mi się siedzieć w domku, nic nie robić i niewiele zarobić. Coraz bardziej się zastanawiam czy jest sens z nimi wyjeżdzać

@KaSiA

Oni zawsze duzo ludzi potrzebuja ściągac w kolo te same ogloszenia maja na te same firmy.Jakas wielka rotacja tam musi byc ze caly czas ludzi im brakuje.Tak jest jak sie 1 stanowisko np. na pakowni obsadza 4 ludzmi ktorzy chodza na zmiane po 3 dni do pracy.Duijndam pokasuje ich za domki i szafa gra.Jeszcze troche i ludzi im zabraknie w polsce i na kim bidulki beda zarabiac? ps.szkoda ze nie mozna tutaj wgrac plikow bo bym wam pokazal jak ludzie w tym samym wieku,na tym samym stanowisku i w tym samym czasie zaczynajacy prace moga miec dwie rozne stawki godzinowe :D Takie rzeczy tylko w duijndamiee...

dunno

wow jak maja sobie sami to zalatwic jak kazdy przyjezdza zielony w temacie a duijndam takich szuka. Nie wiem skad bierzecie te kwoty 500, 400 euro bo nikt takiej wyplaty nie mial nawet na szklarni. max to jest mniej wiecej 300euro zczego 50 ero /tyg na jedzenie. Ale trzeba jeszcze na tej szklarni byc. O ludziach na domku nie bede pisac bo wiadomo ze patologia nie szanujaca innych, egoisci falszywi i brudasy. a potem kary pieniezne ktore biura bardzo czesto ściąga

Rafał

Ale ruszył temacik (usunięte przez administratora) Ja byłem raz przez agencje ale było w miare ok a tak to jezdziłem ciagle w stałe miejsce do Niemiec, praca przy sortowaniu cebuli i ziemniakow a dla faceta układanie worków z ziemniakami na paletach i streczowanie, dodam ze po 12 h worek 25 kg wazy 250 kg hah

Karol

A za przewoźnika trzeba płacić na miejscu bo mi się wydawało że pobierają przy wypłacie chyba że pomyliłem sobie agencje

@Karol

Tego mi nie mówiła kiedy trzeba płacić tylko podała zawyżoną kwotę jaka może mnie wynieść i że mogę jechac przez przewoźników poleconych przez nich, którzy wożą do nich pracowników albo na własną rękę.

Asia

A i mam jeszcze jedno pytanie, moze nie na temat ale moze ktos zechce odpowiedziec. Mianowicie jest to moj pierwszy wyjazd i wyjezdzam sama i chcialabym jak najwiecej obyc sie w temacie i na wszystko przygotowac i chcialabym zapytac ile moze mnie wyniesc taki wyjazd, ile Was wyniosl, pytanie tu o wszystkie koszty, jedzenie jakie ze soba zabieracie, podroz do Holandii, ile euro zabieracie a ile zlotowek. Bo ja bym musiala sie zapozyczyc na ten wyjazd i ewentualnie pierwsze dwa tyg do wyplaty i chcialabym oszacowac mniej wiecej ile mnie to wszystko wyniesie. Wiem że za przewoźnika okolo 350 zl, zaswiadczenie o niekaralnosci 30 zl i zapewne zalozenie konta walutowego tez platne. I tu moze ktos poleca jaki bank będzie najlepszy. Dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi. Wszystkie wskazowki są cenne :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)

Krzysztof
@Asia

Mniej więcej 30 - 40 euro tygodniowo na jedzenie pojdzie, no chyba,że zupki chińskie. (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

To właśnie też mi tak powiedziała. I, że warto wziąść ze soba dużo jedzenia z Polski tylko takich suchych produktów co się nie psują, środki, detergenty itd. Coś o kwiatkach mi też mówiła, sortowanie róż czy coś... Na szklarni ponoć wyższa stawka. A mi to sprzątanie proponowała ze względu na mój poziom języka-wymagana znajomość. Ma się odezwać za 2 tygodnie i wtedy zobaczymy jakie jeszcze oferty wpłyną. Jeśli chodzi o cebulki to też mam propozycje ale z innej agencji Euro Work. Dziękuję Krzysiu za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Asia

