Opinie o GRUPA SARIGATO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GRUPA SARIGATO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA SARIGATO o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA SARIGATO w Warszawa

Natalia

W Sarigato pracuję już ponad 4 miesiące i powiem bardzo bardzo szczerze - do lepszego miejsca nie mogłam trafić! Ja to po prostu wiem. Myślę też, że nie potrzebuję roku czy dwóch żeby w pełni świadomie ocenić firmę, bo od samego początku wszystko jest jasne. Jestem grafikiem i zanim dostałam tą pracę byłam już zrezygnowana, czułam, że nie chce już iść w tym kierunku, że praca typowego grafika w typowym korpo to nie dla mnie i chciałam uciec od tego jak najdalej. To było ostatnie CV, które wysłałam :D Teraz czuje się trochę jakbym wygrała na loterii. Ta firma jest ewenementem na światową skalę! :D ludzie, którzy ją tworzą, z którymi na codzień pracuję i rozmawiam są przesympatyczni i mega pomocni. Tutaj jest tak po prostu normalnie, tak po ludzku. Nie ma korpo napiny ani pseudomotywacyjnych gadek. Wszyscy się starają i pomagają sobie nawzajem. Co do rozwoju - już po 2 miesiącach miałam okazje powiedzieć, w którym kierunku chce się rozwijać i to się już dzieje. Onboarding był wzorowy. Odrazu wiedziałam gdzie co i jak i z czym do kogo. Zadania są różnorodne i nie ma nudy. A do tego wszystkiego liczne integracje, i to jakie! Ostatnio byliśmy w tunelu aerodynamicznym, wcześniej były samoloty i szybowce, a w planach już są inne mega pomysły. No czad. Mogłabym tak wymieniać jeszcze długo wszystkie zalety :) Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że jestem traktowana fair i to, że oprócz umiejętności liczy się tutaj po prostu jakim jesteś człowiekiem.

@Natalia

Dzięki Natalia za tyle ciepłych słów! Świetnie wiedzieć, że Ci się dobrze pracuje :)

Dżoł

Pracuję w firmie niecały rok i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Sam proces rekrutacyjny będę pamiętać do końca życia - jedno z lepszych i milszych doświadczeń, faktycznie jak spotkanie z dobrym znajomym, a nie sztywno czy stresująco. Oprócz kompetencji bardzo mocno zwracają uwagę na to, jakim się jest człowiekiem. Mam kontakt z wieloma osobami w pracy i nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś nie znalazł czasu na pomoc. We wszystkich zespołach są turbo pomocne ziomki, a jak ktoś czegoś nie wie, kieruje Cię tam, gdzie trzeba (tzn. do innej osoby, ktora będzie wiedzieć, jak ogarnąć temat). Cieszę się też, że praca jest urozmaicona i jak ma się pomysł na jakieś nowe rzeczy (np. narzędzia, usprawnienia, akcje pomocowe, spotkania z ludźmi), to wystarczy o tym pogadać i to się dzieje ???? dwie kolezanki rzucily temat pomocy seniorom i wspolnie to robiliśmy. Integracje też są na poziomie, wskażcie mi innego pracodawcę, który zaprasza ludzi na latanie samolotami albo loty w tunelu aerodynamicznym. Wcześniej były szybowce, ale niestety wtedy mnie tu jeszcze nie było ???? mam wrażenie, że negatywne komentarze wynikają z tego, że ludzie po prostu nie zgłaszają co jest nie tak, co im się nie podoba albo czego im brakuje. Różnych managerów miałam w życiu a ten mój obecny jest bardzo spoko i można z nim pogadać szczerze.

Aleksander
@Dżoł

To fajnie, że odnalazłaś się w tej firmie. Wróciłbym do tej rozmowy rekrutacyjnej, sprawdzali w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności, czy na podstawie takiej właśnie luźnej rozmowy wybrali właśnie Ciebie? Mnie to zaniepokoiło, co pisali tu o awansach. Naprawdę jest tak, że nie ma co liczyć na wyższe stanowisko?

nancy

mają najfajniejszy proces rekrutacyjny w jakim brałam udzial! od pierwszego telefonu super kontakt, zero napięcia, a spotkanie na żywo z szefem, to bardziej rozmowa starych znajomych, niż rekrutacja. mimo ze się nie udało, zgodnie z obietnica dostałam feedback po kilku dniach. rozczarowanie duże ale było warto chociaz zobaczyć, jak fajnie może wyglądać rozmowa o prace :)

EB

Jestem związana z Sarigato od 4 lat, powiem tylko tyle, że miarą jak dobre jest to miejsce stała się pandemia. Dopiero to uświadomiło mi jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do ludzi, z którymi się pracuje. I nie chodzi jedynie o gwarancję stabilności finansowej i zawodowej, ale o dobrze zorganizowaną pracy zdalną i komunikację przy projektach.

