Opinie o GRUPA SARIGATO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GRUPA SARIGATO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA SARIGATO o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA SARIGATO w Warszawa

Nowa

A ja właśnie zaczynam pracę, to moja pierwsza poważna firma i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Od pierwszego dnia dostałam pełną opiekę i wprowadzenie w firmę i nowe obowiązki. Wszystko co ustaliłam w trakcie rekrutacji jest prawdą i "się dzieje". Mam nadzieję, że będzie tak dalej i będzie mi się super pracowało.

@Nowa

A na jakim jesteś stanowisku? Cieszę się i powodzenia, niech Ci się wiedzie :) Może spróbuje swoich sił na wiosnę :)

Kandydatka

Fajny początek - i tyle. Niestety kontakt po dwóch etapach rekrutacji się urywa. W obecnych czasach jest to kluczowe, żeby dbać o relacje. Nie tylko z klientem, ale z współpracownikami czy kandydatami. Brak kontaktu z kandydatem ze strony firmy po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej jest absolutnie najcięższym grzechem dzisiejszych czasów. Jest to bezpośredni brak szacunku. Z jednej strony bardzo to rozczarowujące, a z drugiej bardzo uświadamiające z jakimi pracodawcami nie powinno się podejmować współpracy.

@Kandydatka

Co Ty gadasz.... chyba mało rekrutacji przeszłaś. Olewanie i nieinformowanie kandydatów o zakończonej rekrutacji to NORMA, na porządku dziennym, naprawdę niewiele firm piszę informację zwrotną, więc wyluzuj.

@Kandydatka

Hej, bardzo nam przykro, że czujesz się zawiedziona. Prowadzimy teraz dużo rekrutacji do różnych zespołów. Nie wszystko przechodzi przez moje ręce. Staramy się zawsze kontaktować z kandydatami po rozmowach. Czasami już na spotkaniach dochodzimy do wniosku, że nam nie po drodze, w innych przypadkach dzwonimy lub w razie barku kontaktu wysyłamy maila alba SMS-a. Mam nadzieję, że nie jesteś na nas bardzo zła, jesteśmy tylko ludźmi i czasami coś nam może umknąć. Mamy nadzieję, że trafisz w wymarzone miejsce. Wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok.

Jestem umówiony na spotkanie, jak dotąd pierwsze wrażenie i kontakt oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie, ważne da mnie informacje dostałem przy pierwszym telefonie. Teraz czekan na rozmowę, z mam nadzieję, przyszłą szefową.

@Paweł

I co, jak wygląda sytuacja, odezwali się do Ciebie a może już pracujesz? Napisz jak wrażenia :) Może i ja spróbuję.

Jestem po wstępnej rozmowie telefonicznej, na razie wygląda to dobrze. Szybki kontakt i szybie decyzje w sprawie rozmowy z osobą, z którą mam pracować! Fajnie byłoby gdyby się udało;)

Account Manager

Jestem po spotkaniu (online) i pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Najpierw szybki telefon i podstawowe informacje i ustalenia. Od razu wiadomo jakie zasady zatrudnienia i jakie warunki. Nikt niczego nie ukrywa, więc dziwią mnie negatywne komentarze tutaj. Troszkę mnie zmroziły, ale to jest moja decyzja na jakie warunki się zgadzam. zekam teraz na ich decyzję;)

Najpierw szybki telefon i podstawowe informacje i ustalenia. Druga rozmowa/spotkanie online - już z managerem, miło i na luzie. Dość konkretne pytania o doświadczenie i umiejętności; w jakim kierunku chce się rozwijać.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Samuraj

Jestem w firmie nowy, pracuję od kilku tygodni. Narazie mogę ocenić sam proces rekrutacji i wdrożenia. Podobają mi się jasne zasady - wszystko jest podane w pigułce na wstępie. Wiedza o samej firmie i zasadach jak i tryb pracy, formy i kanały komunikacji. Wprowadzenie było szybkie i intensywne, ale powoli się wdrażam. Fajnie, że mnie nie wrzucono w środek roboty i "baw się" (przejmowałem projekty po kimś). To mi się często zdarzało w innych firmach. Fajne jest to, że wszystko co mi powiedziano w trakcie rekrutacji jest dotrzymane i zrealizowane. Zobaczymy jak będzie dalej.