Jezeli chodzi o prace, czy jest... Równiez zadalam to pytanie bo mowilam ze na tym mi najbardziej zalezy, miec te min 40 godzin tygodniowo to powiedziala ze to zalezy od zamowien, ile produktow towarow ale w momencie kiedy jest mniej godzin to placi sie mniej za zakwaterowanie ponoc.. Bardziej pewna prace przedstawila mi na sprzataniu, gdzie pracuje sie 6 dni w tygodniu ale nie powie mi wlasnie po ile godzin, no wlasnie i na jedno wychodzi ale praca tak czy inaczej jest bo po tej produkcji te hale magazyny tak czy inaczej trzeba posprzatac.. Z tego wzgledu ze konieczny jest numer sofi na ktory czeka sie okolo kilku dni, to te kilka dni tez moge czekac na prace bo bez tego jest nielegalna na co pracodawca sie nie godzi. Coz przy moim wieku 25 lat stawka wynosi 8.70 brutto, ubezpieczenie 20.30 e i zakwaterowanie 88. Mowila ze zawsze mozna poprosic o inne stanowisko jezeli chce sie np przeniesc na szklarnie to wtedy miejsce sie zwalnia i szef przeszkala nowego pracownika i pracujesz na szklarni. Wątpie ze na moje widzi mi sie zmienia stanowisko ale no dobra. Jezeli jest ktos z woj lubelskiego kto sie wybiera przez ta firme to bede wdzieczna za odpowiedz. Razem bylo by razniej :)

Krzysztof

calkowicie zgadzam się z Twoja opinią

Asia

Hej, dostałam propozycje na pakowni i sortowni oraz na sprzataniu hali i magazynow po rozmowie kwalifikacyjnej i sprawdzeniu mojego angielskiego i proponowali wyjazd nawet i w tym tygodniu, albo jak wole w nastepnym ale mam troche spraw do zalatwienia i chcialabym wyjechac pod koniec sierpnia ale nie maja mozliwosci zaproponowania ofert z takim wyprzedzeniem bo dostaja nowe z tygodnia na tydzien. Pani z Rzeszowa mila, sympatyczna, wszystko wylozyla kawe na lawe, na wszystkie pytania chetnie odpowiedziala ze szczegolami. Wydaja sie byc rzetelna firma i maja dobra opinie bo przepyralam calego neta o kilkudziesieciu agencjach i ta jak narazie ma jedna z najlepszych opinii. Pozatym kolega pracuje przez ta agencje przy salatkach i nie narzeka. Czy jest ktos kto bylby chetny jechac za 2 tygodnie, koncem sierpnia? Jestem z lubelskiego, milo bylo by sie zgadac z kims to moze razem by sie pojechalo.

gOSIA

Myślisz,ze wyzywienie bedzie Ci ktos sponsorował?Oczywiscie,ze we własnym zakresie,no chyba ze bedziesz mieszkał w hotelu to tam mozna wykupic obiady za ktore Ty bedziesz płacił.Zarobki zależa od tego,ile bedziesz miał przepracowanych godzin.Im wiecej godz.tym wiecej kasy.Ja miałam 300 euro na tydzień na czysto.Duzo zalezy od szczescia.Moze byc tak,ze pojedziesz troche popracujesz i pracy nie bedzie a tym samym pieniedzy.Jest roznie.Zalezy gdzie sie trafi..... z mieszkanami tez roznie.Mozna trafic na fajne mieszkanie a mozna trafic na tragiczne.Pojedziesz-zobaczysz.Zaryzykuj.Kto nie ryzykuje nie pije szampana.Sam wyciagniesz wnioski.Mozesz byyc zadowolon a jak nie,zawsze mozesz wrocic do PL nikt tam siła Cie nie trzyma to nie wiezienie.Pozdrawiam

@gOSIA

Dzieki za info , niektórzy posrednicy zapewniaja diety dlatego sie pytam bo juz takowe miałem. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i raczej juz nie interesuje mnie ta praca a na ryzykowanie nie mam czasu bo intereuje mnie praca gdzie są stałe godziny a nie chybił trafił

hihi
@gOSIA

300eur przy ilu 50godz to spoko pieniadze buahahahahahahahahaha!Nic tylko jechac:D

@hihi

no i co cię tak smieszy? wcale nie przy 50 h a przy 40,masz wiecej....?

@gOSIA

na rekę 300 euro na tydzień już na czysto ..... to pracujesz 5 dni po 8 h to jaką masz stawkę? bo jest od 8.70 do 9.28 czy jakoś tak, oczywiście brutto. A opłata za ubezpieczenie i wynajem domku? Tak przy okazji to max jaki zarobiłem to 2000 ęuro na miesiąc netto czyli masz 500 euro na tydzień DANNO dzięki za konkret w tych opiniach

@Rafał

A to ciekawe? To ja też chce tyle zarobić...gdzie tyle mozna wyciagnąc 500 euro na tydzień,chetnie się tam przyjmę

hihi
@gOSIA

300eur przy 40godz na czysto spoko.Jak ci duijndam za mieszkanie nie potraca!Ja za 46godz dostawalem 450eur!Tez na czysto tylko musialem oplacic mieszkanie i ubezpieczenie.Ale to ladnie brzmi 450eur.

@gOSIA

Pracując przez 7 dni po 12 do 14 h to zarobisz , praca była w Niemczech.

@Rafał

Tak? a gdzie konkretnie...i co to za praca

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works