Jano
@EB

Cześć :) "Poczucie bezpieczeństwa" ? "zaufanie do ludzi" ? Czy masz umowę o pracę -> na czas nieokreślony ? A jeśli TAK, to może właśnie Twoim obowiązkiem jest PR i pisanie takich "pozytywnych opinii" i dlatego ją masz ;) ? Wiesz, intuicja i dziesiątki lat doświadczenia w tej dziedzinie robi swoje :]. Wyślesz mi foto umowy (z zamazanymi wrażliwymi danymi) jeśli się mylę ? A ja wtedy potwierdzę, że prawda w morzu kłamstwa czasami wygrywa... OK ? :)

@EB

Hej wiadomo ze ile ludzi tyle opinii:)czy oprócz podstawy można sobie tu dorobić np premiami czy nagrodami? Maja jakiś socjal?

@Marta

Cześć Marta! Dzięki, że o to pytasz, spieszę z odpowiedziami na nurtujące Cię kwestie :) Każdy z naszych działów ma własne cele i związane z tym premie / bonusy. W zależności od charakteru danego stanowiska jest to ustalane z odpowiednym managerem. Biorąc pod uwagę jak wielu różnych specjalistów u nas pracuje (w końcu tworzymy jedną z największych sieci Rich Media w Polsce), są to kwestie ustalane wewnętrznie - w zakresie danego działu oraz j/w charakteru wykonywanej pracy. Co do "socjali", podejrzewam, że chodzi o oferowane przez nas benefity :) Każdy z pracowników otrzymuje od nas opłacaną w całości prywatną opiekę medyczną, ponadto mamy kartę Multisport opłacaną w połowie. Dla chętnych oferujemy też lekcje języka angielskiego w małych grupach (ze względu na to, że nauka w kameralnym gronie przynosi najlepsze efekty). Myślę też, że sporym plusem jest praca w 100% zdalnie dla wszystkich (zdarzają się małe wyjątki, ale zawsze, na etapie ogłoszenia o pracę, dajemy o tym dokładną informację). Mamy też dwa biura, zlokalizowane w Warszawie oraz Krakowie, więc jeśli ktoś ma ochotę widywać się od czasu do czasu z ludźmi - zapraszamy gorąco :) W temacie ludzi oraz spotkań/integracji - dzieje się u nas naprawdę sporo! Na naszym fanpage'u Grupy Sarigato na Facebooku oraz na Linkedinie, możesz na bieżąco obserwować to, jak spędzamy wspólnie czas: - widzimy się średnio raz w miesiącu na śniadaniu firmowym w biurze warszawskim oraz krakowskim, - średnio raz na miesiąc spotykamy się także na integracjach po pracy - np. w październiku lataliśmy samolotami na lotnisku w Modlinie, teraz w lutym widzieliśmy się w tunelu aerodynamicznym Flyspot, - ponadto dzieje się u nas charytatywnie i pomagamy przy różnych akcjach - nasze dobre duszyczki z Grupy Sarigato angażują się w pomaganie osobom starszym (np. Święty Mikołaj dla Seniora; organizacja Dnia Babci i Dziadka w Klubie Seniora), a nasza Fundacja, w działania której także można się zaangażować - prowadzi dwie, ogólnopolskie, bardzo ważne dla nas akcje: KarmimyPsiaki.pl oraz Hakersi.pl Jak widzisz dzieje się, na bieżąco staramy się dostosowywać różne wydarzenia czy benefity do bieżących potrzeb, a każdy pomysł wewnętrzny jest u nas brany pod uwagę i rozważany. Pozdrawiamy serdecznie!