An

Startuję do nich i jestem po pierwszej, szybkiej rozmowie wstępnej. Brzmi to dobrze i od początku sytuacja jest jasna co do formy zatrudnienia i warunków. Niektóre opinie, które tu czytałem mnie zniechęcały, ale nie sądzę aby było to 1:1 prawdą. Wszystko jest powiedziane na początku i albo jest to dla mnie ok, albo sobie daję spokój. Zobaczymy czy będzie rozmowa finalna, jestem dobrej myśli. Sami proszą o wrzucanie tutaj opinii, więc widać, że zależy im na obustronnym feedbacku. Ja na razie daję OK!

PP

Jestem po rozmowie i czekam na jej efekt. Samo spotkanie oceniam na 6! Byłoby super, gdyby dali mi szansę pokazania co potrafię. Sama rozmowa na luzie, ale bardzo konkretna. jestem dobrej myśli!

AM

Była w Sarigato na rozmowie - online. Niestety nie udało się do nich dostać, ale same rozmowy i sposób prowadzenia tej rekrutacji bardzo mi się podobała. Szybko i konkretnie. Nawet oprosili o napisanie opinii tutaj. Może kiedyś;)

MP

Jestem po spotkaniu (online) i pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Najpierw szybki telefon i podstawowe informacje i ustalenia. Od razu wiadomo jakie zasady zatrudnienia i jakie warunki. Nikt niczego nie ukrywa, więc dziwią mnie negatywne komentarze tutaj. Troszkę mnie zmroziły, ale to jest moja decyzja na jakie warunki się zgadzam. Druga rozmowa/spotkanie już z managerem, miło i na luzie. Dość konkretne pytania o doświadczenie i umiejętności. Czekam teraz na ich decyzję;)

Pracuję od kilku miesięcy i bardzo sobie moją decyzję chwalę. Jasne zasady, dobre warunki. Jestem spoza Warszawy, mieszkam w małym mieście i nie chcę się przeprowadzać „za pracą” z wielu względów. Do tej pory ciężko było mi znaleźć pracę w dużej i dobrej agencji, ponieważ pomimo mojego doświadczenia i wiedzy, praca zdalna stanowiła problem dla firm. W czasie pandemii troszkę się to zmieniło. W Sarigato na szczęście na stałe!

ZS

Jestem po rozmowie i mam nadzieję, że się uda. Mają super klimat w biurze, widać, że to zżyta i fajna ekipa!

Samurajka

Pracuję od kilku miesięcy i nie narzekam. Dużo się uczę, mamy fajny zespół i super managerkę. Pracy jest ogrom, ale to raczej dobry znak, że firma się kręci. Trzeba sobie dobrze organizować czas i planować działania, wtedy da się ogarnąć. Pracujemy hybrydowo, raz lub dwa razy w tygodniu przyjeżdżamy do biura. To moja druga duża agencja i na razie widzę same plusy!

KUba

Jestem u nich na razie w procesie, ale poziomem i serdecznością na wszystkich poziomach, z jaką podchodzą do aplikantów, już mnie "kupili". Mam nadziej, że się uda.

@KUba

Dzięki,, no i się udało :)

andrus

Dość długi czas oczekiwania na informacje zwrotną po spotkaniu rekrutacyjnym. Powiedzieli ze to dnia X on mija i nadal cisza. W końcu się odzywają ale jednak trochę zgrzyt.

@andrus

Andrus, czasami zdarza nam się przedłużyć rekrutację i czas oczekiwania na feedback. Wynika to zarówno z liczby nadesłanych aplikacji — chcemy porozmawiać ze wszystkimi kandydatami, którzy nam wpadli w oko, jak i z zasad fizyki — doba nie jest (niestety z gumy). Mam nadzieję, że nam wybaczysz. Sarigato.