Account Manager

Jestem po spotkaniu (online) i pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Najpierw szybki telefon i podstawowe informacje i ustalenia. Od razu wiadomo jakie zasady zatrudnienia i jakie warunki. Nikt niczego nie ukrywa, więc dziwią mnie negatywne komentarze tutaj. Troszkę mnie zmroziły, ale to jest moja decyzja na jakie warunki się zgadzam. zekam teraz na ich decyzję;)

Najpierw szybki telefon i podstawowe informacje i ustalenia. Druga rozmowa/spotkanie online - już z managerem, miło i na luzie. Dość konkretne pytania o doświadczenie i umiejętności; w jakim kierunku chce się rozwijać.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy urlop w GRUPA SARIGATO jest płatny 100%?

Tak, urlop w Grupie Sarigato jest płatny w 100% :)

Nie polecam pracy w tej firmie. Na pozór jest miło i przyjemnie, ale niestety pracownik jest tam tylko trybikiem w maszynie. Nie ma co liczyć na awanse ani podwyżki. Pracownik jest eksploatowany na maksa, co prowadzi do frustracji (tym bardziej przy tak niskim wynagrodzeniu). Szybko traci się zapał do pracy i wiele osób rezygnuje ze współpracy. Jest duża rotacja. Od niektórych kolegów faktycznie można się dużo nauczyć, są życzliwi, ale są też osoby, które są roszczeniowe i traktują drugą osobę jak fabrykę do realizowania projektów. Firma ma wielu fajnych dużych klientów, ale to niestety nie rekompensuje atmosfery, która tam panuje i braku szacunku do pracownika.

M

W sarigato pracuję kilka lat i dziwią mnie opinie o braku możliwości rozwoju. Informacje o chęci rozwijania się przyjmowane są z szerokim uśmiechem, wspólnie wyznaczana jest ścieżka. Jeśli chcesz i przykładasz się do swoich zadań, nie ma problemu z rozwojem i awansem. To dynamiczna branża i nie ma co liczyć na "odbębnianie" pracy. W zespołach pracują super ludzie, można na nich liczyć.

Niezbyt dobrze wspominam pracę w firmie. Jeśli chodzi o kulturę organizacyjną firmy bardzo kuleje. Pozornie serdeczna i przyjacielska atmosfera, w rzeczywistości zupełnie nie ceni się tam pracowników. Niepłatne nadgodziny, o awansach i podwyżkach raczej nie ma co marzyć. Mimo to ciągle dodają nowych obowiązków. Dużo wzniosłych słów, ale po czasie widzisz, że liczy się kasa, a ludzie są eksploatowani na maksa. W moim teamie było jeszcze bez dramaty, ale inne narzekały na bardzo złe zarządzanie. Na plus: czasem wpadają fajne projekty i pracuje tam kilka utalentowanych osób, od których można się czegoś nauczyć.

Bożena

Piszesz, że niepłatne nadgodziny, a chociaż można je odebrać? I co, jest obowiązek brania tych nadgodzin?

eh
@Bożena

Oczywiście, że nie możesz odebrać :D Po prostu dostajesz zadanie z deadlinem, a jeżeli oznacza to, że masz siedzieć w czasie wolnym/w weekendy to udają, że nie widzą, na komunikaty o niezdrowym podejściu nie odpowiadają.

Aleksandra
@eh

Czy jak ktoś sobie nie radzi to nie może po prostu poprosić o pomoc? Bo wiadomo z zadaniami może bywać różnie

M.
@Aleksandra

To nie chodzi o nieradzenie sobie ;) Dostajesz wrzutke/nowe obowiazki i masz sobie sam znaleźć na to czas.

Kajka

Czy zatrudnienia są tylko na umowę zlecenie i B2B czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Stanowisko: Office Asystent

bla
@Kajka

UoP w tej firmie nie istnieje

Użytkownik1

Nie odpowiadają na wiadomości dotyczące rekrutacji, co uważam za chamstwo. Nie chciałbym pracować w firmie, w której podstawowe zasady dobrego wychowania to czarna magia.

Ilona
@Użytkownik1

Ale te wiadomości wysyłałeś przed rekrutacją czy po? Jeśli przed, to może mają to w nosie i wolą zaprosić na rozmowę?

Lidia

Co to znaczy? Wyjaśnisz? Nie bardzo rozumiem..

niezadowolony

Nie polecam pracy w tej firmie. Są bardzo zamknięci, jedyne dobre pomysły to te "u góry". Mają zawsze swoją rację. Komunikacja wew. kuleje, atmosfera jest ciężka. Jak coś się nie uda to wina jest przerzucana na najniższe szczeble. Podobnie jest z obowiązkami. Do teraz nie wiem, czym zajmują się tam menadżerowie, oprócz tego, że w 4 oczy przyznają Ci rację, ale przed szefostwem już popychają pod pociąg. Bardzo nieprzyjemnie i niestety, ale mało kreatywnie, lubią schematy.