Pięknie to wszystko wygląda w teorii, a w praktyce jest mydleniem oczu. Wystarczy zerknąć na dużą rotację i wiecznie wiszące na portalach branżowych ogłoszenia. Podpisuję się pod stwierdzeniem przedmówcy: "Miejsce początkowo wydaje się wymarzone, ale po kilku miesiącach przecierasz oczy i widzisz co się dzieje naprawdę". Z jednej strony mówimy, że nie jesteśmy korpo, z drugiej eksploatujemy ludzi do tego stopnia, że jedynym wyjściem jest szukanie innej pracy. Straszna hipokryzja. Na plus: - możliwość pracy zdalnej - świetne pierwsze wrażenie i sprawnie przeprowadzony proces rekrutacji - opieka medyczna i Multisport - niezbyt wysokie wymagania na start Na minus: - notoryczne siedzenie po godzinach (bywa, że dzień w dzień), za które nikt Ci nie zapłaci (jasne, jak się upomnisz, to możesz odebrać wolne, ale wiadomo - musisz się wstrzelić i mocno i ładnie poprosić) - presja (i usprawiedliwieniem nie jest tutaj branża, bo jest presja i PRESJA. tutaj zdecydowanie ma ona toksyczną i wypaczoną formę) - brak możliwości umowy o pracę, zazwyczaj zmuszają do założenia działalności (opakowując to w formę ładnej propozycji) - chociaż to akurat w branży raczej standard - nie dostajesz jasnej ścieżki rozwoju, a awans zazwyczaj spowodowany jest rzuceniem papierów - złe zarządzanie - oczywiście w zależności od teamu. To jest chyba największy minus - nie masz zazwyczaj co liczyć na pomoc. To, co jest określane jako "wszystkiego Cię nauczymy" jest po prostu wwrzuceniem niedoświadczonych ludzi na głęgoką wodę, bez zapewnienia im wsparcia. A jak coś się nie uda - możesz liczyć na przygadywanie, obrażanie się leadera lub słabą atmosferę - na sam koniec problemy z odejściem i odebraniem urlopu Może zamiast tyle mówić o wartościach, warto by je wcielić w życie? ;) Reasumując: serio, nie warto. Są lepsze miejsca pracy.

Zu

Dopiero zaczynam, ale od pierwszej rozmowy z nimi, wiedziałam, że chcę tutaj pracować. A teraz kiedy sobie siedzimy przy kominku i trwa nasza burza mózgów nad nowym projektem...to już nie wyobrażam sobie innego miejsca do pracy!

Czy istnieje możliwość rozwoju w GRUPA SARIGATO?

Naturalnie! Piszemy o tym zawsze, w pierwszym zdaniu naszych ogłoszeń. Opisujemy naturalną ścieżkę kariery dla wybranego stanowiska, ale otwieramy też drzwi do indywidualnego rozwoju. Mamy w zespole naprawdę wiele osób, które rozwinęły się w różnych, niestandardowych kierunkach i świetnie sobie radzą. Nie jesteśmy korporacją i nigdy nie zamykamy się w sztywnych ramach.

Pracuję od początku pandemii, wszystko odbyło się zdalnie i zdalnie pracuję nadal. Troszkę się tego obawiałam, ale działa i jestem zadowolona. Dostajemy wsparcie i mamy stały kontakt przy projektach, w które jestem zaangażowana. Nie będę ukrywać, że jest sporo roboty i czasami nie ma czasu na nic, ale błam na to gotowa. To super sprawa, bo w innej agencji z dużego miasta nie miałabym szans na taką pracę, przy takich klientach - mieszkam w małym miasteczku, na końcu Polski! To świetne, że są elastyczni i dają wciąż taką opcję. Polecam.

MK

Miałem z nimi rozmowę o pracę, fajne spotkanie i spoko ludzie, mają bardzo jasno sprecyzowane potrzeby i zakres obowiązków dla stanowisk, które obsadzają. Wiedzą o co pytać. Warunki proponują spoko, jak na branżę. Czekam od nich na odpowiedź.

MN#

Rozstałem się z Sarigato z własnej woli, po prostu skusiła mnie inna branża, ale nie była to łatwa decyzja. Pracowałem w wielu agencjach, mam już swoje lata, ale tutaj jest na serio OK. Owszem jest dużo pracy i tempo bywa zawrotne, ale tak to już jest w tej branży. Nie ma czasu na nudę. Polecam wszystkim, którzy chcą się przekonać jak działa duża agencja i popracować dla dużych brandów. Nie ma problemu z pracą zdalną, nie ma przymusu wracania do biura po lockdownie.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA SARIGATO - Warszawa

• Jak się pracuje w GRUPA SARIGATO?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA SARIGATO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA SARIGATO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 40 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA SARIGATO?

Kandydaci do pracy w GRUPA SARIGATO napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA SARIGATO
4.3/5 Na podstawie 87 ocen.

GRUPA SARIGATO