Grażyna
@niezadowolony

Co konkretnie kuleje w tej komunikacji wewnętrznej? W sensie ludzie nie chcą rozmawiać, czy nie ma przestrzeni, kanałów czy sposobności by się dobrze komunikować?

ER

W sumie nie wiem czemu nie wspomniałam o tym wcześniej. W Sarigato pracuje już od grudnia, od samego początku praca zrobiła na mnie NAJLEPSZE wrażenie. I o dziwo tak jest do tej pory :) Życzę każdemu znalezienia tak cudownego miejsca i wspaniałych ludzi w miejscu pracy.

@ER

dziękujemy za podzielenie się dobra opinią! Cieszymy się, że z nami jesteś!

Niestety nie wspominam miło pracy w tej firmie. Choć rozmowa i pierwsze dni były super, szybko przekonałem się, jak wyglada rzeczywistość - niskie zarobki, nieadekwatne do wymagań, ciagle dodawanie kolejnych obowiązków, dużo stresu, wieczna presja(usunięte przez administratora) O warunkach najwiecej mówi rotacja pracownikow - co chwile ktoś odchodził, a nowe osoby wytrzymywały max kilka miesięcy. Nie polecam nikomu pracy w tej „firmie”.

Uczestnik rekrutacji

Żenada, może zamiast spamować employer-brandingowymi treściami zajmijcie się dotrzymywaniem obietnicy dotyczącej odpowiedzi zwrotnej dla kandydatów???!!! Bo jak na razie to wcale się z tego nie wywiązujecie.

@Uczestnik rekrutacji

Nowe rekrutacje ruszyły na początku marca. Staramy się odpowiadać w ciagu 2 tygodni i umawiamy na spotkania wybranych kandydatów. Oczywiście zdarzają się opóźnienia wynikające z dużej liczby kandydatów, zależy nam żeby porozmawiać ze wszystkimi osobami, które wpadły nam w oko.

BasK

Mam za sobą rozmowę online z team leaderem, dostałam zadanie do wykonania i czekam na feedback. Proces rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie, mają super podejście do kandydata, a sama rozmowa miała vibe bardziej zbliżony do spotkania przy kawie ze znajomym, niż do rozmowy rekrutacyjnej. Dla mnie top 1, jeśli chodzi o wszystkie procesy rekrutacyjne, w których brałam udział.

@BasK

Bardzo nam miło. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, nasz team leader też był pod wrażeniem;) Sarigato

Kuba

Świetne, mega ciepłe przyjęcie. Pozytywna atmosfera i pomoc na każdym kroku. Wszystko jasne i klarowne, bez kombinacji i cwaniactwa. Jestem zadowolony!

@Kuba

Doprawdy? Pełno nowych pracowników, z tego co widzę po częstotliwości dodawania komentarzy... codziennie coś pozytywnego! Intrygująca sytuacja...

Kuba
@Ewa

Nadal niezmiennie tak twierdzę :)

Czy jest możliwość pracy w GRUPA SARIGATO na część etatu?

Jest to możliwe, ale wszystko zależy od rodzaju stanowiska i działu do którego rekrutujemy. W każdym naszym ogłoszeniu rekrutacyjny podajemy informację o rodzaju współpracy.

K

Nie dostałam się do nich, miałam jedną krótką rozmowę i potem drugą, dłuższą z szefem firmy. Dali znać po kilku tygodniach, że wybrali kogoś innego. Podali jasny powód. Rekrutacje oceniam dobrze. Jasne jest, że szukają konkretnych specjalistów.

R

W grudniu zakończyła się moja przygoda z Sarigato, dokładnie z Fundacją. Nadszedł czas iść dalej, ciężko się było rozstać z tym miejscem z tymi ludźmi no i z samym projektem.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA SARIGATO - Warszawa

• Jak się pracuje w GRUPA SARIGATO?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA SARIGATO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA SARIGATO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 40 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA SARIGATO?

Kandydaci do pracy w GRUPA SARIGATO napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA SARIGATO
4.3/5 Na podstawie 87 ocen.

GRUPA SARIGATO